Jump to content

a


Hayron

Lietotājs
 • Ieraksti

  110
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

6 Sekotāji

Par Hayron

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena Februāris 12

Contact Methods

 • Steam
  Heirish

Profile Information

 • InGame
  Neighborhood Families G
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Intereses
  Florbols

Profilu Apskatījuši

1281 profila skatījumi
 1. Hayron

  GC & CS 1.6 VIP GIVEAWAY

  Skaitlis: 42 Balva, ko vēlos saņemt: GC
 2. Hayron

  Playhard LSPD in a nutshell

  Eu, varoni, kā tad būs par protokoliem un pārējām lietām ko esi ieviesis PD? Viss kas šajā video ir redzams ir tas, ka neesi spējīgs kontrolēt biedrus, visas šīs jezgas kas notiek šajā videomateriālā aizsākums ir tikai tas, ka viens aizsāka savu protestu pret šo PD sistēmu, varbūt tomēr no amata jāatkāpjas? Sen jau ir redzams, ka esi tāds cilvēks, kas ja ieradīsies projektā tad centīsies būt viss kas var būt. Nebiji spējīgs nokontrolēt biedru un izvērtās šis, ja nebūtu tev Administratora pieejas tad jau sen Tev būtu noņemts šis amats, jo neesi spējīgs biedru nokontrolēt. Ļoti bieži ar administratora pieejām notēlo lielo, bet mēs jau paši saprotam, ka ja nebūtu tev kāds no administrācijas kas blakus sēž, tad Tu, dārgais, Melone neko nebūtu spējīgs izdarīt. Melone ir tāds ja viņam būtu pašam viss jādara tad pats neko nebūtu jēdzīgs variants. Tas pats variants ar to, ka tiek roleplay'ots, ka galvai priekšā ir bruņuveste, tiek roleplay'oti protokoli iekš USA, aiziet, veiksmi, pie PD Priekšnieka dzīvo PD darbinieks, Benjamin Clayton, kaut kas nespīd, nekāda saistība nav, nē, turpina dzīvot, iepriekš Claytons bija Meloni, bet tagad Claytons nav nekas, dzīvo blakus, tad rodas aizdomas, ka kaut kas nav riktīgi. Ja mēs kārtīgi padomājam tad kādēļ liela daļa no PD darbiniekiem tagad aizstāv tevi? Tikai tāpēc, ka viņi atrodas PD, ja viņi neatrastos PD tad lojalitāti pārvēršot skaitlī tas būtu cipars, tas būtu tas pats kas dalīt ar nulli.
 3. Hayron

  Playhard LSPD in a nutshell

  Neaizmirstam par protokoliem iekš US, ka tie tomēr pastāv šajā gadījumā un, ka Maļone tos izraksta Vienīgā lieta ko viņš legit ir iemācījies ir tas, ka PD priekšnieks nav 30 gadīgs, bet gan vecāks par 40 jau.
 4. Hayron

  [INT MAP] Small interior kitchen-chill

  Tas mappings ir ar pārāk daudz objektiem, tur varētu laggot tiem kam slikts datorrīks
 5. Hayron

  MEGALADONS ( The meg )

  Popcorn time vari noskatīties
 6. Hayron

  Ceļu būve ''Bonders''

  Labdien, joptvai, gribu pasveicināt Pidarasus, Latvijas valsts ceļi. Pagajušogad kaut kad braucu, es tad skaidrā biju un lamājos, ka kaut kāds džeks malā tur guļ
 7. In Character Personāža vārds, uzvārds: Taevion DaJonte Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Taevion DaJonte ir audzis un dzimis iekš Glen Park un Jefferson nostūra, kas pieskaitāms pie Ghetto rajona, Taevion piedalījies savu draugu un to brālēnu aktivitātēs, kuras tie ir vērojuši no citiem grupējumiem, Taevion pats arī ir mēģinājis un joprojām aktīvi darbojas ar krāsu baloniņu pa sienām, saviem draugiem parādot ko prot, bet nav īpaši labs zīmējot, sacenšas ar draugiem kuram labāks, Taevion joprojām mācās zīmēt ar krāsu baloniņu. Taevion DaJonte ir Neighborhood Families 424, jeb NF424 biedrs, ikdienā staigājot apkārt un tusējot ar pārējiem grupējuma biedriem. Taevion arī nodarbojas ar citām lietām, kas nav saistītas ar graffiti zīmēšanu, visbiežāk tās ir parastas zādzības, narkotiku iegādāšanās, narkotisko vielu lietošana, kā arī ballēšanās. Out Of Character Vārds: Haralds Vecums: 14 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi): Lai spētu pilnveidīgi attēlot zīmēšanu ar krāsas baloniņu, uzzīmējot to arī uz sienas, parādot to pārējiem frakcijas biedriem, iezīmēt frakcijas teritoriju, ar graffiti, apzīmēt māju sienas, lai izskatās nopietni, šīs spējas nelietošu lai trollotu, bet gan lai nopietni veidotu roleplay ar graffiti zīmēšanu. Ekrānšāviņš no /stats: Ekrānšāviņš no /history: katru jail varu paskaidrot, troll pēdējā cietumsodā nav saistīts ar reālu troll, bet gan drīzāk izvairošanos rpot force'otā situācijā, ko uzspieda Demons.
 8. Hayron

  [Pieprasījums] Neighborhood Families.

  (( wrong posts, nepareiza topika iepostoju ))
 9. Hayron

  [Pieprasījums] Neighborhood Families.

  Šķirne AK-47 Autoflower, Sativa
 10. Hayron

  [Pieprasījums] Neighborhood Families.

  Papildināts, par audzēšanu ņemšu vērā.
 11. IG nickname: Taevion DaJonte Personas ,kuras tika iesaistītas: Nasir Watson, blakus bija Quincy Lawrence, Darnell Throne Datums, Laiks, kad tika veikts: 05/08/18, 00:20-00:26 Aprakstiet situāciju: Tātad. Taevion un Nasir izdomājuši pasūtīt cannabis sēklas, lai tās audzētu, Taevion pasūta tās caur tor browser, dark web, kaut kur internetā atrodot adresi, Taevion pasūta autoflowering seeds. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: https://failiem.lv/u/nuvbbga5 Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Marihuānas sēklas. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: https://shop.ilovegrowingmarijuana.com/collections/autoflowering
 12. Hayron

  **whitecons.onion market,GLOCK-21**

  ** Taevion ir iegājis deep web, iečekojis kas tur ir, izsoļu saitos un pamana sludinājumu ** 1700$
 13. Hayron

  [Ieteikums] Characteri

  Nē, pat ja neuzliktu to 4 iespējamos characterus, vajadzētu tad vismaz iespēju iesaldēt characteru, tā ka no tā charactera nekas nezūd, un var atsaldēt ar ucp palīdzību tikai.
 14. Hayron

  [Ieteikums] Characteri

  Sveiki, rakstīšu īsi un konkrēti, vēlos ieteikt divus veidus kā varētu mainīt characteru sistēmu. 1. Tātad, ir tāda lieta par to, ka ir trīs characteri, es vēlētos ieteikt serverim, ka varētu lai piecus varētu uztaisīt, jo sanāk tā, ka vienu characteru tu gribi saglabāt, ar pārējiem diviem rpot, bet gribās vēl vienu izveidot. 2. Opcija ir izveidot sistēmu, ka ir iespējams arhivēt characteru, bet tad to characteru caur ucp varētu uzlikt spēlējamu, bet joprojām atstāt to, ka var ar 3 characteriem vienlaikus.
×