Jump to content

a


Vodo4ka

MTA Administrators
 • Content count

  817
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Vodo4ka last won the day on October 5 2018

Vodo4ka had the most liked content!

4 Followers

About Vodo4ka

 • Rank
  Vietējais interneta musītis
 • Birthday 06/27/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16

Profile Information

 • InGame
  Marshall "Mayo" Cooper
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  United Kingdom / Wolverhampton.
 • Intereses
  Boobies my friend, boobies.

Recent Profile Visitors

13022 profile views
 1. Vodo4ka

  Foruma spēle - Parādi savu seju!

  Caption this! https://imgur.com/a/sCOXPoE
 2. Vodo4ka

  IETEIKUMS VISIEM .

  Tieši tā, un vel jāklausās cilvēkā kurš pats spēlē kkādas trash spēles. Bet nē, kāmēr bija laiks, mazliet paklausijos viņā un palika pohuj.
 3. Vodo4ka

  [LSAK] Joseph McConville

  1. | Personas dati | 1.1. Vārds, uzvārds: Joseph McConville. 1.2. Dzimums: Vīrietis. 1.3. Vecums: 22 gadi. 1.4. Tautība: Amerikānis. 1.5. Deklarētā dzīvesvieta(jānorāda obligāti): San Andreas, Los Santos, Richman Street #55. 1.6. Faktiskā dzīvesvieta(jānorāda obligāti): San Andreas, Los Santos, Richman Street #55. 1.7. Tālruņa numurs: 427542 2.| Izglītība | 2.1. Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis (augošā secībā): [1998-2002] Harvard Preschool & Kindergarten [2003-2012] Sherman Oaks Center for Enriched Studies [2013-2016] Arleta High School [2017-2018] California High School Proficiency Examination (CHSPE) 3.| Mērķis | 3.1. Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis): Konfiscētājs. 4.| Iepriekšējā pieredze | 4.1. Vai jūs iepriekš esat kandidējis uz vakanci uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?: 4.2. Vai jūs iepriekš esat strādājis uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?: 4.3. Vai iepriekš esat strādājis uzņēmumā, kurš ir saistīts ar jūsu izvēlēto vakanci?: 4.4. Iepriekšējās darbavietas, tajās ieņemamais amats: 5.| Jautājumi kandidātam | 5.1. Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība? Jā. 5.2. Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci? (Vismaz 30 vārdi): Esmu ar transportu braukājies jau kopš 17 gadu vecuma, joprojām ar to nodarbojos, jo tas ir mans hobijs. Braucot pa Los Santosu, var redzēt, ka vairakās vietās ir nepareizi novietoti transporti kurus vajadzētu konfiscēt, lai netraucētu gan gājējiem, gan auto braucējiem uz ielām. Esmu arī izmācijies labākās skolas iekš Los Santosa un saņēmis vairākus sērfitikatus. Pašam arī ir divi transporti ar kuriem braukājos ikdienā, bet arī gribētos braukāties darot darbu un pelnot naudu. ((OOC Informācija)) Vārds: Alens. Vecums: 19 gadi. UCP(login) lietotājvārds: Vodo4ka Ekrānšāviņš no /history: Paskatīsies paši. Vai kādreiz esi rp'ojis iekš LSAK frakcijas?(Citi projekti arī skaitās): Jā, ļoti, ļoti sen atpakaļ. Vai būsi spējīgs pievienoties un saņemt jaunumus LSAK Discord serverī?: Atvainojos, bet nevarēšu. Kā arī nedomāju to, ka vispār vajadzētu Discord vai Ts3 priekš LSAK frakcijas.
 4. Vodo4ka

