Jump to content

a


Filipolv

GameMasters
 • Content count

  433
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Filipolv last won the day on June 24

Filipolv had the most liked content!

About Filipolv

 • Rank
  People hate me, cuz they can`t admit that they are bad...
 • Birthday 06/03/2000

Contact Methods

 • Steam
  Filipolv

Profile Information

 • InGame
  Michael Defrain
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Internets
 • Intereses
  MTA, CS GO, Insurgency, GTA 5, Rust, Arma 2, League Of Legends, Rocket League, motorolleri, automašīnas, motocikli, kvadracikli un citi motorizēti transportlīdzekļi. Ā, pareizi... skola

Recent Profile Visitors

5692 profile views
 1. Filipolv

  MTA DayZ serveris

  Nevajag tikai nekādus VIP un Armybox please. Var tirgot bāzes, visiem vienādas, nevis kkādus nereāli huge mappotus angārus.
 2. Filipolv

  MTA DayZ serveris

  Ja būs bez jobnutiem modiem, atbalstu
 3. Filipolv

  Arbuzzi Carmelo [VCT]

  Netiks izsniegts. Nav iemesla ticēt, ka tiks izmantoti RPiskiem nolūkiem.
 4. Filipolv

  Ieteikums - Eventi/Situācijas

  Ar labiem nodomiem bruģēts ceļš uz elli. Ja kāds tikai salīdzinoši nesen ir sācis spēlēt un nav ko šādu pieredzējis te Playhardā, tad uz papīra tas izklausās labi, bet ir neskaitāmi iemesli, no kuriem vairāki jau šajā topikā ir minēti, kāpēc tas nekad nav strādājis un arī nestrādās. Daži no šiem iemesliem: 1. mašīna, nauda > tēla bailes par savu dzīvību, veselību. Tas attiecas uz lielāko daļu spēlētāju, iespējams, pašu autoru ieskaitot. 2. tas ir "fun" tikai GD un PD, bet pat tad tikai īsu brīdi, jo drīz nākas ņemties ar 1. argumentā minētajiem spēlētājiem 3. zinot, kāds pašlaik ir administrācijas sastāvs: 50% adminu būs savs izdomāts scenārijs un bojās nervus tiem, kas tam nepakļausies, otriem 50% vai nu poh vai arī lidināsies apkārt un dzīs huiņu tāpat kā vairums spēlētāju (un nav teikts, ka šīs abas grupas kādā brīdī nepārklāsies) 4. Tāds events var ilgt max dienu, jo jau pirmās dienas vakarā visi raudās, ka nevar norm iet turpināt braukāties un huiņu dzīt. ....5. bet viena diena ir par īsu, lai kaut ko tādu RPotu sakarīgi un reālistiski.. Un tas nemaz nav viss, bet can't be bothered. Kaut ko tādu var RPot tikai tad, ja plānots statu restarts. Var taisīt mazāka mēroga eventus, situācijas, kur PD un FD utt. ir interesanti RPot, var iesaistīt pāris civiliedzīvotājus(good luck atrast adminus, kas to uzņemsies), bet par dabas katastrofām un tml. aizmirstiet.
 5. Filipolv

  Ieteikums- Mašinas.

  Visas LSPD mashinas ir retarded taapat kaa parejais vehlib, ja. Mes ar @EastSide@EastSide pat pamainījām LSPD kruīzerim handling, lai nav tik OP kā bija iepriekš, bet whatever u say.
 6. Filipolv

  Ieteikums- Mašinas.

  Tu trippo mazliet man šķiet, jo pagaidām es būtībā esmu tikai mainījis mašīnām skaņas. Tā kā... what exactly are you on about? xddd Par ieteikumu kā tādu runājot - atbalstu. Pašlaik vehlibs, kāds ir, ir nereāli un nevajadzīgi saturated. Nerunājot nemaz par dahuja forsētiem autiņiem, kuru dēļ, ja vien nav stat rr, pašlaik neko pārtaisīt nav jēgas, jo a: izdzēš visu lieko, to, kas paliek, sataisa, lai nav tik ātri un jobnuti - tpt paliks forsetas mashinas, jau nopirktas, kas bus nesalidzinoshi atras utt. b: patik tas vai ne, vehlibs speelee lielu lomu "dazhaada tipa" cilveeku piesaistiishanaa. Obv, ka nekadi modi un stock SA mashinas butu labakais, bet pashreizejos apstakljos tas vnk nebuus. Paskatieties vien - ielika skanjas un tas bija viss, kas bija vajadzigs lai pamirtu otrs serveris un Ph atdzivotos
 7. Filipolv

