Jump to content

a


Vayoon

Lietotājs
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Vayoon last won the day on October 25 2016

Vayoon had the most liked content!

5 Followers

About Vayoon

 • Rank
  Printeris
 • Birthday 07/31/2000

Contact Methods

 • Website URL
  http://playhard.lv/forums/index.php?/profile/4067-fury/
 • Steam
  raus50

Profile Information

 • InGame
  Thomas Franklin
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Madona. Jekabpils.
 • Intereses
  Stuff....

Recent Profile Visitors

1568 profile views
 1. Vayoon

  [Foruma Spēles] Spēle pasniedz ēdienu

  6/10 Cepts Bekons, cepta ola , kopā ar kausēta siera (Dzintara maizītēm) . Dzēriens : Kafija/Tēja (Pēc izvēles) Belisimo, Rausa Ikdienas brokastis, var teikt katru rītu.
 2. Lai tev veicas visi darbi
  Un nav jādzird vārdi skarbi,
  Lai tev veselība turas,
  Mājās pavards silti kuras,
  Lai tev mīlestības pietiek
  Un pie algas drusku pieliek!

  1. Melnraksts

   Melnraksts

   un lai kads pa jebalu ieliek

  2. Vayoon

   Vayoon

   @Melnraksts tici vai nē, bet ielika :D

 3. Pilnīgi piekritīšu tev. Jo nu ja redzu pārkāpēju, un uzdodu jautājumu Jail? un vai zini par ko? Ja protams izrisinam problēmu un vainu apzinās pamācu un nesodu. Bet nu ja ignorē , vai uzbrauc vel augumā vai vel ko protams sodu , nevis uzreiz hadi *Cenzēts* pisas jail or ban or Forceapp. Tas jau neko nedos , ir jaatrisina tas viss, nevis tik jail jāmet. Kad biju nonerperis un uzsāku RP exā mani audzināja šādi , un es domāju šis ir vislabākais veids kā rikoties , pietam uzlabojot vispārēju roleplay līmeni serverī. Ja jau visi tajā jailā tik strikti met un nemēgina izprast spēlētaju un paskatīties no viņa viedokļa vai izklāstīt pārkāpumu, rodas jautājums , priekš kam tad esam mēs GM?
 4. Vayoon

  Varu mēģināt?

  Savage
 5. Vayoon

  [LSZD] Thomas Franklin

  1. Personīgā informācija. 1.1. Vārds: Thomas 1.2. Uzvārds: Franklin 1.3. Vecums:32 1.4. Deklerētā dzīvesvieta: N/A 1.5. Faktiskā dzīvesvieta: N/A 1.6. Tālrunis:803606 2. Personas izglītība. 2.1. Jūsu izglītība (augošā secībā, minēt sākšanas un beigšanas gadu): Los Santos Bērnudārzs *Ķirsītis* (1983-1990) Los Santos 21.Vidusskola (1990-2012) Los Santos Agrobiznesa Koledža (2012-2015) San Fiero Juristprudences Augstskola (2015-2017) 2.2. Papildus prasmes: Prishologa sertifikāts . Jurista grāds. Uzņēmējdarbības speciālists. 3. Pieteikuma informācija. 3.1. Vakance, uz kuru vēlaties kandidēt: Ziņu vadītājs. 3.2. Kas, jūsuprāt, ir jādara izvēlētajā vakancē?: Jāinformē un jāizklāsta iedzīvotajiem tiešraidēs viss aktuālais un svarīgais kas notiek pilsēta. 4. Apliecību pārbaude. 4.1. Vai jums ir San Andreas štata derīga B (Autovadītāja) braukšanas atļauja? Jā/Nē (Piemērs - Jā/Nē) 5. Motivācijas vēstule. 5.1. Motivācijas vēstule "Kāpēc vēlos strādāt LSZD?". (70 - 120 vārdi): Vēlos strādāt LSZD ,jo šajā darba ir nepieciešamas labas komunikāciju prasmes. Esmu ļoti komunikabls , un atbildīgs pret saviem darba pienākumiem. Es veicot darbu piedomāju pie saviem lēmumiem. Vēl viena būtiska lieta , kas man patīk šajā vakancē, ka es varu izcelties, pierādīt savas spējas ,kas sniedz iespēju kāpt pa karieras kāpnēm. Es vēlos strādāt LSZD ,jo man ir atbilstoša izglītība un prasmes priekš šis vakances. 6. Apstiprinājums. Es apstiprinu, ja būšu pārkāpis kādu darbinieku noteikumu uzreiz tikšu atlaists. Es apstiprinu, ja neklausīšu kādu no vadības uzreiz varu tikt atlaists. 6.1 Jūs apstipriniet visu augstāk minēto un ziniet, kas var notikt, ja to pārkāpsiet. 7. Paraksts. 7.1. Paraksts: FranKOTOMY 7.2. Paraksta atšifrējums Thomas Franklin
 6. Vayoon

