Jump to content

a


sanno

Lojālais lietotājs
 • Content count

  262
 • Joined

 • Last visited

About sanno

 • Rank
  Printeris
 • Birthday 09/26/1997

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/ezyjs/

Profile Information

 • InGame
  sanno,ezyjs
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  Member of Playhard gaming community since 08.2011

Recent Profile Visitors

2089 profile views
 1. sanno

  Ieteikums. Forumā notiekoša IC tiesa.

  Ideja jau laba un to noteikti atbalstu,bet manai patikai,daļai no visa procesa vajadzētu notikt IC,piemēram,tai pašai tiesai,pieprasījumu uz tiesu veicam forumā uzrādot vajadzīgos dokumentus pēc,kā lemj vai veidot to vai nē,bet daram to IC tiesas zālē ar pāris zvērinātajiem,prokororu tiesnesi un apsūdzēto.
 2. PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: Olson & Kendell CO Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 0 · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : 0 · Uzņēmuma nekustamie īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : Ofiss - 15'000 Uzņēmuma valdes locekļi: Mike Olson,Tyrese Kendell Juridiskā adrese: Commerce - Panopticon Ave Uzņēmuma rajons: [ ] Flint County [ x ] Los Santos [ ]Red County Kontakttālrunis: 717654 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Advokātu Birojs.
 3. sanno

  Olson & Kendell CO

  Olson & Kendell CO Atrodamies : Commerce - Panopticon Ave. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu pakalpojumu sfēru tās ir - mantas atgūšana,soda pārsūdzēšana,kompensācijas piedzīšana,aizstāvēšana tiesā,sūdzību izvirzīšana,notāra pakalpojumi,līgumu veidošana - šī ir tikai daļa,no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.Mūsu pakalpojumu cenas katram ir dažādas,tādēļ vēlams sazināties ar mūsu darbiniekiem privāti. Jautājumu un konsultācijas gadījumā zvanīt uz zemāk norādīto telefona numuru,vai rakstīt uz mūsu epastu. Kontaktinformācija: Maiks Olsons - Firmas vadītājs - 717654 Tyrese Kendell - Līdzīpašnieks E-pasts - olsonsco@gmail.com (( Forumā PM )) (( P.S - Laikam ejot šis topiks var tikt papildināts.))
 4. sanno

  Ieteikums - publiskas sūdzības!!

  Nu nāksies izmantot forumu vai savādākā veidā izteikt savu viedokli,savādāk spēlētāji pat nepaspēj izteikties pirms saņem sodu,pēc tam sūdzas spēlē ar jautājumiem kapēc es tiku sodīts.Mēs arī nespējam atcerēties visas situācijas,kas ir radušās vai atrast pierādījumus,kurus iesniedza administrācijas pārstāvim momentā,kad tika sodīts.
 5. sanno

  Ieteikums - publiskas sūdzības!!

  Pats jau administrācijas pulkā izteicu domu,ka nevajadzētu pieņemt sūdzības par spēlētājiem esot spēlē,tikai caur foruma sūdzībām,kur arī būtu iespēja sevi aizstāvēt.Tas liktos tā loģiskāk un atvieglotu darbu mums pašiem.
 6. sanno

  [Mehāniķis]James Powell

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Lai saņemtu mehāniķa spējas sazinieties ar kādu no GM vai Administrātoriem iekš servera,izveidojot lūgumu iekš /report vai F2,sakarā ar RP spēju pārbaudi - mehāniķa darbam. Ar cieņu, Administrators sanno
 7. Iesaku palasīt,ko tu vari pārveidot,nevēršoties Mill performance. Pieprasījums noraidīts.
 8. sanno

  Nevienam nevajadzīgais apdeits

  Tik cepīgas jaunās sirēnas,keep up the work.
 9. Pieprasījums tiek apstiprināts,sazinies ar mani IG caur F2 vai arī /report.
 10. sanno

  RP Pērles

  Labs joks,aizvien nevaru beigt smieties.
 11. sanno

  [2018] Oktobra nominācijas

  uzraugs; @GHOS lietotājs ; @Olbiss aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Melone nopietnākais; @LightScribe labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); Admin Abuse! sliņķis; @Kumariks seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe Klauns(cilvēks, kurš padara playhardu patīkamāku) : Keks,pa dzīvī klauns. MTA administrātors; Es teiktu,ka @Keks MTA skolotājs; @TripleX MTA aktīvākais lietotājs; @xDrifz MTA slinkākais administrātors/GM; @Redline MTA mēneša frakcija; @LSV TS3 uzraugs; @Major TS3 balamute; @Middnes 
 12. Apstiprināts! Reportu ar nosaukumu mašīnas forsešana un tēmētu tieši man ingame /F2 lūcu.
 13. sanno

  [GRAFITTI] Noah Merrill

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz graffiti spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās. Ar cieņu, Administrators sanno
 14. sanno

  [Pieprasījums] TS3 Room

  Istaba izveidota,uzraksti man tsā,lai iegūtu channel admin.
×