  (LSPD)Chak Wolker

  Ja kopēsi no citurienes, vismaz pacenties un atrodi labāku materiālu, nevis kaut ko tik sviestainu. Slēdzu ciet, atkārtoti vari nemaz nerakstīt.))
 8. Filipolv

  [2019] Jūnija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Grumm lietotājs: @Vodo4ka radošākais; @Daring aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex izpalīgs; @LightScribe komunikablākais; @Ha4iks nopietnākais; @keyboard labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); ir bijuši daudzi patiesi un nepatiesi ajail sliņķis; @GamingPanda seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Brodyaga MTA Roleplay MTA administrātors; @Ha4iks MTA skolotājs; @Christian MTA aktīvākais lietotājs; @jex MTA slinkākais administrātors/GM; @Redline MTA mēneša nelegālā; Aizmirsu kā sauc, bet nu @Bets. MTA mēneša frakcija; LSZD @taschaliskurshtgdvada MTA bagātākais spēlētājs; @Bonijs//Onyx (jo big flex vakar kruizera aizmugure)
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. Filipolv

  [LSPD] Vincent Palodinno

  Tu pirmo dienu esi PD, vēl esi kadets, bez atļaujas paņem mašīnu, liec random cilvēkiem roku dzelžus. Tagad uztaisi jaunu char un domā, ka tas viss poh? Priecājies, ka nesēdi 2h ajailā! Atkārtotu pieteikumu vari nerakstīt. ))
 11. Filipolv

  Ieteikums.

  Par pirmo piekrītu tam, ko teica @keyboard (tas arī ir īstais iemesls un tam tā jāpaliek, tas priekš rp veidošanas ir daudz "veselīgāk") Par otro piekrītu @Middnes lielā mērā. Ņemot vērā spēles specifiku, pitot "reālistiski" ir gandrīz neiespējami. A, ja sāk pitot tā, lai tas manevrs būtu efektīvs, ņemot vērā, kāds ir vidējais ātrums parasti autiņiem spēlē, tur jau vairs nav skaidrs, vai tā ir pitošana vai straight up car-dm'ing. Lielākajā daļā šitajos gadījumos, ja mēs tās situācijas apskatītu reālistiski, tad ņemot vērā ātrumu, trieciena stiprumu utt. uzreiz CK gan mentam, gan bēglim. Tāpat parasti neviens chase nav ilgāk par 5min, jo vai nu bēglis uztaisa 1000iq move un iepiš sienā vai arī menti viņu pakāš.
 12. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" RIDE-ALONG PIEPRASĪŠANAS FORMA: Uzvārds, Vārds: Tālrunis: Vēlamais ride-along laiks (datums): Pēc šī pieteikuma iesniegšanas ar Jums privāti sazināsies rekrutēšanas un apmācības divīzijas darbinieks, kas paziņos, kad Jums jāierodas Los Santos Policijas departamentā, lai veiktu ride-along ar nozīmēto virsnieku.
 13. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Jūnijs 27, 2019 Cienījamā Sophie Hicks, esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka esat iekļuvis nākamajā atlases kārtā (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA). Pēc apstiprināšanas ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju. Ar cieņu, Robert Matthews, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 14. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Jūnijs 26, 2019 Cienījamais Harald Lonez, esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka esat iekļuvis nākamajā atlases kārtā (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA). Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju. Ar cieņu, Robert Matthews, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 15. Filipolv

  [LSPD] Mark Shine[NORAIDĪTS]

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Jūnijs 26, 2019 Cienījamais Mark Shine, esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu. (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA) Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju. Ar cieņu, Robert Matthews, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
×