  [LSAK] Dominic Moreno

  Cienījamais Moreno kungs, Rūpīgi izlasot jūsu iesūtīto CV ar prieku varu paziņot ,ka tas tiek apstiprināts. Ar jums par darba interviju mēs sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru. Ar cieņu LSAK priekšnieks Thomas Franklin
 7. Vayoon

  [LSAK] Jordan North

  Cienījamais North'a kungs, Rūpīgi uzlasot jūsu iesūtīto CV, ar nožēlu jāpaziņo , ka tas tiek noraidīts. Paldies par izrādīto interesi uz izvirzīto amatu. Ar cieņu LSAK priekšnieks Thomas Franklin
 8. Vayoon

  [Mehāniķis]Ben Shmitz

  Cienījamais Shmitz'a kungs, Rūpīgi izlasot jūsu iesūtīto CV ar nožēlu jāpaziņo , ka tas tiek noraidīts. Paldies par izrādīto interesi uz izvirzīto amatu.Pašlaik LSAK nav brīvas vakances uz mehānika amatu. Ar Cieņu LSAK Priekšnieks Thomas Franklin.
 9. Vayoon

  Konfiscētājs.

  Cienījamais O'Malley'a kungs, Rūpīgi izlasot jūsu iesūtīto CV ar nožēlu jāpaziņo , ka tas tiek noraidīts. Paldies par izrādīto interesi uz izvirzīto amatu. Ar Cieņu LSAK Priekšnieks Thomas Franklin.
 10. Cienijamais Herday'a kungs, Rūpīgi izlasot jūsu iesūtīto CV ar nožēlu jāpaziņo , ka tas tiek noraidīts. Paldies par izrādīto interesi uz izvirzīto amatu. Ar Cieņu LSAK Priekšnieks Thomas Franklin.
 11. Vayoon

  [LSAK] Matty Norton

  Cienījamais Norton'a kungs, Rūpīgi izlasot jūsu iesūtīto CV , ar prieku varu paziņot ka tas tiek apstiprināts. Par darba interviju mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru. Ar cienu LSAK priekšnieks Thomas Franklin.
 12. Vayoon

  Čau no Gabijas

  Veiksmi . Prieks , ka neesmu šeit vienīgais kam saista futbols. Bet nu to jau nevaru uzdrukāt jo mana sasveicināšanās ir gadsimtu veca , kad tas futbols vel nebija pirmajā vietā. Tagad spēlēju komandā un nelaižam garam nevienas sacensības.
 13. Vayoon

  [LSAK] Jarrpi Ahokainen

  Cienījamais Ahokainen'a kungs, Rupigi izlasot jūsu iesūtīto CV , ar prieku varu paziņot , ka tas tiek apstiprināts. Mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru , lai vienotos par darba interviju. Ar cieņu LSAK Priekšnieks Thomas Franklin.
×