Jump to content

a


DrifterWolf

Lietotājs
 • Ieraksti

  69
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par DrifterWolf

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Contact Methods

 • Website URL
  youtube.com

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Kaut kur zem tavas gultas

Profilu Apskatījuši

1058 profila skatījumi
 1. DrifterWolf

  Pieprasījums ELEGY

  TC
 2. DrifterWolf

  Turnīru sistēma jaunā veidolā

  Ew pacan, neesi vienīgais, kas labs DM Turnīri ir vajadzīgi savādāk garlaicīgi!
 3. Sveiki, tā tad vēlētos Nissan Skyline R34 (Elegy). Ātrums minimālais 210 km/h. Ap 60K. AWD vai RWD, galvenais, ka traki neslīd un stabils. Uzrāvienu ne pārāk vāju.
 4. DrifterWolf

  VCT Ieteikumi

  GTA SA modelis. : Elegy Marka: Nissan Modelis : R33/R34 abus un cenas dažādākas Gads : 1995/1999
 5. DrifterWolf

  Laba diena

  Čau
 6. DrifterWolf

  Turnīri un citas aktivitātes.

  Counter Strike : Global Offensive Formāts - 2v2 CW MAPS / 2v2 AIM / Administrācija vs Lietotāji Pokers & 8 ball pool & Guess Who Uz šiem es varētu, 8 ball pool? DVJ!
 7. DrifterWolf

  Sveiki,no Kudys. !!

  Sveiks, sveiks, bik kaut kas trūkst, bet saprašanai pietiek.
 8. DrifterWolf

  Sveicināti.

  Sveiks, uzrakstīts bija labi un nav bezjēdzīgi lasāms.
 9. DrifterWolf

  Čau no Burbuļa.

  Cik reizes foruma paroli esmu padirsis
 10. DrifterWolf

  Čau no Burbuļa.

  Njam. sveiks, esmu arī PH no 2013 gada rudeņa. Lielām pauzēm arī spēlēju un tajā laikā es RP nerubiju un gāja grūti, bet tak viss pielec.
 11. Pieprasījuma paraugs pēc kāda darba: 1. Ko tieši vēlies (Avatar, Signature, Logo): Šoreiz sultana PJ. Template var dabūt pie mātes googles. 2. Kādi būtu vēlamie izmēri: Lai ietilptu kā Paint Job 3. Ko vēlies redzēt attēlā (Tēma): Uz hooda un trunk Bombstick. Baltā krāsā un malās kaut kādus zīmējumus. Uz jumta NOS logo. Spārnos visādus firmas logo. 4. Vēlamais stock vai render attēls (Nav obligāti): 5. Kādu tekstu vēlies redzēt uz darba: X-Flow kaut kur uzzīmēts kā paka. Pats varētu, bet man NAV izdomas kā taisīt. Taisītajam kompekti atsūtīšu pa pastu
 12. -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- IC Informācija: Vārds Uzvārds: Sebastian Marshall Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Dzimis San Fierro. Mācījies Las Venturas mehāniķa augstskolā un papildus par konfiscētāju. San Fierro bijis mehāniķis mazā servisā. Spiesti tiku braukt uz Los Santos Darba vieta: LSAK OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: LSAK SS no Frakcijas F3: LSAK Vārds: Dairis Vecums: 13 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Jo strādāju LSAK par mehāniķi Nospēlētās stundas ar personāžu: 177H SS no /history.
 13. DrifterWolf

  36 free avatāri

  Aizņemšos šo
 14. DrifterWolf

  VCT Ieteikumi

  GTA SA modelis. : Turismo Marka: Koenigsegg Modelis : Agera R Gads : 2016 GTA SA modelis. : Sabre Marka: Pontiac Modelis : GTO Gads : 1969
 15. DrifterWolf

  Live For Speed - Funky

  Malacis, es agrāk uz šo skatu ar joysticku driftoju, tad pārgāju uz steering wheel, kurš man salūza un es tagad leišu serverī ar peli driftoju. Pelei labs setups man trapījās, tāpēc ar leišiem Twin driftoju Kādreiz padriftojam kopā?
×