Jump to content

a


Marļiks

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Marļiks

 • Birthday 12/30/2001

Profile Information

 • InGame
  Frank Marello
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Gulbene
 • Intereses
  Auto , precīzāk Japāņu auto un tieši AUDI. Intresē Drifts, Rallijs.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Frank Marello Būves īpašnieka uzvārds: Frank_Marello Būves īpašnieka tālruņa numurs: 411772 Būves īpašnieka e-pasts: marello69f@ls.sa Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: Būves informācija. Būves adrese: Los Santos Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Garāžas vārti Garāžas durvis.
 2. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Frank Marello Būves īpašnieka uzvārds: Frank Marello Būves īpašnieka tālruņa numurs: 411772 Būves īpašnieka e-pasts: marellof@sals.com Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: Būves informācija. Būves adrese: Los Santos Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Pilna interjiera pārbūve ar mēbelēšanu.
 3. Marļiks

  [Remontdarbi] Frank Marello

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Frank Marello Būves īpašnieka uzvārds: Frank Marello Būves īpašnieka tālruņa numurs: 411772 Būves īpašnieka e-pasts: marellof@sals.com Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: Būves informācija. Būves adrese: Central Ave Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Uztādīt garažas vārtus. Uzstādīt ieeju.
 4. Marļiks

  [Mehāniķis] Frank Marello

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Frank Marello Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history Stats - http://prntscr.com/ml8fhu History - http://prntscr.com/ml8fs3 Tēla darba vieta: Market St. Servis. Tēla iepriekšējās divas darba vietas: RS Haul Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Nav. Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Vīrietis 25 gadi. Dzimis Los Santosā , pabeidzis 3 skolas neskaitot bērnudārzu. Jau kopš 14. gadiem pievēršas auto , no 18 to dara jau nopietnāk , savā garāža, un servisos kuros ir strādājis. No auto uzbūves saprot 95% Šobrīd pašmācības ceļā apgūst auto Elektroniku, precīzāk ECU tuningu. Vīrietis ir 1,85m garš , ir laba humora izjūta , un tērauda pacietība. Ir gatavs uz visu lai sasniegtu iecerēto. Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 17 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Jo es stradāšu servisā , un man šis būs vajadzīgs lai pildītu savu darbu , kā ari es šo visu ļoti labi saprotu. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: http://prntscr.com/ml8hn1 Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Par mehāniķi velos kļūt , jo tas mani intresē un pavelk, šī lieta man ir labi saprotama un es to protu. Un personāžs vēlas to ,jo no agras bērnības ir saskarē ar auto , un tādejādi iepaticies viss šis un velas to turpināt, tikai citā līmenī. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Ja personai ir diski ar visām riepam tad proces ir gaužam vienkārš , auto ir jāpaceļ ar domkratu , vai uz stenda, jatskruvē riepu skrūves un jānoņem riepas, pēc kā tās janomaina ar jaunajām , bet ja riepu nav. Tad no diskiem ir jānomontē riepa, pēc kā tā jauzmontē uz jaunajiem diskiem. Un tad riepas ar diskiem var montēt uz auto. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: Riepās gaisu pārbauda izskrūvejot ventīli un pievienojot Manometru , pēctam ieskrūvejot ventīli atpakaļ.
 5. Marļiks

  [LSAK] Frank Marello

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Frank Marello Tālruņa Numurs: 411772 Faktiskā Dzīvesvieta: Panopticon ave #2-2 Juridiskā Dzīvesvieta: Panopticon ave #2-2 Personas Kods: 301294-25161 Vecums: 25 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Preču piegādātajs. Izvēlētā vakance: Mehāniķis Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): Los Santos bērnudārzs Los Santos pamatskola Los Santos vidusskola San Fiero Auto mehāniskā un tehniskā skola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Mani sauc Franks, no bērnības jau interesējos par jebkāda veida tehniku, bet pusaudža gados sapratu ka auto ir mana sirds lieta. Manā 18 gadu dzimšanas dienā tēvs man uzdāvināja garāžu , kurā uzbūvēju savu pirmo auto , cik nu uzbūvēju , vairāk jau restaurēju , bet prieks bij liels, un kalpoja arī labi. Auto pārdevu kādam pusmūžā vīrietim kas to vēlējās, jo tāda esot bijusi viņa tēvam. Man ir liela pacietība, liels gribas spēks un pats galvenais, man ir saprašana ko es daru un kāpēc es to daru. Esmu arī ļoti sabiedrisks un jautrs, domāju ka ar kolēģiem attiecībām vajadzētu rasties labām. Savu darbu vienmēr izdaru līdz galam.Vēlos lai mani ņemat darbā, jo spēšu sevi pierādīt ne tikai muti plātot ,bet arī darbā. OOC Informācija Vārds: Jānis Vecums: 17 SS no /history: http://prntscr.com/mjcc55 (2017. gadā biju vēl neapdomīgs. un ne īpaši gudrs.) SS no /stats: http://prntscr.com/mjccal Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:
 6. Marļiks

  Mehāniķa spējas

  Mehāniķa pieprasījums Par Jūsu tēlu Vārds Uzvārds: Frank Marello Darba vieta: Teen servis Serverī pavadītais laiks: 72 stundas Links uz frakcijas tēmu: Ekrānšāviņš ar frakcijas paneli (F3) : Iemesls kādēļ mums būtu jāizsniedz Tev mehāniķa spējas: Jo es strādāju par mehāniķi un man tās ir nepieciešamas. Par sevi: Pabeidzu 9. Klasi mācišos par mehāniķi , tāpēc vēlos ic ari būt mehāniķis Vārds: Jānis Vecums: 16
 7. Marļiks

  [LSAK] Frank Marello

  Personīgā informācija Vārds: Frabk Uzvārds: Marello Dzimšanas dati: Janvāris/9/1998 Dzimums: Vīrietis Tautība: Anglis Telefona Numurs: 601123 Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: RS Haul Amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis Jūsu pieredze šajā amatā: strādāju tēva servisa 4 gadus kad viņš gāja bojā nevarēju atities , bet tagad esmu gatavs jaunai dzivei no auto saprotu 9/10 Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): LS 1.Arodvidusskola; LS 67,Pamatskola; LS sākumskola; LS 4 Bērnudārzs Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: 1. Reizi par to ka man nebija aptieciņas auto. 2. Reiz par nepareizi novietotu auto. Apliecību pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: Zvejošanas licenze ,Motocikla apliecība. Motivācijas dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? Es esmu ļoti saprotoš , grūti nokaitināms protu 2 svešvalodas Krievu un Angļu. Motivācijas Vēstule : Es esmu cilvēks kas darbu nepamet novārta vienmēr visu pabeidzu kā vajag. Draugi man ir jautājuši daudz jautājumus par auto jo auto pārzinu 9/10 ir bijis gadijums kad mehāniķis prasa kā ko nomainīt es domāju ka tādus nevajag vajag tādus kā mani. Paraksts F.MArello (( OOC Dati )) Vārds: Jānis Vecums: 16 Pavadītais laiks iekš servera : Kā kuru reizi ja ir labs garīgais 10 - 16 h ja nē tad 6 - 10 h.
×