Wazzyy

Lietotājs
 • Ieraksti

  215
 • Monētas

  48 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Wazzyy

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  N/A
 • Skype
  Nedošu, iespējams privāti!

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums

Profilu Apskatījuši

838 profila skatījumi
 1. Mana kļūda, tad tas 2k14 bija ideāls rp ziņā.
 2. Atcerās*, nekā jauna ph 2k13 bija labākais.
 3. Rupja patiesība, viņi cenšās attēlot, tā teikt baigos RPotajus, kuri savā ziņā trollē, bet tajā pašā laikā prot atveidot augstu roleplay līmeni. Kā piemeru ņemsim tevi pašu @Mc Donald's FREE WIFI, tu savā ziņā pietrollē reizēm, bet kvalitatīvi atveido lomuspēli. Tāpec tas izskatās ļoti debīli, kad kāds cenšās atveidot kādu citu cilvēku. Paskatoties kādi šie brāļi bija agrāk, labi varbūt viņi to RP tik idēali nepieprata, bet vismaz centās to atveidot kvalitatīvi, bet tagad domā, ka ir izauguši un visu zinu, tāpec arī tika viņi pieņemti un izskatīti par "paraug organizāciju"
 4. Pēc @Acy* lūguma, ss'i ir lielāki.
 5. Tu mani gribēji nosūtit atpakal uz to huin, jo mēs ic saskrējamies ar automašinām un tu izvairījies no rp. Pagaidām vel esmu noskaņots šeit rpot normāli. P.S. - Piebildīšu to, ka krievus roleplay man nav pārak tuvs, pārsvarā rpoju afro-amerikāni.
 6. Kurš tev vēlak brauca *Cenzēts*, ja izgāji uzreiz off ? Šodien mēğināju uzzināt kāpec šāvi, uzzināju.
 7. Pirmkārt, kāpec mums būtu jāRPo kaut kādi mīkstie ? Ja tu neizproti krievu roleplay tas ir viens un nerunāsim nemaz par urlām. Urlas ir vieni no trakājiem, stulbājaiem cilvēkiem nelegālajā sfēra ( ja neskaita, ja cilvēks neRP'o kaut kādu slimību no kā širmis verās ciet ). Katrs izvēlās kādu characteru vēlās RP'ot, mans characters ir viens no tiem kuram patīk dirsties un ir diezgan atriebīgs, kurš lieto narkotikas. Es atteloju savu tēlu, tākā to esmu izplānojis tā veidošanā no paša sākuma. Runājot par sašauto personu - viņam tika trāpits vienu reizi un tas bija plecā, mēs vēlak turpinājām roleplay, ja vēlies sīkāk, varu iedod krāsainos log failus. Tāpec lūdzu nedirs, bet ja vēlies to darīt dabū tīkamus faktus.
 8. Vārds, uzvārds (IG): Marko Slovich Marka: BMW Modelis: 525 Izlaiduma gads: 1989 Transportlīdzekļa ID no Vehlib: N/A, bet Vincent Daudzums: 2 Cena, par kuru vēlies iegādāties transportlīdzekli: 1 Transportlīdzeklis - $3.500 Kāpēc vēlies šo transportlīdzekli?: Lai beidzot būtu transportlīdzeklis un varētu pārvietoties ar to nevis ar kājām. Ko darīsi ar šo transportlīdzekli, veiciet sīku aprakstu: Viens būs ikdieniškai lietošanai, bet otrs rezerves daļām.
 9. net muskul. p.s. cau
 10. un pats labākais, ka visa administrācija sameta </3