Jump to content

a


Vodo4ka

MTA Administrators
 • Ieraksti

  794
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  13

Vodo4ka last won the day on Oktobris 5 2018

Vodo4ka had the most liked content!

4 Sekotāji

Par Vodo4ka

Contact Methods

 • Website URL
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16

Profile Information

 • InGame
  Marshall "Mayo" Cooper
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  United Kingdom / Wolverhampton.
 • Intereses
  Boobies my friend, boobies.

Profilu Apskatījuši

12535 profila skatījumi
 1. Māja sen jau citam pieder.
 2. Vodo4ka

  [Pārdod] Audi RS6

  Vairs nē, paldies.
 3. Vodo4ka

  [#SA18080] LURE.

  **LSV kontā ienāktu nauda 3'150$ dollāri no Muadhan Canann, iemesls: Uzņēmuma registrācija - LURE** (( @Coldplay ))
 4. Vodo4ka

  Servera mappings.

  Gribējāt prison RP, ejat RP'ot tur.
 5. Māja vel pieejama?
 6. Vodo4ka

  [Pārdod] Audi RS6

  Vēlētos testa braucienu un ja patiks, ņemšu uzreiz.
 7. Vodo4ka

  Sūdzība par punk ts3

  @punk es netollesos
 8. Vodo4ka

  Nakts klubs ''LURE''

  **INFORMĀCIJA** **ATJAUNINĀTS 16.03.2019** Tika atjaunīnāta mūsu mājaslapa, jaunumi skatāmi iekš sadaļas ATRAŠANĀS VIETA, kā arī beidzot, beidzot esam izveidojuši afišas un sākuši tos likt pa visām Los Santos ielām, liels paldies būtu kluba dizainerim par viņa centību. Šodien afiša par Grand opening.
 9. Vodo4ka

  [Mappings] Mans pirmais interjēra mappings.

  Serverī pievienosi int mappingu kurš atrodas 0 dimensijā? Neizdosies. Tev jāmapo int mappingi iekš kādas lokācijas. Location augšā uzspied un tad teleportējies uz kādu gta sa int, un tad sāc taisīt int mappingu ārpus gta sa int. Es tev varētu ieteikt pievienot vel nedaudz mēbeles utt, lai nav pārāk tukš. /Phone.
 10. Vodo4ka

  garfie dziesmu TOP8 14/03/2019

  Kārtējie lil p i d a r i
 11. Vodo4ka

  Nakts klubs ''LURE''

  **INFORMĀCIJA** Sveicināti Los Santos iedzīvotāji, ar nelielu nožēlu mums jāpaziņo to, ka klubs "LURE" oficiālā atvēršanās diena tiek pārcelta uz 16. martu, bet ir arī lieliski jaunumi, šajā dienā visiem alkaholiskajiem dzērieniem būs 50% atlaides!
 12. Vodo4ka

  [#SA18080] LURE.

  Uzņēmuma nosaukums: LURE. Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 7,999$ · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : · Uzņēmuma nekustamie īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 45'000$ Uzņēmuma valdes locekļi: Muadhan Canann. Juridiskā adrese: San Andreas, Los Santos, Market street. Uzņēmuma rajons: [ ] Flint County [ X ] Los Santos [ ]Red County Kontakttālrunis: 775630 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Naktsklubs un bārs.
 13. Pa galvu dabūsi, noliki mani grūtā situācijā, ka jaizvēlas ko gribu no tiem objektiem. Hmm, davaj visu ko vien var.
 14. **SĀKUMLAPA** Nakts klubs "LURE" piedāvā izsklaides vietu jau kopš 2014. gada iekš Las Vegas tiklīdz nesāka ieabrukt jauni biznesmeņi kuri vēra vaļā vairāk un vairāk klubus vaļā, nakts klubā katru nedēļu zuda cilvēki, nāca ar vien mazāk un mazāk cilvēki un nakts klubs noputēja. Tagad LURE piedāvā Los Andželosas iedzīvotājiem jaunu, lielu, izsklaides vietu iekš Los Andželosas kura sāks savas darbības jau 15. martā. un ar visiem spēkiem turpinās tās darbības ar jauniem konkursiem, dzerieniem, piedāvājumiem un vel daudz ko citu, tāpēc nepalaid un apmeklē klubu "LURE". "TU TO NENOŽĒLOSI!" **RULES/NOTEIKUMI* Aizliegts ienākts klubā ja tev ir mazāk par 18 gadiem. Aizliegts smēķēt iekš kluba. Aizliegts kauities. Jārespektē kluba darbinieki un tie apmeklētāji. Aizliegts ienest klubā ēdienus vai dzērienus. Aizliegts traucēt izsklaidēties citiem. **ATRAŠANĀS VIETA** **KONTAKTI** E-pasts: nightclublure@info.sa ((PM)) Telefona numurs: N/A Faksa numurs: N/A ((Ja kādam ir screenshot, ka atrodaties bārā un tur veidojat lomuspēli, Jūs labprāt varētu mest screenus arī šajā topic.))
×