Eddie

Lietotājs
 • Ieraksti

  165
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Eddie

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena Marts 22

Profile Information

 • InGame
  Džonītis
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2 011 profila skatījumi
 1. Privāto uzņēmumu sistēma Paraugs: Pasīvo ienākumu paraugs Uzņēmuma nosaukums: AJN Group Uzņēmuma Īpašnieka Vārds Uzvārds: John Smith un Abdul Al Dabaran Uzņēmuma darbinieku skaits ((SS)): Uzņēmuma transportlīdzekļu skaits((SS)): Uzņēmuma īpašumu skaits ((SS'i ar keyiem)): Links uz uzņēmuma reģistrācijas topiku: Links uz ugunsdrošības sertifikāta topiku: Topiks: Reģistrs: Links uz uzņēmuma topiku: Uzņēmuma novirziens: Daudznozaru uzņēmums. Saules paneļu fabrika, kokapstrāde, mēbeļu fabrika, restorāns, LEGO klucīšu ražošana, pilsētsaimniecība (pēc pieprasījuma), kartingu trase Uzņēmums atrodas zem nelegālās organizācijas (JĀ/NĒ): NĒ Laika periods par kuru saņemt naudu(datumi no attiecīgās pirmdienas līdz svētdienai): 13.augusts - 19. augusts ScreenShot'i (SS) no RolePlay kas ticis veikts šajā nedēļā: Kokapstrādes ceha darbi: https://failiem.lv/u/hcqw4uce https://failiem.lv/u/mrtp9ngc#/ https://failiem.lv/u/zuqqmh7x https://failiem.lv/u/wkhvfypp https://failiem.lv/u/n675hsnd#/ https://failiem.lv/u/xa8z3n93 Darbi mēbeļu fabrikā: Skapis - https://failiem.lv/u/s7xtyf6d#sign_up Galds1 - https://failiem.lv/u/b5g7r942 Galds2 - https://failiem.lv/u/hjpk7ham Durvis - https://failiem.lv/u/afvs8w6r Galds ar plauktiņiem - https://failiem.lv/u/dekptk8g#sign_up Galds ar skapīti - https://failiem.lv/u/28288xmz Kastīte - https://failiem.lv/u/22ke2zh3 Darbs restorānā http://bildites.lv/a/dpann4mr#w7gxuz49 Kartingu apkope pirms sacensībām: https://failiem.lv/u/x2jhrjyt Plakāta uzlikšana pirms Kartingu trases atklāšanas: https://failiem.lv/u/dq6zja7j Dēļu pārdošana San Fiero būvdarbiem: https://failiem.lv/u/yavrksnt#/ Zāles pļaušana: https://failiem.lv/u/xd39ysuj Vēl mums šonedēļ bija kartingu trases atklāšana ar cilvēku dalību. Vakara programmā bija sacensības uz laiku mūsu lielajā trasē, kopā mūsu sacensībās pieteicās 8 cilvēki, bet sacentās savā starpā tikai 7, jo viens izstājās jau esot pieteicies. Lūk šeit mazs apskats: Linki uz filmētajiem video (Ja tādi ir): ((Zinu, ka ir jāraksta sestdien/svētdien, taču tagad, piektdien, man ir vismaz laiks uzrakstīt šo pieprasījumu, iespējams, ka kādu SS paku pievienošu klāt, ja kāds atsūtīs mazliet nokavējušos paku līdz brīdim, kad apkoposi. SS kvalitāte dažās pakās nav no tām labākajām, taču cilvēki centās un erpoja, tāpēc to neņemt ļoti vērā.))
 2. Ceļu būve ''Binders''

  (( Mazliet palabo tomēr topiku, jo kāda daļa ka Latvijā ir tāds uzņēmums? vai arī pieliec ka vēlas paplašināt redzes lauku utt, bet šitā kā ir nevar atstāt: ))
 3. Dean Herson Dzīvesstāsts.

