Jump to content

a


Edzon

Lietotājs
 • Content count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Edzon last won the day on December 16 2016

Edzon had the most liked content!

2 Followers

About Edzon

 • Rank
  Printeris

Profile Information

 • InGame
  Edzons
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga-Liepāja
 • Intereses
  Jaunciems

Recent Profile Visitors

2006 profile views
 1. Edzon

  ACC - arctixo

  Es pret. Prasības puiss.
 2. Edzon

  [SUP]Middnes

  nav sasveicināšanās - nepazīstu tevi! Anti no manis.
 3. Nepatīk Latviešu reps... 4/10
 4. Edzon

  CS:GO Arena serveris

  protams ,nesmīdini
 5. Edzon

  HarD

  UNBANNED! TC!
 6. Edzon

  HarD

  Nav demo ,nav balles puika.
 7. Edzon

  Seksisms 1.6.

  puiss ,kāda velna pēc tu te kautko skribini iekšā? Vaļsirdīgi atzīstu savu vainu arī. xD vnk ,kaut kas paķēra uz prikolu. zini - katru dienu - viens un tas pats. vajag kaut ko rēcīgu izšaut ārā vai kautko tamlīdzīgu. SS- tīrs. Janka -tavs uznāciens ,skaties tu šito demku.
 8. Edzon

  Grūta dzive ja maki spelet

  Bans paliek! TC!
 9. Edzon

  Banned by forest`!

  Tak es viņu jau pirms tam biju unbanojis.... Noskatījos atkal demo - Tīrs. Skrien spēlēt. TC!
 10. Edzon

  BanTeam JaaniS

  Es to motivation tekstu lasīšu katru reizi ,pirms kāda kontroldarba... Man viss vairāk ir bail par to ,vai tu zini servera noteikumus ,jo vakardienas ss ,kurus es uzņēmu no tās demkas ,nebija pa visam pārliecinoši... xD Pagaidām neitrāls.
 11. nice mix . 7/10 vot jums dziesma un video
 12. Edzon

  [BANED] Dancits

  Tātad -----> http://bildites.lv/a/7f5z33jr#w9q6pfq6 rekur ir bildes no viņa demo. HAH ,ja pēc taviem uzskatiem -viņš tur kempoja - tad tev vajadzēja viņu slayot ,nevis slapot aiz mapes! Turklāt laika tur bija vēl diezgan! Es saprotu ,man pašam besī ,kad teroristi (turpmāk TS) kempo ,bet tur tev vienkārši nepaveicās! Dancits- Savu mēli arī nākošreiz pievaldi ,es saprotu ,ka tu biji dusmīgs par šo situāciju ,bet tas nedod tev tiesības aizskart Servera administrātoru "helloanddie" Par banu! 1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem. (Es tev samazinu ilgumu uz 4h ,jo screenos ir ļoti labi redzams ,kā tu lamājies un aizskar administrātoru) Par administrātoru- HAH ,tev vajadzēja visu uztvert mierīgi ,ar šādu uzvedību ,tu parādi attieksmi pret serveri un tā spēlētājiem! Būtu vienkārši aizsūtījis viņu uz (Gag) 2.3. Banot spēlētājus ar neskaidriem iemesliem un nekorektiem bana laikiem. Par administrātoru - Jaanis ,tu pievaldi savu runas stilu iekš servera ,iepazīsties ar šo noteikumu! 2.1. Justies pārākam par citiem spēlētājiem un/vai administratoriem. Veči ,pietiks bērnu spēles un pieaugsim! @Kiwix Ja ir kas sakāms ,tad droši!
 13. Edzon

  Steam #GIVEAWAY izloze #16

  https://steamcommunity.com/profiles/76561198116169106/ ez win
 14. Edzon

  Fūrists

  es uz dirsas....
 15. Edzon

  Banned by 777

  Parunāju ar servera administrātoru ,šajā gadījumā ar 777 ,izskaidroja situācijas apstākļus. Samazināšu tev banu uz 4 dienām ,nākošreiz ,ja spamosi adminiem lieku informāciju ,nākošreiz varēsi pirkt unbanu. Ceru ,ka sapratām viens otru. Gala lēmums---> Bans tiek samazināts uz 4 dienām. TC. EDIT: 1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem. = 2h Kopsummā - 2h
×