Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Vodo4ka

Lojālais lietotājs
 • Content Count

  930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Vodo4ka last won the day on November 5 2019

Vodo4ka had the most liked content!

6 Followers

About Vodo4ka

 • Rank
  RETIRED GAMER
 • Birthday 06/27/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/mw2k16

Profile Information

 • InGame
  JJ'
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  United Kingdom / Skelmersdale

Recent Profile Visitors

15798 profile views
 1. Vodo4ka

  pub serveris

  Vecīt, ir 2020 gads, visi aizmirst pa 1.6 un rukā csgo, tas pats ar mta, visi sāk atmest to un sāk spēlēt gta v. Neredzu jēgu taisīt velvienu tukšu 1.6 serveri. Labāk uzstaisit csgo arenu vai pub serveri.
 2. Viss aizies, ceru nebūs tā kā ar SRMC, ka šaudās publiskās vietās ar nenksegtām sejām un ar kluba vesti reprezentējot klubu un tad vēlāk brīnīties kādēļ tiek reidoti ļoti bieži. Vēlu veiksmi, sekošu frakcijai, screeni arī ļoti patīkami. PS - @Bets. No hate, vienkārši tas bija vienīgais mīnus frakcijā kuru uzskatiju par ļoti neapdomātiem gājieniem, tas bija nedaudz stūlbi, bet frakcija bija ļoti izdevusies un turīga, respect+ par to. / phone.
 3. Vodo4ka

  Spēles

  dzive punkts elve? Teorija nolikta iekš UK.
 4. Laikam lo hs esi. Esi zemu kritis vecīt. Priecigus ZS
 5. Gang, gang. Veiksme nav vajadzīga, jūs veiksmei esat vajadzīgs. Sekoju.
 6. Nereāls lowkey čuvaks. Bet man tādi patīk. Jau no exs laikiem zinu, bet nebija tādi labi kontakti kā tagad. Nu par roleplay nerunāsim vispar, hz kā dabuja administratoru+. /phone
 7. Ja nemaldos esmu redzējis tavu nickname jau iepriekš kautkur citur [ja neesi viens no tiem fake čaļiem] Pats agrāk spēlēju 1.6. No manis būs par, jo redzams, ka dd2 serverī arī nav tā lielā aktivitāte dēļ administrācijas un kuberiem. Cik ātri var iedot statusu tikpat ātri var arī to noņemt.
 8. Vodo4ka

  Jautājums.

  Jā, nošāva, un ko vēlies man ar to teikt? Tagad vispār runa iet par to, vai vajag rpot sekas vai nē. Vienreiz izlasi par ko iet tēma šeit, par kādu tēmu iet poll. Nu protams, labak jau aiziet pokemoniskus pj uzlikt transportiem.
 9. Cik reizes jau tika atverts un neviens tur baigi nesēdēja.
 10. Vodo4ka

  Jautājums.

  EastSide ielika par mani sūdzību un tur arī šo visu aprakstiju, EastSide pacietības nebija un izņema ārā sūdzību tāpēc arī izveidoja šo aptauju vai man ir taisnība vai nē. Likās, ka zini, jo Owens teica, ka tev pajautās kurš izņēma/izdzēsa sūdzību, nu pirms divām dienām.
 11. Vodo4ka

  Jautājums.

  Šis. Pēc situācijas sāku specot, abiem vīriem paprasiju par seku roleplay, neviens neziņā kā RPot sekas. Tātad, sūdzība bija nepatiesi izņemta un abi tiks sodīti par RP Avoid?
 12. Vodo4ka

  Jautājums.

  Reku, šis. Tā arī bija, ka virs galvas bija damage, bet uzrakstot nekas nerādijās, jo nobugojās. Es viņiem abiem teicu, lai rpo, bet šie centās tikt vaļā no tā visa. Varenā administrācija rāda ļoti labus piemērus spēlētājiem, paldies @terijs un @EasSide. Nezināms ar ko šāva? Tev ko, pirksti nestrādā, lai pm uzsistu vai check id uzrakstītu? Nu netēlo autistu. Ko rpot? Neko nāvejošu, jo kā redz tu nenokriti uz zemes, tev low hp arī nebija, lai rpotu smagu situāciju. Tu tikai ar šiem vārdiem centies tikt vaļā, bet tu esi laikam tik tizls, ka pm nejēdz pajautāt.
 13. Vodo4ka

  Jautājums.

  Damage bija tieši pēc apšaudes, tas, ka nobugojās un zinat, ka esat tapat ievainots tas nenozīmē, ka vari vienkārši visu ignirēt un neerpot sekas. Kābtad citi agrāk rpoja sekas bez damage sistēmas? Kautgan tagad parādas virs galvas, ka esi ievainots, bet neparādas iekš damage tas nenozime, ka neesi ievainots.
×
×
 • Create New...