RavenS

LSGD Priekšnieks
 • Ieraksti

  399
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  7

RavenS last won the day on Jūnijs 20

RavenS had the most liked content!

Par RavenS

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 2003.02.20.

Contact Methods

 • Steam
  ********
 • Skype
  klavs.stebulis

Profile Information

 • InGame
  RavenS
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Tavā skapī.
 • Intereses
  Hokejs,Florbols,Meitenes.

Profilu Apskatījuši

3 196 profila skatījumi
 1. -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti godātie Los Santos iedzīvotāji. Los Santos Glābšanas Dienests meklē jaunus ugunsdzēsējus un mediķus. Ja tev ir nepieciešamā izglītība un vēlmē strādāt Los Santos Glābšanas Dienestā, tad droši iesūti mums savu CV uz [email protected] Sīkāka informācija par uzņemšanu atrodas šeit. Ar nepacietību gaidīsim jūsu CV. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība.
 2. [GameMaster] Wazzyy

  Rec, 14 gados izskaties sakarīgs, sūdus vārīsi gm var noņemt, nav uz visu mūžu, veiksmi
 3. Čau atkal.

  Sveiks.
 4. [GM] huga4life2

  Rec, no sākuma likies , ka esi *Cenzēts*, bet pēc laika iepazinu un sapratu kad esi normāls čalis. #Gl
 5. [Ieteikums] Application stage.

  Varu derēt kad pats kad sāki biji Rs haul draugs, pilnigi nepiekritu, jo jaunie kas gribes tikt nevares sakt savu rp uzsākt. ANTI
 6. Visiem Čau

  Sveiks, veiksmi tev.
 7. [Ieteikums] Saistībā ar auto remontu!

  Pilnīgi un vienozīmīgi atbalstu katru tavu vārdu, tas būtu tas pats ka jamainai aķis, bet tā pat var izdarīt, kad riepas utt. +Rep vienozīmīgi.
 8. Custom interjeri.

  Ir tiešām labi, bet uztaisi kādu biroju,mājas int.+rep
 9. Apbalvojumi

  Lūdzu man piešķirt: Atzīts RP`eris (šo nosaka LightScribe) Par Rperi, vēlos pateikt kad šo gadu esmu daudz veltījis iekš Legālām organizācijām, kur viss vairāk tika erpots tieši PD organizācijā, kur RP bija katru dienu, arī taagad esmu pievērsies uzlabot aktivitātes iekš LSGD organizācijas.
 10. [LSGD] Pieejamās Vakances [Statuss- ATVĒRTS]

  *26.06.2018* *Informācija atjaunota*
 11. [GM] Ceškatdeška

  Nu vecīt tu nebūsi tas kurš dirsīs, bet nu tu neko neteiksi par manu aktivitāti, ktvai esmu aktīvākais serverī. Pašam jau viņam teicu kad redzu pirmo reizi, un tā nav tava problēma kur lieku , un ko daru.
 12. [GM] Ceškatdeška

  ANTI, Piedod redzu tevi šeit pirmo reizi prasības itkā ir, bet nēēsu manījis tevi
 13. [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Raivis ir nabags OOG
 14. "Par taisnīgu pilsētu!" Los Santos Dome ~CV~ Vārds: Patrick Uzvārds: White Vecums: 46 Gadi Dzīves vieta: Dillimore#4 Tālrunis: 635814 Izglītība: Augstākā Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Dome, Los Santos Policijas Departaments, Las Venturas Glābšanas Dienests. Darba pieredze: Liela, esmu jau iepriekš daudzus gadus strādājis tieši Glābšanas Dienestā un saistīts ar šo darbu. Papildus prasmes: Protu vairākus lideparātus vadīt, protu visa veida automašīnas vadīt, kā arī glābšanas darbus virs ūdens , kur biju viss labākais nirējs. Motivējošs teksts (Vismaz 120 vārdi): Sveiki, kā jau minēju mans vārds ir Patrick White , esmu 46 gadu vecs vīrietis. Esmu daudz strādājis lai nonāktu te Los Santos Glābšanas Dienestā...Esmu pabeidzis augstāko izglītību , un esmu tam radīts lai strādātu un glābtu Cilvēkus no traumām....Esmu draudzīgs pret Kolēģiem un cilvēkiem , man nepatīk kašcēties par sīkumiem... Ja es iesāku savu darbu tad lai arī cik tas laiku neaizņem strādāšu papildus. Respektēju cilvēkus tie kas ir atvērti un vienmēr gatavi palīdzēt tāds kā es... Esmu pabeidzis medicīnas koledžu, esmu kārtīgi motivējis sevi strādāt pēc iespējas labāk, un tā tas ir izdevies pat līdz šodienai. Nēēsmu savas darba laikā iekš Glābšanas Dienesta saņēmis aizrādījumus par kādu paviršu darbu, vai par ko nēēsmu izdarījis, vienmēr esmu saņēmis to pašu labāko. Palīdzēšana cilvēkiem vienmēr ir bijusi man tuva lieta. Dievinu to gandarijuma sajūtu kad esi kādam palīdzējis grūtā brīdī un dzirdi no viņa vārdu "paldies". Nebaidos uzņemties riksu un spēju saprātīgi domāt saspringtās situācijās, līdz ar to šis darbs man ir ideāli piemērots un zinu, ka spēšu to veikt bez grūtībām un ar prieku. Protams, ja tikšu pieņemts šajā amatā, būšu noteikti gandarīgi priecīgs, un ar katru soli palīdzēšu saviem kolēģiem , saviem pacientiem un vienmēr vadītāja amatā arī došos uz izsaukumiem. Uzlabošu tā sastāvu uz visiem simts procentiem, kas palīdzēs būt Los Santosam drošam , kad mūs vaidzēs būsim, kad izsauks būsim. Visi par vienu, Viens par visiem. Ar cieņu Patrick White, Paldies... Paraksts: P.White Datums:24:07:2018 ((OOC informācija)) Vārds:Klāvs Vecums:15 Vai esi kādreiz bijis LSGD frakcijā? :Jā. Cik dienā varēsi veltīt šim amatam? :4-7 Stundām atkarīgs no darba ilguma, kā arī esmu aktīvākais šobrīd serverī. Kā novērtē savu RP skalā no 1-10? :9
 15. | GIVEAWAY |

  Jocīgs? Pārkāp servera noteikumus.