  Ok ir prieks, ka cilvēks cenšas un domā par dzīvesstāstu, taču šis stāsts, vismaz man šķiet neloģisks, vai līdz galam neizstāstīts. Lūdzu paskaidro, kāpēc, ja tev ir bagāta ģimene un dzīvo krutajā rajonā, tev vajag strādāt par piegādātāju? Protams, cita lieta ja tu būtu pierakstījis, ka tur izmeta no mājām vecāki, vai kko tādu, tad nebūtu jautājumu. Nākamreiz kad raksti stāstu, piedomā tieši pie šīm detaļām, jo citādi neloģiski sanāk.
 4. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: John Pasūtījuma veicēja uzvārds: Smith Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 639731 Pasūtījuma veicēja e-pasts: [email protected] Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [] Jā. [X] Nē. Atbraukšu pats pakaļ ar lielo busiņu 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): N/A 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): N/A Mēbeļu informācija. Tualetes pods | ((2528)) | Daudzums: 1 | Cena: 150$ Izlietne | ((2523)) | Daudzums: 1 | Cena: 150$ Augs | ((2001)) | Daudzums: 5 | Cena: 30$ par vienu, kopā 150$ Kase | ((18070)) | Daudzums: 1 | Cena: 200$ Kases aparāts | (1514)) | Daudzums: 2 | Cena: 150$ par vienu, kopā 300$ Krēsls | ((1715)) | Daudzums: 2 | Cena: 100$ par vienu, kopā 200$ Plaukts | ((2708)) | Daudzums: 2 | Cena: 200$ par vienu, kopā 400$ Printeris | ((2186)) | Daudzums: 1 | Cena: 300$ Durvis | ((1502)) | Daudzums: 2 | Cena: 100$ par vienu, kopā 200$ Barjera | ((2773)) | Daudzums: 6 | Cena: 100$ par vienu, kopā 600$
 5. Tēla Vārds_Uzvārds : John Smith Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Kart (571) - 2012 CRG Black Star - Vehliba ID 133 - Cena - $1250Daudzums: 8 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Kartingi tiks izmantoti kartingu trasē. AJN Group atvērs jaunu kartingu trasi, un lai varētu to izmantot pilnvērtīgi, tam vajag kartingus. Frakcijas tēma - SS no F3 paneļa: Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : Jā, var ielikt kartingu trasē ar ID 770, bet lūgums novietot tur kur trase nevis uzreiz ieejā, jo tur tad netiks uz trasi. Lūgums likt vēl arī kartingus uz F3 AJN Group. ( @Grumm un @Kumariks, lūdzu vismaz tad te apstipriniet manu pieprasījumu pēc kartingiem, ja serverī nevarat būt on un izsniegt, un lai man izsniedz jebkurš cits, kurš var spawnot transportlīdzekļus un kuram ir laiks būt on.)
 6. -Los Santos Glābšanas Dienests- 1. Uzņēmuma informācija. Uzņēmuma nosaukums: AJN Group Uzņēmuma nozare: Daudznozaru uzņēmums - kokapstrāde, mēbeļu izgatavošana, saules paneļu ražošana, pilsētsaimniecība, restorāns, LEGO klucīšu ražošana. 2. Uzņēmuma īpašnieka informācija. Īpašnieka vārds, uzvārds: John Smith Īpašnieka e-pasts: [email protected] (( @Eddie PM )) Īpašnieka tālruņa numurs: 629731 3. Uzņēmuma līdzīpašnieka informācija. Līdzīpašnieka vārds, uzvārds: Abdul Al Dabaran Līdzīpašnieka e-pasts: [email protected] (( @xDrifz PM )) Līdzīpašnieka tālruņa numurs: ((īsti nezinu, kurš ir viņa darba nr, bet tāpat visticamāk ka ar mani sazināsieties, jo viņš nav sasniedzams šobrīd MTA)) 4. Objekta informācija. Mūsu uzņēmumam ir vairākas adreses: Objekta adrese: Dilimore ferma Objekta lielums: Visa Dilimore ferma Darbinieku darba laiks: 9.00-17.00 (pēc vajadzības arī vēlāk) Būvju skaits: 3 ēkas ((viena ir tā kā ārā angārs, satiekoties un apsekojot sapratīsiet, un viena ir fermas mājiņa, kurai man nav atslēgu)) Telpu skaits: 5 ((āra angāram tur grūti tā pateikt)) Objekta adrese: Ocean Docks Objekta lielums: Ocean Docks zona Darbinieku darba laiks: 00.00-24.00 (Lego fabrika strādā nepārtraukti 3 maiņās) Būvju skaits: 4 ((vienā ēkā neko nedarām, bet ar laiku varbūt sāksim)) Telpu skaits: 4 Objekta adrese: AJN Group biznesa centrs Central Ave Objekta lielums: Visa ēka Darbinieku darba laiks: 8.00-23.00 (ieskaitīts ir sekretāru + restorāna darba laiks) Būvju skaits: 1 Telpu skaits: 13 ((tie ir tikai interjeri, tā ķip telpas ir vairāk)) 5. Ugunsdrošības audita veikšanas laiks. Vēlamais audita veikšanas datums: 13. vai 14. Augusts Vēlamais audita veikšanas laiks: Abās dienās no 12.00 līdz 16.00 Paraksts: J.Smith
 7. [Būvdarbi] John Smith

