Jump to content

a


Kosmoss

Lietotājs
 • Ieraksti

  77
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Kosmoss last won the day on Marts 20 2014

Kosmoss had the most liked content!

Par Kosmoss

 • Ranks
  Sācis drukāt iekš PH
 • Dzimšanas diena 05/20/1997

Contact Methods

 • Steam
  helmsteins2

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Liepāja|Ploce|Vērgale|Pāvilosta|KURZEME!|

Profilu Apskatījuši

576 profila skatījumi
 1. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Rendijs ezi reportoja DMG
 2. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Suns sūc saimnieku LSD
 3. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Reperis aptaisīja Piekūnu RMP
 4. Kosmoss

  3000 pirmais ph vēsturē

  Apsveicu, ceru kad visīti neizdzersi viens pats P.S Cik zinu visu esi darījis pareizi!
 5. Kosmoss

  GRATZ MILK!

  Sveiciens svētkos vecīt, lai tev vieglāka AD dzīve! Man nekas šodien cits nav, kā tikai alus bet nekas rīt iedzerš šņabi uz tavu veselību! Esi izturīgs!
 6. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Purvā pi*** pelītes ZNB
 7. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Liepājā cirvji cepās! RAD
 8. Kosmoss

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Fuck Kent cigarettes FEU
 9. Kosmoss

  [LSAK] Henry Lummar

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Henry Uzvārds:Lummar Dzimšanas dati:20.05.99 Dzimums:Vīrietis Tautība:Amerikānis Telefona Numurs:590127 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:LSAK Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā:Biju jau konfiscētājs Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ):(2001-2007 Bērnudārzs)(2007-2016 pamatskola)(2016-2019 pabeigta arodvidusskola) Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Neesmu sodīts! 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā! Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Nē, jo nav bijusi vajadzība! 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):((Esmu jau pieredzējis konfiscētājs, ar darbastāžu(3 mēnešus) Bērnībā(pamatskolas laikos ļoti daudz nodarbojos ar mašīnām un tas mani tik ļoti aizrāva kad tagad meklēju tikai šāda veida darbus! Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): ((Tātad kā jau teicu esmu pieredzējis darbinieks, un šis darbs ir tieši priekš manis(pēc maniem uzskatiem) vēlos ļoti strādāt LSAK jo tas ir viegls darbs un arī mana domāšana priekš šī darba ir atbilstoša! Tas īsumā ir arī viss! jau saku iepriekš PALDIES! Paraksts:H.Lummar 5. OOC Informācija Vārds:Dāvis Vecums:16 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Kādu laiku bija dators nokāvies tādēļ nespēlēju, un kad draugs iedeva savu datoru tad šajā serverī baigi lagoja un tādēļ spēlēju citā serverī! Tagad spēlēšu abos serveros, jo tajā serverī un forumā esmu diezgan atbildīga persona! Nospēlētās stundas uz doto brīdi:Tieši uz šo charu 47 stundas bet kopā 57 stundas!
 10. Kosmoss

  DZV Auto

  Hehe veiksmi! Starp citu Liepājā mana drauga brālim servisu sauc DZV Auto Domāju ka ņēmi nosaukumu no tā!
 11. Kosmoss

  Gvido. Kokara. Dzīves stāsts.

  xD noteikti Opis ar Omi arī
 12. Kosmoss

  [LSB] Tom Fenix [Pieņemts]

  Vārds: Tom Uzvārds: Fenix Dzimums: Vīrietis Vecums: 18 Personas Kods: 200500-21919 Tālruņa numurs: 746044 Faktiskā dzīves vieta: Los Santos Deklarētā dzīves vieta: Los Santos Iepriekšējas darba vietas: autobusa šoferis Kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu: nevarēju nopelnīt priekš maizītes Izglītība: Beigtās izglītības iestādes (Norādot sākuma un beigu gadu, iestādes nosaukumu): Los Santos pamatskola(Cālēni)(2005-2014) Las Venturas arodvidusskola(Cīrava)(2014-2018) Papildus prasmes: Esmu izmācījies par Būvnieku Darba pieredze/ vakance. Amats kurā vēlaties strādāt: Celtnieks Vai jums ir kāda pieredze jūsu izvēlētajā vakancē? [] Jā [x] Nē Ja jā, tad kāda ir jūsu pieredze: Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība:Jā Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta A kategorijas vadītāja apliecība (Nav obligāta):Nē Vai jums ir vēl kādas citas apliecības?: Nē Sodāmība: Vai jūs kādreiz esat tikts sodīts (Minēt sodīšanas iemeslu): Neesmu sodīts Ja esat sodīts uzskaitiet kad un kāpēc: ((OOC)): Vārds:Dāvis Vecums:16 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: 4-6h Vai esat sodīts administratīvajā ieslodzījumā (Minēt sodīšanas iemeslu)?: Neesmu sodīts
 13. Kosmoss

  [BanTeam] KosmossHD

  Vārds;Dāvis Vecums;16 CS Nickname;KosmossHD Links uz tavu ''Sasveicināšanos'';--- Links uz 3 reportētiem čīteriem;--- Links uz Jūsu statiem;--- Tava BanTeam pieredze;esmu bijis admins bet neesmu bijis tieši BT Rekomendācija (nav obligāta);--- Vai proti apieties ar Amxbaniem?;Jā Motivācijas teksts;Tu nezaudēsi, kamēr nepadosies,Katrs vēlas kļūt par nākamo Maiklu Džordanu. Man ir jāpierāda, ka pats vēl esmu Maikls Džordans! Robežas ir tādas pašas kā bailes. Visbiežāk tās izrādās ir tikai ilūzija. Ja mani kaut kas nevirza uz priekšu, tad tas ir mans vājums, ko ienīstu un pārvēršu savā spēkā! Lai kļūtu par veiksmīgu, tev jākļūst par egoistu. Citādāk neko nesasniegsi. Līdz ko tiksi līdz savam mērķim, kļūsti par bezsavtīgu. Esi komunikabls un neliec sevi augstāk par citiem.
×