Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Vodo4ka

MTA Administrators
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Vodo4ka last won the day on November 5

Vodo4ka had the most liked content!

6 Followers

About Vodo4ka

 • Other groups Lietotājs
 • Rank
  Vietējais interneta musītis
 • Birthday 06/27/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16

Profile Information

 • InGame
  JJ'
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  United Kingdom / Wolverhampton.
 • Intereses
  Esmu www.PLAYHARD.lv lomuspēles servera Administrātors kā arī Legālo Organizāciju palīgs. Ja ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības par legālajām organizācijām vai citiem servera trūkumiem, droši rakstat man PM iekš FORUMA!

Recent Profile Visitors

15261 profile views
 1. Ja nemaldos esmu redzējis tavu nickname jau iepriekš kautkur citur [ja neesi viens no tiem fake čaļiem] Pats agrāk spēlēju 1.6. No manis būs par, jo redzams, ka dd2 serverī arī nav tā lielā aktivitāte dēļ administrācijas un kuberiem. Cik ātri var iedot statusu tikpat ātri var arī to noņemt.
 2. Vodo4ka

  Jautājums.

  Jā, nošāva, un ko vēlies man ar to teikt? Tagad vispār runa iet par to, vai vajag rpot sekas vai nē. Vienreiz izlasi par ko iet tēma šeit, par kādu tēmu iet poll. Nu protams, labak jau aiziet pokemoniskus pj uzlikt transportiem.
 3. Cik reizes jau tika atverts un neviens tur baigi nesēdēja.
 4. Vodo4ka

  Jautājums.

  EastSide ielika par mani sūdzību un tur arī šo visu aprakstiju, EastSide pacietības nebija un izņema ārā sūdzību tāpēc arī izveidoja šo aptauju vai man ir taisnība vai nē. Likās, ka zini, jo Owens teica, ka tev pajautās kurš izņēma/izdzēsa sūdzību, nu pirms divām dienām.
 5. Vodo4ka

  Jautājums.

  Šis. Pēc situācijas sāku specot, abiem vīriem paprasiju par seku roleplay, neviens neziņā kā RPot sekas. Tātad, sūdzība bija nepatiesi izņemta un abi tiks sodīti par RP Avoid?
 6. Vodo4ka

  Jautājums.

  Reku, šis. Tā arī bija, ka virs galvas bija damage, bet uzrakstot nekas nerādijās, jo nobugojās. Es viņiem abiem teicu, lai rpo, bet šie centās tikt vaļā no tā visa. Varenā administrācija rāda ļoti labus piemērus spēlētājiem, paldies @terijs un @EasSide. Nezināms ar ko šāva? Tev ko, pirksti nestrādā, lai pm uzsistu vai check id uzrakstītu? Nu netēlo autistu. Ko rpot? Neko nāvejošu, jo kā redz tu nenokriti uz zemes, tev low hp arī nebija, lai rpotu smagu situāciju. Tu tikai ar šiem vārdiem centies tikt vaļā, bet tu esi laikam tik tizls, ka pm nejēdz pajautāt.
 7. Vodo4ka

  Jautājums.

  Damage bija tieši pēc apšaudes, tas, ka nobugojās un zinat, ka esat tapat ievainots tas nenozīmē, ka vari vienkārši visu ignirēt un neerpot sekas. Kābtad citi agrāk rpoja sekas bez damage sistēmas? Kautgan tagad parādas virs galvas, ka esi ievainots, bet neparādas iekš damage tas nenozime, ka neesi ievainots.
 8. A, kas notiks, ja pacels pacēlāju? Manliekas *Cenzēts* autiņam, ne? Tad AD man būs jāsauc katru reizi))
 9. Kur palika aptauja "Kā vasara?" Reku, pa pagājušo ziemu gan atcerās, tulīt atkal varēs to pašu aptaujā pist. xd

  1. jex

   jex

   vajag kadu kas aktivi liks sitas aptaujas

  2. Olbiss

   Olbiss

   Jā gan

    

  3. LightScribe

   LightScribe

   Ja ir idejas aptaujām tad uzšauj man PM

 10. Ir labs, subskraibošu arī. Thumbs up Varam arī kādu dienu kopā uzšaut, ir Arma 3, bet nav neviena kurš viņu vēlētos spēlēt. Ja būtu norm teams kuru salasītu kuri igrā Standalone, es ez varētu nopirkt Standalone un spēlēt kopā.
 11. Liels prieks par jaunajām izmaiņām. Beidzot pielika manu mīļāko emociju. Bet tikai viens jautājums, kāda sajūta būs nākt CS'eriem kad redzēs, ka headerī ir GTA:SA personāžs?
×
×
 • Create New...