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: John Būves īpašnieka uzvārds: Smith Būves īpašnieka tālruņa numurs: 629731 Būves īpašnieka e-pasts: [email protected] ((Forumā PM)) Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: 0001 ((nezinu nav nekur minēts tajā postā)) Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: Būves informācija. Būves adrese: Red Country, San Andreas štats, ASV Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Izveidot apbūvējamu zemes gabalu (nolīdzināt, uzbērt utt) Ievilkt visas komunikācijas, izrakt dziļurbumu ūdenim. Uzbūvēt māju Labiekārtot pagalmu, sastādīt apstādījumus Uzstādīt strūklaku, kameras un elektronisko žogu ((/gate)) Sīkāk tiks pastāsīts satiekoties klātienē.
 8. RP Pērles

  Nu kad šādi no konteksta izrauj šo gabalu ir rēcīgi, bet ja aizdomājas, varbūt tas bija vēls vakars, un cilvēkam jau apnicis visu dienu erpot, bet tā jā, tur ir smieklīgi tas "man depresija" :).
 9. Būvatļaujas iegūšana! Pasūtītāja nosaukums: John Smith Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : Pagaidām vēl Palin street 524, tālruņa numurs - 629731 Būves nosaukums, adrese: Māja, Red Country San Andreas štats, ASV Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Pārmaiņas ir nepieciešams veikt, lai uzceltu māju, un iekārtotu pagalmu. Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: Los Santos Būvdarbu amatpersonas Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) : Būvniecības darbus varētu sākt aptuveni augusta vidū, cik ilgi, to redzēs.
 10. Īpašnieks pārdod skaistu māju Vinewood apkaimē, Pallin street 524. Īpašums atrodas klusā rajonā, ar saprotošiem un klusiem kaimiņiem, ielai nesen ir veikti apgaismošanas darbi, kā arī ir iestādītas tūjas. No mājas logiem un pagalma paveras skaists skats uz Dilimore fermas pusi, taču otrā pusē ir redzama Los Santos pilsēta. Par ēku: Luksus klases celtne, ar dažādiem skaistuma elementiem tās ārpusē. Ēkai ir divi stāvi - pirmajā stāvā atrodas virtuve un liela priekštelpa ar kāpnēm uz otro stāvu, kā arī ēdamistaba. Otrajā stāvā atrodas tualete ar duškabīni, 2 guļamistabas un viena neizremontēta telpa, ko var izmantot pēc pašu ieskatiem (birojs, guļamistaba) ((pastāv durvis interjerā, taču nav interjers ielikts)). Blakus ēkai atrodas garāža ar lielo telpu transportlīdzekļiem un maza palīgtelpa noliktavai. Zem garāžas ir izbūvēts pagrabs, kam ir nepieciešams kosmētiskais remonts ((šim interjers ir ielikts kāds tas ir, nekas nav mainīts)). Ēkas pagalmā ir uzstādīta strūklaka. Mājai ir ierīkota videonovērošana, kā arī mājai ir piesaistīta profesionāla apsardze, kura apsargā ēku 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Mājas teritorijā var iekļūt tikai izmantojot pulti, jo teritorijai ir ierīkoti automātiskie vārti. Mājai ir ierīkotas