Jump to content

a


Vodo4ka

MTA Administrators
 • Content count

  841
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Vodo4ka last won the day on July 14

Vodo4ka had the most liked content!

4 Followers

About Vodo4ka

 • Rank
  Vietējais interneta musītis
 • Birthday 06/27/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16

Profile Information

 • InGame
  Marshall "Mayo" Cooper
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  United Kingdom / Wolverhampton.
 • Intereses
  Boobies my friend, boobies.

Recent Profile Visitors

13677 profile views
 1. Vodo4ka

  MTA DayZ serveris

  Ez, bez problēmām, This. Tikai bez armyboxiem, tas ir kkāds bullshits.
 2. Vodo4ka

  MTA DayZ serveris

  Tici man, iekš latviešu dayz ir ļoti daudz sīko kuri lieto mammas kredītkartes, esmu daudzus sīkos Latviešus redzējis kuri iekš dayz tērē 100eur un pat vairāk, tāpēc jā, ko tik vajag, tie ir cilvēki un tad arī būs nauda. Pirmais noteikt būs @jex kurš sapirksies visu savai bāzei, jo Lights vairs nepieņem naudu no jexa xdd
 3. Vodo4ka

  MTA DayZ serveris

  Un vel, ja būs bez tizlajām bāzēm, varētu uzstaisīt 100x labākas un smukākas bāzes.
 4. Vodo4ka

  [MAP] LSFD

  Tak lasīt jāmāk danex, jau kuro reizi notizlojies.
 5. Varbūt kāds grib uzraut Euro Truck Simulator 2 Multiplayer? Es un Deffender jau esam gatavi konvojam. Ja ir kāda vēlme, raksti PM vai aicini http://steamcommunity.com/id/mw2k16

 6. Vodo4ka

  Guadalajara Cartel

  Ieteiktu Jums tik muļķīgi nerakstīt un tad vissmaz būs kautcik labāk, pašlaik var tikai pasmieties. Vissmaz nav pliki screenshot, var redzēt ka cenšas. Ieteiktu arī citiem ieteikt kautko neviss tikai smieties par citiem kautgan Jums pašiem ideāli neiznāk.
 7. Vodo4ka

  Ieteikums - Eventi/Situācijas

  Un dīlojām tur narkas, pelnijāmies. Jā, varētu uzstaisīt reku, piemēram meža ugunsgrēku, tas būtu, kas jauns, bet tādi kā plūdi, vētras, zemestrīces, reāli, jau ir bijušas vairākas reizes redzamas.
 8. Vodo4ka

  Rusty Farmers

  Izlabo uz lielākiem fontiem, es wnk tik mazus burtus nevaru izlasīt, binoklis jāņem. To es teicu sarkasmā. Izlabo pašu topic, pieliec logo un uzliec tiešām mazākus fontus, acis grauž, vai savādāk netiks piēņemts, vai tiks arhivēta frakcija /phone))
 9. Vodo4ka

  [Pārdod] Mašīnas

  Vai ir iespējams apmainīt bmw m4 gts pret mercedes benz s63 amg, nedaudz noforsēts, pakaļpiedziņa.
 10. Vodo4ka

  [MAP] Austrumu Miesnieks

  Nedirs, ja? Esmu Latvietis un mani interjeri ir šauri, tā dahuja ir cilvēki teikuši, bet kautgan es taisu tik lielus interjerus kā izskatās māja no ārpuses. Nezinu, bet es piekristu @Deffender par augiem un gleznam, bet ne tik daudz cik viņš tur pieminēja, un gleznas varētu tikai salikt tikai tajā telpā, kur cilvēki uzsturas visvairāk. Gleznas un augi tavām telpām pieliks lielāku maigumu tavai telpai. @terijs jā, tādās vietās var būt gleznas [Lab, ne gleznas, bet bildes tā teiksim] kur cilvēki liek bildes par biznesu, biznesa darbiniekiem utt. Ceru, ka iebrauci. xd Klauns *Cenzēts*, ko, lai saka. cilvēks ar lielu mappošanas stāžu izsaka savas domas, bet tev jaizrāda savs stūlbuma līmenis, ko, lai saka, malacis.
 11. Vodo4ka

  [MAP] LSFD

  Pats arī biju taisijis tieši lsrp LSFD mappingu, bet man tad kautkas nesagāja un jā. Ideāls iznākums Jums iznācis, gribētu redzēt tieši šo mapping iekš servera, pašreizējais liekas ļoti tukšs, neinteresants. Ceru, ka ieliks šo lsfd iekš servera.
 12. Vodo4ka

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Ir zajibiss, tikai gribētos zināt vairāk par transportlīdzekļu skaņām, kā pieprasīt uz savu auto skaņu utt. Viens piebalgas pivčiks no manis.
 13. Vodo4ka

  Jauni drug item

  Tak, vel tikko bija šāds ieteikums, vel biju iemetis low poly drug modus, neko no tiem serverī tagad neredzu. Tā es esmu par šo ieteikumu, jo dažas paciņas tagad jau šausmīgi izskatās
 14. apsveicu dzimsanas diena vodocka 

 15. Vodo4ka

  Kuras krāsas?

  Vispār kā geimeristiem varētu #1 nomainīt tās violetās līnijas uz rgb, piem kā klavietūras un pelītes. xdd
×