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

  Smieklīgi @Daring, raksti, ka tavs personāžs tusē pie drauga iekš Temple rajona un tad pēkšņi nevari vairs to atrast. laikam marihuāna dara savu. Bet vēlu veiksmi turpmāk. ))
 5. **Sludinājums tiktu izņemts ārā no portāla** Pārdots, slēdzat ciet.))
 6. Marka: Dodge Modelis: Challenger SRT Hellcat Redeye Gads: 2019. gads. Krāsa: Tumši sarkans, metālika. Motora tilpums: 6.2L Supercharger. Nobraukums: 87'000km. ((IG apmēram tikai 1800km)) Cena: 150'000$ dollāri. Piezīmes: Transportam zem pārsega atrodas amerikāņu V8 6.2L Supercharger HEMI motors, viņam ir uzstādīta Henessey HPE1000 paka, kas dod transportam izspiest jaudu līdz pat 1035 zirgspēkiem, piespiežot pedāli grīdā var izspiest apmpēro ātrumu līdz pat 326km/h. Viss salons ir no tumšās ādas, uzstādīta originālā Dodge sporta stūre. Auto tika tīrīts, netika pīpēts iekš tās, labi smaržo. Ļoti labs auto priekš Los Andželosas ceļiem. Ar viņu nav bēgts no policijas, bet ar viņu ir dabūtas divas soda kvītis, bet nekas vairāk, priekš auto tika veltīta liela nauda un laiks. Tiek pārdots lēti, jo tika iegādāts velviens transports. Ir arī uzstādīti zili xeona lukturi, Atomic diski, notonēti sāna logi un aizmugurējais logs, transportam ir uzlikta unikāla numurzīme "L4 LAW", numurzīme nav no tām lētajām. Kontaktinformācija: e-pasts: yujiw2014@gmail.sa ((PM)) Telefona numurs: 427542 BILDES:((Bildēs nav 2019 gada Challengers, tas ir 18 gada))
 7. Vodo4ka

  Problēma ar GTA/MTA !!

  Cerams proti krievu valodu, jo man ir šis, piedrāzt kāds ir GTA, jo GTA ieinstalēts tikai, lai varētu spēlēt MTA. http://www.filebase.ws/torrents/games/17539/ Un man nav pagaidām savs pc, tikai nākamajā mēnesī būs un lādēšu šo, jo visulaiku esmu viņu lādējis.
 8. Vodo4ka

  Problēma ar GTA/MTA !!

  Noteikti, ka ļevu gta novilki. Atrodi kādu jaunu gta ar visu crack un tad installē pa jaunam, jo tavam gta ir vaina, drīzāk izskatās, ka pazudis fails no models vai sapists img3 fails.
 9. Vodo4ka

  Problema ar Administraciju

  Jā, tika izbanots par tiem jēlajiem vārdiem ko rakstija. Apdomājies ko saki, ja nav patiesi konfiscēts, lūdzu, pastāv IC priekšniecība pie kā var iet runāt neviss *Cenzēts* jēlus vārdus no mutes.
 10. Vodo4ka

  [MAP] LSGD 2

  Lasīt kāds nemāk.
 11. Vodo4ka

  Kādēļ nav jaerpo?

  Kāda jēga rpot, ja kāmēr rposi savu traumu tev pa to laiku pieskries un nošaus? Reku, labāk uzlikt nesapisto skriptu un, lai būtu lielāks action, lai sāk rpot tas kuram izmetas guļošā animācija tas arī sāk rpot traumas, līdz tam brīdim, lai šaudās un, lai ir lielāks action. PACEĻU TĒMU. @LightScribe / phone.
 12. Vodo4ka

  RP Pērles

  Mans anglisk nemāk, mans pohuj, ar šamejiem runā Latvisk iekš anglijas, pistetc.
 13. Vodo4ka

  Kādēļ nav jaerpo?

  Bija jau lightam tas skripts, ppilnais, nepatika tas, ka virs galvas kā samp rādas dzīvības utt. Ķip teica, ka "salaboja" skriptu un ielika. Arī esmu par to, lai ieliek nesapisto skriptu.
 14. Vodo4ka

  Servera mappings.

  Ir ideāli, tikai tas parkings uz ceļa nereāli iesūkā.
 15. Vodo4ka

  Safixot ložu bugu.

  To viņš arī pateica, ibio matj. Ir bijis šādi vairākas reizes ar mani arī, ka wnk oarādas uz 0, bieži notiek kad ar riteni vai ar moci to dara.
×