visas komunikācijas - elektrība, ūdensvads, gāze, kanalizācija. Mājas cena: 100'000 dolāri, taču reālam pircējam cena ir runājama. Sludinājums būs aktīvs vienu nedēļu no publicēšanas brīža. Kontakti: Tālruņa numurs - 629731 Epasts - [email protected] ((Forumā PM @Eddie, šo iesaku pat vairāk, jo tomēr vasara, un nevaru būt visu laiku on, lai mani sazvanītu)) Attēli: Mājas interjers: Garāža: Garāžas pagrabs: Ēkas pagalms:
 11. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Kurš izdomāja ka vajag to statu RR? Cilvēki kas nespēlē Playhardā RP, bet gan kur citur? Cilvēki, kas vispār MTA nespēlē, un atbild par CS? Nu pasakiet man, kurš ko tādu izdomāja? Es esmu PRET RR, un kāpēc? 1) Ir daudzas nelegālās, kuras es domāju, ka ir ieguldījušas daudz laika, lai sasniegtu to, kas ir tagad ( ieroči, nauda, statuss). Domāju, ka vot ja uztaisītu RR, cik eRPiski būtu, ja te pēkšņi es izdomātu, ka re man pieder te Idlewood, jo redz es tā te izcīnīju pirms RR? Nebūtu gan, un visi čīkstētu, ka ir kāda organizācija, kas te izdomā visu, kaut gan tagad viņi ir izcīnījuši ar gang war utt. 2) Ir arī daudzas legālās (varbūt arī nav, bet es runāju vismaz par savu), kas ir daudz ko sasniegušas un tagad var labi pelnīt, un veido RP, ko nemaz nepiedāvā (LSGD, LSV, LSPD, LSB, LSZD, LSAK , manuprāt, ir ļoti švaka izvēle plašajā pasaulē, kur var darīt visu, pilnīgi VISU, kas ienāk prātā.) Pēc RR būtu tas viss jāsāk no jauna, un tas būtu pavisam grūtāk, nekā tagad, jo ir vismaz kāds starta kapitāls ar ko sākt savu organizāciju, jo to ar tiem 2k ko iedod sākumā, nemaz pat nevar reģistrēt, un domes UAB paņemt arī nevar, jo uzreiz neko neatpelna. 3) Spēlētāju bāze. Es uzskatu, ka ja man šitā visu atņemtu, kas man ir, es domāju, ka es ietu prom, ja vien te nebūtu pietiekami piesaistošs kaut kas tāds, kas nav citur, jo pašlaik es vismaz izvēlos tieši Playhardā nākt, jo man nav, lai es varētu tā mierīgi dzīvot un erpot, ko es vēlos, jāsakrāj nauda (Drošvien es te izklausos pēc kaut kāda fermera, bet tā ir vismaz puse LV:RP spēlētāju domāšana, tā nu tas ir ). Un - tā, ja noņems šo, arī tie spēlētāji, kas ir tagad, tie arī var pazust un aiziet, kaut kur citur sākt no jauna. Bet, šis iemesls var būt kā arguments PRET, ja Playhard neieviesīs kaut ko tādu, kas nav tajos citos blakusprojektos. 4) It kā samazināšot miljonāru skaitu, visi būšot vienlīdzīgi. Aļo, visu laiku uzsver, ka erpojam ASV, Los Andželosā. Kādi vienlīdzīgi? Ko vai erposim PSRS vai Ziemeļkoreju, kur valda komunisms un visi vienlīdzīgi? Šis arguments PAR labu RR vispār ir smieklīgs. Ja es parasts mirstīgais, kā vienkāršs players, pašā sākumā uzreiz pēc RR gribēšu erpot miljonāru, tad man to visticamāk liegs, taču admini vai tiem pietuvinātas personas gan varēs braukāt ar 500K vērtiem Lamborgini markas auto un