✯FankyS✯

LST&R Priekšnieks
 • Ieraksti

  407
 • Monētas

  111 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  3

✯FankyS✯ last won the day on Jūlijs 15

✯FankyS✯ had the most liked content!

6 Sekotāji

Par ✯FankyS✯

 • Ranks
  Sācis Palikt Atkarīgs
 • Dzimšanas diena 2001.01.02.

Contact Methods

 • Skype
  lasis.losis

Profile Information

 • InGame
  Ryan Washington
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Bauska
 • Intereses
  MTA:RP !

Profilu Apskatījuši

5 306 profila skatījumi
 1. Sveicināti cienījamais Lamonte Jr Ritango kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!
 2. Sveicināti cienījamais Taylor Dyane kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 3. Sveicināti cienījamais James Scott kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 4. Sveicināti cienījamais Michael Cameron kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!
 5. Es zināju, ka gejisms ir lipīgs, bet nejau tik traki Par administrāciju runājot, visi ahujenie čuvaki. Vienmēr izpalīdz, kad vajaga.
 6. Sveicināti cienījamais Daiman Malborn kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām, sakarā ar to, ka jūsu norādītajā vakancē pagaidām nav brīvu vietu. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 7. Sveicināti cienījamais Jack Blume kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām, sakarā ar to, ka jūsu norādītajā vakancē pagaidām nav brīvu vietu. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 8. Sveicināti cienījamais Brian Martinez kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!
 9. Sveicināti cienījamais Jeff McGarrety kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!
 10. Sveicināti cienījamais James Brooks kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!
 11. Pieprasījuma paraugs pēc kāda darba: 1. Ko tieši vēlies (Avatar, Signature, Logo): Signature 2. Kādi būtu vēlamie izmēri: Augstumu ne vairāk kā 220px, platums pēc paša izvēles 3. Ko vēlies redzēt attēlā (Tēma): https://imgur.com/a/aB4q1 4. Vēlamais stock vai render attēls (Nav obligāti): 5. Kādu tekstu vēlies redzēt uz darba: FankyS - un, lai tas niks raustītos
 12. Los Santos Auto konfiscētavas Sapulces! Sveiki, dārgie Los Santos iedzīvotāji un Los Santos Auto Konfiscētavas darbinieki! Nāku klajā ar paziņojumu, ka no šīs dienas jeb 09.12.2017 tiks rīkotas regulāras Los Santos Konfiscētavas kopsapulces! Šajās sapulcēs, tiks izvērtēti darbinieki, kas ir pelnījuši vai nav pelnījuši iegūt paaugstinājumus, tiks aprunātas daž ne dažādākās idejas, kā uzlabot Konfiscētavas darbību, izvērtēšu vai kāds ir pelnījis prēmijas/algas pielikumus! Uzklausīšu visu darbinieku idejas un ierosinājumus, kā arī iespējams kādu no šīm dienām veltīsim darbinieki izsijāšanai! Pirmā kopsapulce notiks, šo svētdien pulksten 20:00! Visi tiekamies iekš Los Santos Auto Konfiscētavas garāžas! Ja, kāds nevarēs ierasties tad tas man ir jāpaziņo jau laicīgi līdz sestdienai plkst. 23:00! Ja, kāds nepaziņos un neieradīsies automātiski tiks atstādināts! Ar cieņu Los Santos Auto Konfiscētavas Vadītājs: Ryan Washington! Paraksts: R.Washington Datums: 08.12.2017
 13. Sveicināti cienījamais Diaz Janson kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām, sakarā ar to, ka jūsu norādītajā vakancē pagaidām nav brīvu vietu. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 14. Sveicināti cienījamais Lucas Walker kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis neizsaukt jūs uz darba pārrunām, sakarā ar to, ka jūsu norādītajā vakancē pagaidām nav brīvu vietu. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs Ryan Washington!
 15. Sveicināti cienījamais Roy Kendall kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā. Ar cieņu, Los Santos Auto konfiscētuves vadītājs, Ryan Washington!