Kumariks

Administrators
 • Ieraksti

  1 192
 • Monētas

  31 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  6

Kumariks last won the day on Aprīlis 26

Kumariks had the most liked content!

6 Sekotāji

Par Kumariks

 • Ranks
  seja putrinjaa

Contact Methods

 • Steam
  /id/kumariks1337
 • Skype
  kumariks69

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv Adminstrators, Griezties pie manis ja ir radušās kādas neskaidrības vai problēmas saistībā ar PLAYHARD.lv serveriem vai forumu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu.

Profilu Apskatījuši

6 932 profila skatījumi
 1. O jāā, ar katru reizi labāki editi, un intro vispār bomba. Cepums.
 2. Liecies sakarīgs frukts, kā arī bieži manīts serverī, arī no manis būs rekomendācija.
 3. Tiks izsniegts, tas kas ir jau vehlibā, unique netiks veidots.
 4. Ok
 5. Mill's Corporation. Pašlaik galvenie korporācijas darbības virzieni ir īpašumu izīrēšana un pārdošana. Jau tuvākā nākotnē ir plānots paplašināt korporācijā iesaistot investorus. Mills Corporation tiek uzskatīta par vienu no vadošajām korporācijām, kas piedāvā ekskluzīvus apartamentus, kuri ir spējīgi konkurēt ar Vinewood piedāvātajiem īpašumiem, ne vien apartamentu ekskluzivitātes, bet arī ar salīdzinoši zemākām cenām. Patlaban nozīmīgākais korporācijas projekts atrodas pašā Los Santos centrā. Projektā ietilpst trīs tipa, ekskluzīvi, apartamenta interjeri (Penthouse, Luxury un High), atpūtas komplekss, ēdnīca, apsargāta teritorija un stāvvieta. Penthouse ( Virtuve, Guļamistaba, plaša dzīvojamā istaba, vannas istaba, guļamistaba ) - 45'000$ Luxury ( guļamistaba, vannasistaba, dzīvojamā īstaba - 25'000$ vai arī 20% pirmā iemaksa + 4 maksājumi ( reizi nedēļā - 4 nedēļas ) katrs maksājums - 7000$ High ( dzīvojamā istaba, vannasistaba, guļamistaba ) 17'000$ vai arī 20% pirmā iemaksa + 4 maksājumi ( reizi nedēļā - 4 nedēļas ) katrs maksājums - 5000$ Pieteikuma forma : Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies 48h stundu laikā caur norādīto telefonu! Jautājumiem - [email protected] (( PM ))
 6. Sveiks.
 7. Ir atrasts neveiksmīgākais cilvēks pasaulē, te pat iekš PLAYHARD RP. 100% /chance failed. Nezinu kā tas ir iespējams, bet nu lūk -
 8. Rekomendācija arī no manas puses, aktivitāte serverī ir laba, kā arī galva ir uz pleciem, noteikti problēmām nevajadzētu būt.
 9. @Melnraksts Domāju, ka esi sakarīgs čuvaks, parasti neredzu, ka shitposto, pārsvarā raksti, ja ir vajadzība un savu domu vienmēr pamato un izskaidro kā nākas. Patīk ļoti tas, ka vienmēr centies visiem palīdzēt ar problēmām.
 10. Tad jau vajadzēs uz katru iedzīvotāju divus policistus, jo šeit katrs čuvaks bēg, pat tikko no policijas aizgājis komandieris (Ozzie) garlaicības dēļ sāk bēgt. Varētu pat palielināt sodus drīzāk..
 11. ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti,Eddie Medders. Mēs Jūs apsveicam ar veiksmīgi iesūtītu anketu! Jūsu anketa atbilst LSPD kritērijiem, līdz ar to, Jūs tiekat pārcelts uz nākošo etapu! Los Santos policijas Nodarbinātības birojs cer uz turpmāko sadarbību! Piezīmes līdz šī vakara 18:30 pieprasīt interviju šeit Los Santos policijas Departaments Nodarbinātības birojs
 12. Pieņemts! Datus vari sūtīt man @Kumariks vai @Kiwix PM.
 13. Foruma nominācijas: ---------------------------------- Sarkanā galva (Īpašnieks): @Kiwix Foruma zilums (Administrators): Foruma kārtībnieks (Moderators): @Brainless. Foruma lietotājs: @HAH Foruma organizators: Foruma grafiķis: Foruma lēdija: @Evuxxx Foruma ziņnesis: Foruma aktīvākais: @HAH Foruma seja: @Alex's Foruma lielākais dzērājs: @Wonderfull. Foruma izpalīdzīgākais biedrs: @Melnraksts Foruma radošākais: Foruma jokdaris: @Mud In The Minute Maid Foruma komunikablais: Foruma nopietnākais: Foruma labākās frāzes autors: Foruma spameris (visvairāk postu mēnesī +/-): Foruma atkarīgais (visbiežāk redzētais forumā): @HAH Interneta muskulis (i-krāniņš): Foruma izgāšanās: @SwAg[LV] Foruma sliņķis: MTA Nominācijas: ---------------------------------- Servera aktīvākais / izpalīdzīgākais administrators: @OwenS Servera aktīvākais / izpalīdzīgākais RP skolotājs (Gamemasters): @Sonce @WIZ Servera slinkākais / neaktīvākais administrators: Servera slinkākais / neaktīvākais RP skolotājs: Servera skarbākais administrators @Brainless. Servera aktīvākais lietotājs: @jex Servera meitene: @Gabija Servera lielākais trollis: Servera nelegālais spēlētājs: Servera izpalīdzīgākais: Servera draudzīgākais lietotājs : Servera pamācošākais lietotājs : TeamSpeak3 nominācijas: ---------------------------------- Balamute: Stalkeris: Skaļākais: Dziedošākais: Jautrākais: Aktīvākais lietotājs: Counter-Strike nominācijas: ---------------------------------- BanTeam: @milkhouse` Labākais CS admins: @HAH @milkhouse` DD2 Admins: @HAH @milkhouse` CSDM Admins: Stukačs(Visvairāk reportu): Tašītājs (skill++): Čīteris: Aktīvākais: Laggeris: