esportinsh

Lietotājs
 • Ieraksti

  44
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par esportinsh

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH
 • Dzimšanas diena 1999.03.01.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 1. JaaniS

  Tak uzliec gagu un lai sēž, bet ne jau banu uz mūžu. Paldies par noderīgo postu.
 2. JaaniS

  Vārds "Slimnieks" nav abuse, bet gan cilvēks kurš ir slims ar jebko (klepus, iesnas n shit.)
 3. JaaniS

  Nekur noteikumos nav punkts, ka par kautko tādu liek permbanu.Saprastu, ja būtu family abuse vai nopietns abuse (*Cenzēts*, *Cenzēts* u.t.t) Ja te nolektu no dažu ego līdz IQ varētu izdarīt pašnāvīnu. Pilnīhs vēzis. @Kumariks
 4. JaaniS

  Ievieto demo kas atrodas tavā cstrike mapē/
 5. DD2 gaļas vakars

  Noteikti ieradīšos, ja nekas svarīgs nemainīsies dzīvē.:D
 6. Acc @esportinsh

  Paceļu topiku, kiwij dod kādu gala atbildi. @Kiwix Gandrīz četras dienas būs pagājušas.
 7. Nu ķip čau..

  When?
 8. Baigi patīk eminema atskaņu shēma šajā dziesmā.
 9. Nu ķip čau..

  Proof or stfu.
 10. Nu ķip čau..

  Sveiks.Kas ar to Xfaktoru?
 11. Acc @esportinsh

  Jau čatā tev paskaidroju, ka tur es izskatu tikai pāris demo kas ienāk ļoti reti.Serverī gandrīz vai neuzturos, ja nu kāds pasauc kādu izbanot. P.s es nezināju, ka wolfs ir swats.
 12. Kiwix kurri zaljo!!

  Not bad.
 13. /CS:GO/ inadatequate negev 5K.

  Renegāts joptv.
 14. Sveicieni no Raita.

  Sveiks, uzvedies kārtīgi un tiemamies kādā no serveriem.
 15. Acc @esportinsh

  * Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas!+ * Jābūt vismaz 30 postiem!+ * Warn līmenis nedrīkst pārsniegt normas robežas!+ * Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!+ * Nedrīksti būt banots mūsu serveros!+ * Attiecīgajā serverī jābūt nospēlētām vismaz 15-20 stundām!+ * Obligāti jābūt 3 reportētiem čīteriem (Izņemot JailBreak)!+ * Jāpārzina servera noteikumi/komandas, kā arī admina privilēģiju komandas!+ Vārds;Jānis Vecums; Links uz "Sasveicināšanos";Šī punkta diemžēl nebūs.Viss kas par mani jāzina ir atrodams manā profilā.Un rakstīt savu dzīves stāstu arī nav vērts, jo pa lielam neviens nelasa un ieraksta kaut ko tikai posta dēļ. Tavs in-game nick;esportinsh Serveris, kurā vēlies ACC;Dd2 Links uz saviem statiem; http://stats.playhard.lv/130/player.php?id=81309 Tava Admina pieredze citos serveros;Esmu bijis gan kā admins gan kā BanTeam vairākos serveros kā- Forffun, heal, SpeedShot, kick (tur gan biju sms acc) un vēl pāris mazāki projekti. Vai Tu pārzini AMX komandas?;Esmu AMX komandu sensejs. Cik laika pavadi dienā @ CS?;Aptuveni trīs, četras stundas. Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?;Protams. Rekomendācija (nav obligāta);HAH Motivācijas teksts;Vēlos uzturēt kārtību serverī un atvieglot dzīvi gan sev (aiztaupa laiku rakstot sūdzības), gan servera spēlētājiem kuriem atliek tikai bezspēcīgi noskatīties un pamest to ieraugot spēlētāju ar hakiem.Palielam ir tikai divi serveri kuros uzturos tā kā varēšu šeit būt pietiekami aktīvs.