Jump to content

a


Kumariks

Lojālais lietotājs
 • Content count

  747
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Kumariks last won the day on October 12 2018

Kumariks had the most liked content!

About Kumariks

 • Rank
  seja putrinjaa

Contact Methods

 • Website URL
  www.PLAYHARD.lv
 • Steam
  /id/kumariks1337

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv Adminstrators, Griezties pie manis ja ir radušās kādas neskaidrības vai problēmas saistībā ar PLAYHARD.lv serveriem vai forumu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu.

Recent Profile Visitors

14075 profile views
 1. Kumariks

  sūdzību sadaļa

  pamet topiku, tev pašam prasību nav
 2. Kumariks

  [RP skolotājs] Danex

  jebac vecīt, pārlasi savu uzrakstīto. Manuprāt gamesteram būtu jājēdz konstruktīvi veidot teikumus nevis visu malt vienā putrā, un tāpat, man šķiet, ka lightins diez vai dos iespēju, pēc pēdējas huiņas, kurā pizģīji naudu un tēloji antiņu, bet nu gl. Un tiešām, saudzē citus lietotājus un izlasi pats savu pieteikumu, lai nav jālauž smadzene mēģinot izpīpēt dziļo domu. Lai veicas tev, bet no manis pret, kamēr pieteikumu nepārlasīsi un neuzrakstīsi vismaz 5klasnieka līmenī. \-- ok esi editojis, malacitis, kaut arī sūdīgi bet ok
 3. Kumariks

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Pis nahui dirsst tcd
 4. Kumariks

  [unbaniņu] Middnes ((Laikam šķidrais)).

  Tev jau ir viens aktīvs bans, tagad vēl šis, nu es domāju, ka nebūs.
 5. Kumariks

  Unban Apelacija

  šī ir teamspeak sadaļa, unban apelācijas par mta serveri jāraksta ucp.playhard.lv , bet tev , manuprāt, vieglāk būs nopirkt unban.
 6. Kumariks

  [Moderators] Grumm

  es domaju ka tev ir izdevies pirma aprila jox vins ir jau zils pa dzivi XDD
 7. Kumariks

  RP Pērles

  nedz man, nedz arī punkam nav nekāds sakars ar to postu, vienkārši laba pērle XD
 8. Kumariks

  RP Pērles

  Jānis - dzimis Latvijā, audzis Latvijā un runā krieviski. No latviešu valodas saprot tikai "iedod pozvanit". Nevajag būt jau tik aprobežotam un jāskatās nedaudz plašāk, dzīvē ir visādi gadījumi. un btw., nīderlandiešu valoda ir no ģermānu dzimtes, savukārt norvēģu - ziemeļģermānu. Tad kāda iespēja, ka šādi cilvēki nepastāv tur, kas runā gan kādā no officālajām valsts valodām un šajā gadijumā - norvēģu? nice pērle
 9. Kumariks

  [unban] Middnes

  Bans ir par to, ka tu esi sīks, atpalicis krupis, kas regulāri runā sūdu. Ņemot vērā faktu, ka tu esi šīs sadaļas biežākais viesis, es domāju, ka nebūs.
 10. Kumariks

  [Unban]Twix

  depo virvei akcija
 11. Kumariks

  Restart

  Kāda jēga no restarta? Un kāda starpība cik ātri brauc tas tur? Kā tas ietekmē tavu roleplay, ja kāds ir nopircis 1m vai brauc uz 300km/h? Diez vai pretenzijas kādam būtu, ja nezinātu, ka pircis ir, bet gan safermojis ar 1k stundām.. Izskatās, ka te vairums te ir atnākuši veidot kaut kādu statu "race", nevis rpot, jo neredzu kā kādam varētu ietekmēt rp un likt čīkstēt, fakts, ka jānis calītis staigā ar ļimaku kontā. Bet no otras puses, varētu atbalstīt stat rr, jo daudzās sistēmās valda bardaks un vehlibs nav arī līdz galam balansēts vairs, kā arī varētu iegūt papildus peļņu pārdodot jaunas, forsētas, mašīnas.
 12. Kumariks

  [Sūdzība] Kumariks

  Prasīju "ko tu šeit pazaudēji" , kad ienāci, atbildēji lai pisas *Cenzēts* un kādus tik vēl lamuvārdus nepielietoji. Bans uz dienu par tādu necieņu ( kaut arī pēc tādiem vārdiem varētu arī perm mierīgi likt + ņemot vērā, ka dienu iepriekš arī tiki banots par neadekvātu valodu ), banu apgāji - bans uz mūžu. Bans paliek, unbans caur sms pakalpojumiem.
 13. Kumariks

  Ieteikums.

  tiesi ta pati problema ir ari man, rec. nepieciesams labot.
 14. Kumariks

  Ieteikums LSPD

  nu iespējamība ir 1/100, ka tas nezināmais niks pratīs rp. kā redzams, arī pirmo reizi šāds topiks.
 15. Kumariks

  Ieteikums LSPD

  eu ja?
×