Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Rikšotājs

Lietotājs
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rikšotājs last won the day on November 17

Rikšotājs had the most liked content!

2 Followers

About Rikšotājs

 • Other groups LST&R Priekšnieks
 • Rank
  Sācis drukāt iekš PH

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija.
 • Intereses
  Motokross

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. Itkā sakarīgs čūbis, pēc postiem sakarīgs, RP neesmu ar tevi sastapies cik es zinu, bet novēlu to labāko turpmāk.
 2. Visiem kuriem vārda sākumā Lil tīrākie MUMBLE REPERI nekas vairāk. Visi tik krata galvu uiz bīta un viss.
 3. Īsumā par auto: Auto ir 1964.gada tumši sarkana Chevrolet Impala ar 3.8litru dzinēju, kas attīsta 425HP. Auto masa ir 1,5t noapaļojot. Twist diski. Hidrolikas. Dzelteni lukturi. Ādas salons. Jauni paklājiņi, ar uzrakstu Impala. Nobraukums 15,000km. Platums 79.60 collas. Garums 209.90 collas. Ar kloķi paceļamie logi. Hardtop nenāk līdzi. Custom plate Aizmugurējā pidziņa. Kontaktinformācija: bigdikbred@sa.com((PM)) Tālrunis: 647525 Cena: 6,000$, izskatīšu visus piedāvājumus. BILDES:
 4. Los Santos Auto Konfiscētuve nāk klajā ar paziņojumu, ka šo sestdien 23/11/2019 notiks LSAK konfiscēto auto izsole, kurāntiks izsolītas automašīnas un motocikli par saprātīgām cenām. Visi ir laipni gaidīti. Ar cieņu, Los Santos Auto Konfiscētuves vadītāja vietnieks B.McCally
 5. Sveicināti cienījamais M.Mathers! Pateicamies par ieguldīto laiku pieteikuma veidošanā. Vēlamies jūs informēt, ka jūsu pieteikums uz Konfiscētāja vakanci ir izskatīts, un noraidīts. Jūs netiekat aicināts uz darba pārrunām. Ar cieņu, Los Santos Auto Konfiscētuves Vadītāja vietnieks Bradley McCally
 6. Saraksts atjaunots - 17/11/2019 Sapulces datums un laiks - 22/11/2019 20:00 Vēlams paziņot jau laicīgi, ja nevarēs ierasties uz sapulci. Ja, plāni mainīsies, ziņa tiks padota visiem darbiniekiem, nekavējoties.
 7. esi tu kurš nopirka GM statusu pa 30eiro un to papisa un vēlāk tēloja baigo pacanu, tas kuram ir reputācija mīnusā uz kautkādiem 3 profiliem, esi tas , kurš lūdzās, lai iedod reputācijas punktus, esi tas kurš uztaisīja vēžaināko LSGD Ugunsdzēsēju apmācību PHRP vēsturē, aiz ekrāna ir 13 gadi un internetā seko baram un tēlo baigo alfu.--->*Cenzēts* *Cenzēts* dalbajops. Ej spēlējies kopā ar saviem vienaudžiem. Es šo rakstiju, lai tu beidzot aizvērtos un beidzot sāktu paskatīties no malas uz sevi, nevis pamanīt tikai slikto citos.
 8. tas saucas "man nav humora izjūtas"
 9. jex Atbilde uz GimeziS GM pietiekumu Edits:Teikšu godīgi, nezinu ar ko es domāju liekot šo iekšā RP pērlēs. Nebiju gandrīz divas naktis gulējis.
 10. PAR - Es zinu kāds tu esi personīgi un esi gatavs apņiemties atbildību GM amatā un varu garantēt, ka tu, to pierādīsi serverī. Lai gan ja kāds svīdīs par to, tad to ir tik pat viegli noņemt kā uzlikt. Veiksmi turpmāk.
×
×
 • Create New...