Filipolv

Lietotājs
 • Posts

  1020
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Filipolv last won the day on April 17 2022

Filipolv had the most liked content!

About Filipolv

 • Birthday 01/01/2000

Contact Methods

 • Steam
  Filipolv

Profile Information

 • InGame
  John Watson
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Internets
 • Intereses
  MTA, CS GO, Insurgency, GTA 5, Rust, Arma 2, League Of Legends, Rocket League, motorolleri, automašīnas, motocikli, kvadracikli un citi motorizēti transportlīdzekļi. Ā, pareizi... skola

Recent Profile Visitors

18672 profile views
 1. Uzņēmuma nosaukums: Watson Corp. Hipersaite uz uzņēmuma tēmu: Uzņēmuma īpašnieks, un līdzīpašnieki(ja tādi ir): John Watson, Dixon Normus Hipersaite uz uzņēmumu reģistrācijas tēmu, uzņēmumu reģistrā: Ekrānšāviņš ar uzņēmuma darbinikiem(F3 logs): Ekrānšāviņš ar uzņēmuma transportlīdzekļiem(F3 logs -> Transportlīdzekļi): Uzņēmuma īpašumi(ekrānšāviņs ar atslēgām): Uzņēmuma darbības sfēras: Preču pārvadājumi, loģistika, ēdināšanas pakalpojumi & ēdiena piegāde, cash-in-transit apsardzes/pārvadājumu pakalpojumi Laika periods par kuru vēlaties saņemt ienākumus: 10.04.2022-17.04.2022 Uzņēmums darbojas zem nelegālās organizācijas(Jā/Nē): Nē. Papildus piezīmes:
 2. Uzņēmuma nosaukums: Watson Corp. Hipersaite uz uzņēmuma tēmu: Uzņēmuma īpašnieks, un līdzīpašnieki(ja tādi ir): John Watson, Dixon Normus Hipersaite uz uzņēmumu reģistrācijas tēmu, uzņēmumu reģistrā: Ekrānšāviņš ar uzņēmuma darbinikiem(F3 logs): Ekrānšāviņš ar uzņēmuma transportlīdzekļiem(F3 logs -> Transportlīdzekļi): Uzņēmuma īpašumi(ekrānšāviņs ar atslēgām): Uzņēmuma darbības sfēras: Preču pārvadājumi, loģistika, ēdināšanas pakalpojumi & ēdiena piegāde, cash-in-transit apsardzes/pārvadājumu pakalpojumi Laika periods par kuru vēlaties saņemt ienākumus: 02.04.2022-10.04.2022 Uzņēmums darbojas zem nelegālās organizācijas(Jā/Nē): Nē. Papildus piezīmes:
 3. ludzu neizplatit fake news. patiesiba
 4. Uzņēmuma nosaukums: Watson Corp. Hipersaite uz uzņēmuma tēmu: Uzņēmuma īpašnieks, un līdzīpašnieki(ja tādi ir): John Watson, Dixon Normus Hipersaite uz uzņēmumu reģistrācijas tēmu, uzņēmumu reģistrā: Ekrānšāviņš ar uzņēmuma darbinikiem(F3 logs): Ekrānšāviņš ar uzņēmuma transportlīdzekļiem(F3 logs -> Transportlīdzekļi): Uzņēmuma īpašumi(ekrānšāviņs ar atslēgām): Uzņēmuma darbības sfēras: Preču pārvadājumi, loģistika, ēdināšanas pakalpojumi & ēdiena piegāde, cash-in-transit apsardzes/pārvadājumu pakalpojumi Laika periods par kuru vēlaties saņemt ienākumus: 20.02.2022-27.02.2022 Uzņēmums darbojas zem nelegālās organizācijas(Jā/Nē): Nē. Papildus piezīmes:
 5. Uzņēmuma nosaukums: Watson Corp. Hipersaite uz uzņēmuma tēmu: Uzņēmuma īpašnieks, un līdzīpašnieki(ja tādi ir): John Watson, Dixon Normus Hipersaite uz uzņēmumu reģistrācijas tēmu, uzņēmumu reģistrā: Ekrānšāviņš ar uzņēmuma darbinikiem(F3 logs): Ekrānšāviņš ar uzņēmuma transportlīdzekļiem(F3 logs -> Transportlīdzekļi): Uzņēmuma īpašumi(ekrānšāviņs ar atslēgām): Uzņēmuma darbības sfēras: Preču pārvadājumi, loģistika, ēdināšanas pakalpojumi & ēdiena piegāde, cash-in-transit apsardzes/pārvadājumu pakalpojumi Laika periods par kuru vēlaties saņemt ienākumus: 20.02.2022-27.02.2022 Uzņēmums darbojas zem nelegālās organizācijas(Jā/Nē): Nē. Papildus piezīmes:
 6. nezinu kāds tam sakars ar šo, bet tgd jau twitter #NATO hashtag vibe
 7. Tu varētu vismaz līdz galam izlasīt main postu, bet nu labi. Cik vel parstavji no tava f3 iekomentes (un man saka, ka es iekarsu smh)
 8. kas ir jūs fake news after all, sorry dzheki, krize noversta, esam sanemushi 9/~80 (ja skaita tikai piepras. kas no "jūs" ir ielikti forumā) screenshot, vienradzhu shokolades churas un varaviksnes playhard pasaule ir atgriezushas.