RavenS

Lietotājs
 • Ieraksti

  211
 • Monētas

  115 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  6

RavenS last won the day on Septembris 18

RavenS had the most liked content!

Par RavenS

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 2002.02.20.

Contact Methods

 • Steam
  ********
 • Skype
  klavs.stebulis

Profile Information

 • InGame
  RavenS
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Tavā skapī.
 • Intereses
  Hokejs,Florbols,Meitenes.

Profilu Apskatījuši

1 533 profila skatījumi

Noskaņojums

 • Balans
 • Šobrīd jūtos Balans
 1. Ojāram zaļi rati. SGA.
 2. 1.Tu man ieleic -rep diez par ko? 2.Pats rakstiji kad tu bugo , jo kad teicām kad tavs team biedrs bugo tu teici , nē un rakstiji ka tu bugo , kad es paskatijos biji otrās mapes galā ar kājām! 3.Ja varēji pateikt lai savāc un kad mēs tepojāmies un es situ tavu komandas biedru , bet viņš gāja vēl ,jo projām uz riņķi un pat 2 minūtes nereaģēja? Piedod man , bet ši nav pirmā reize ka saka ka jūs bugojat un area sēžat ar 30 M4 mag uz rokas.
 3. Tavs DayZ niks:RavenS Pārkāpēja DayZ niks: fYn#pelmenis Kādu pārkāpumu ir veicis: Bugo M4 magus jeb lodes. Pierādījums/i(Bilde/s,Video): http://www.bildites.lv/a/m4zbajhv#vp7jwapq https://failiem.lv/u/dmt9cn6p#_ Komentāri:Bildes iedeva arī Radlings. 0
 4. Mapi var bīdīt ar ctrl+mouse Un vari kustīnāt kur vien vēlies.
 5. AYE

  Sveiks Gl&Hf
 6. Likšu par tevi , aktīvs un pieredzējis.
 7. Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem)Nav Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi!Done Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti!Done Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2!Done Vārds: Klāvs Dayz Niks: RavenS Vecums: 14 Gadi. Links uz sasveicināšanos: Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Nu , teikšu godīgi, esmu bijis dažos serveros Supporters / Moderators / Admins, es protu rīkoties ar šiem visiem paneļiem . Un supporteru panelis man nav svešs! Kā arī kad sāku spēlēt MTA man pirmais ko sāku Dayz'i. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi): Tātad , piesakoties šim amatam es apzinos , ka es uzņemos lielu atbildību , jo šim amatam nevar būt kurš katrs . Kā arī došu piemērus tiem , kas vēl īsti neapzinās visus dayz noteikumus , kā arī spēļu darbības , kas un kā . Kā arī vēlos piebilst , ka biju , un esmu aktīvs serverī , forumā tā nedaudz mazāk , anyway , es varu arī būt aktīvs forumā , bet man liekas kas tas nav vajadzīgs lai būtu 24/7 , ja ir tāda nepieciešamība . Protams , spēlētājiem patīk aktīvi spēļu uzraugi , tādējādi varu būt piemērotais spēļu uzraugs , kuram ir tāda veida pieredze šajā amatā. Tākā kādu laiciņu neesmu bijis dayz staff , Nēēsmu aizmirsis kas jadara Staffam. , kad biju stingrs un jā , tādējādi mani ievēlot iekš spēļu uzrauga šajā projekta , būs pacelta stingrība , gan iekš chata , gan noteikumu pārkāpšanā.Ir vairums spēļu uzraugu , kas piesakās , lai kko pārādītu un ir daži , kas vēlas turpmāk , lielīties ar to kad 'bija' kkur staff's .. Visi tagad domās man ir staff viss būšu kruts un plātīšos ''Nē pildīšu noteikumus''. Es saprotu , ka nav apjomīgais skaits , bet es domāju , ka tieši vārdiem jau nav nozīme , nozīme būs darbā ko veltīšu būdams spēles uzraugam . Tā lūk arī beidzas mana motivācijas vēstule . Paldies ka lasijāt , un veltijāt šim uzmanību. P.S-Biju supporters jau , bet nezinu kāpēc uzskatija kad es bugoju , bet diemžēl tā bija cita persona , un to jau pierādija kas tas bij. Paldies.
 8. Čauuuuuuu
 9. Skatos tev ari pazudusi motivacijas vestule kad meti sasveicināšanos....Ja nav gruti Edito , un iemet .....Zinams un aktivs . PAR
 10. WHOOO Piedod bet 100% ANTI , tikko sasveicināšanos uzrakstiiji
 11. Treidoties? Domāji taka NON-**** Nebūtu sūdīgi , bet bāzes nevajag uz mūžu taka , bet pa mēnesi money maksāt labāk īpāšniekam , labāk mums.
 12. Čaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu
 13. Ja veel pats šodien labu lamuvardu teici , PRET
 14. PRET , tu smejies? Tev šijā visā tiaki gadi atbilst.
 15. PRET , tev pat nav pagajis laiks no iepriekšējā pieteikuma , nebūs.