Jump to content

a


wazijs

Lietotājs
 • Content count

  1218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

wazijs last won the day on February 24

wazijs had the most liked content!

About wazijs

 • Rank
  bamz
 • Birthday 02/13/2004

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

8122 profile views
 1. wazijs

  RP Pērles

  tas jau standarts, pimpada tads ir un bus.
 2. wazijs

  Ronald Takemoto

  Tev laikam ar to lasīšanu ir problēmas.
 3. wazijs

  The Douglas Crime Network

  biscit velak
 4. wazijs

  RP Pērles

  tie ir musu uber lspd un ad+
 5. wazijs

  Low poly mašīnu modi

  Personīgi f9 modloaderi neizmantoju jau kopš 2014-15 gada, jo modoju savu gta ar low poly modiem un kā te daudz nīd, lagu nav. Tomēr katram ir sava gaume, manuprāt, f9 modloaderis būtu jāatstāj, bet jāaizstāj ar low poly automašīnam. Low poly ir daudz skaistāki, bet ne katram var patikt.
 6. Es nesaprotu, kas jums liek domāt, ka amerikānieši nebraukā ar bmw automašīnām? Jā, piekrītu 2000 gadu auto ir daudz retāki nekā, piemēram, 2018-19 gada bmw. Lai nepīkstētu tikai par bmw, tiem auto vajag piemeklēt konkurentu, kas ir tik pat labs un varbūt savā ziņā lētāks. Ja viss sanāks, tad bmw būs mazāk pieprasīts auto serverī.
 7. wazijs

  Tres Seis Kustība (IV36)

  Trīs pirksti gaisā. Gaidam otro kāpumu.
 8. wazijs

  Ieteikums - CK karš

  Tieši par to es arī runāju. Daudzi to nesaprot, lielākoties jaunie rpotāji, kuriem nav loģiskās domāšanas. Serverī frakcijas viens uz otra skrien virsū jau pirmajā dienā, lai iegūtu konfliktu un pabērtu lodes vienam pret otru, jo tas tak sagādā jautrību, nevis kvalitatīvu lomuspēli.
 9. wazijs

  Ieteikums - CK karš

  Atbalstu, tomēr latviešu lomuspēlē ir viens mazs sīkums. Divas nelegālās frakcijas nekad nespēs atrast vienu valodu, jeb kontaktus vienam ar otru. Latvieši otru frakciju redz kā ienaidnieku un kur nu vēl, lai aizdotu 50k naudā. Ir reti izņēmumi kuri saprot, ka kolonija kļūs lielāka un varenāka par pārējiem apvienojoties.
 10. wazijs

  RP Pērles

 11. Pacans, kam ir acu redzama izaugsme lomuspēlē. Agrāk biji viens no servera lowaku lista, bet tagad esi vidējā līmeņā rpotājs. Personīgi tevi nepazīstu, bet par cik esam vienā wpp grupā un esam čatojuši, esi diezgan sakarīgs džeks.
 12. *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts*.
 13. wazijs

  Ieteikums- Mašinas.

  Atbalstu šos. Proti nevis uztaisīt rr un tikai tad sākt veidot updates, bet jau sagatavot visu ieteikto, iemest serverī un palaist.
×