erpot miljonārus, kad vien gribēs (šim ir tiešām pamats tā man likt domāt, jo aptuveni pirms gada (2017.gada jūlijs aptuveni) bija viens kas izdomāja ar lambo braukt pa IGS un apšaudīt visus, kaut vai nevienam vēl nebija iespējams tā godīgā veidā sapelnīt strādājot. P.S. jā, tas bija admins). IRL tak arī ir tā, ka ir daži bagātie (Lembergs Latvijā, bet nerunāšu vispār par ASV, kur tādu ir tūkstošiem, un LSā kā Los Andželosā jo īpaši daudz), un ir bezpajumtnieki. 2. Daļa Daudzi ir izteikuši savu viedokli, taču to ir teikuši administrācijas locekļi, kas sastāda jau tikai mazu daļu no visiem spēlētājiem, tāpēc es vēlos pateikt tādu kā atbildi no mana , parasta spēlētāja, skatupunkta. Sākšu ar viedokli, ko izteica @Redline: Spilgts piemērs - LSGD un LSB nav kas tur strādā (saistībā par to, ka nav kas tajos strādā). Nu ļoti labi pieminēt LSB, ka tur neesot kas strādā. Loģiski ka nav kas strādā, ja nemaz nevienu neņem tur erpot, kaut gan izvēlas tur erpot un attīstīt savu personāžu tur. Turpināšu ar @Redline viedokli par īpašumiem: cilvēks grib piemēram konkrētā vietā to garāžu, kura ir jau aizņemta, bet tas garāžas īpašnieks nepārdot, jo redz viņam tur labi. (Saistībā ar to, ka vajag RR, jo lai būtu īpašumi, ko vēlas). Nu ļoti labi, RP it kā tiek attēlots tā, kā tas būtu dzīvē, tāpēc vot es gribu, lai man pieder māja Rīgā, Daugavas krastā, vienalga, ka aizņemts un nepārdod, es gribu un punkts. Uzskatu, ka ar tiem īpašumiem ir gluži kā sakāmvārdā - kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Uzskatīt, ka šāda nieka pēc vajag taisīt RR, un esot traģiski ar īpašumiem, nav prātīgi. Par citu administrācijas pārstāvju atbildēm esmu jau atbildējis augstāk esošajos 4 punktos. Atbalstu, tos, kuri teica ka ir nepieciešamas reformas un ka RR problēmu neatrisina, jo tā tas ir, jo pēdējais RR bija 2017. gada jūnijā, ap 10. datumu (īsti precīzi neatceros), un ir aptuveni gads rinķī un atkal kāds čīkst. P.S. jau minēju - RP attēlo dzīvi, tāpēc vot es neesmu apmierināts ar to, ka tagad Latvijā daudz kas nav sakārtots un vispār pasaulē, ir daži miljonāri, kas braukā ar Lambo un man traucē, tāpēc vot uztaisam RR visai pasaulei un sākam dzīvot no 0, tas skan brutāli, taču patiesi par to, ko vēlas izdarīt ar RR. Šis mans tāds stāsts par šo visu, domājiet, ko gribiet, taču tā visa ir tīra patiesība, ko es esmu sarakstījis un kad izlemsiet par labu vai pret RR, noteikti izvērtējiet to, kas ir par ko nobalsojis, jo PAR RR tiešām ir nobalsojuši cilvēki, kas te nemaz nav aktīvi manīti.
 12. [Ieteikums] Application stage.

  ANTI, es no pieredzes saku. domāju ka katrs ir bijis tas lovaciņš, kam tikai rs haul un nauda prātā. Es pats playhard ienākot pat nezināju kā kaut ko teikt, do un me pat vispār nepazinu un es domāju, ka ja būtu šitāds tests, tad vismaz 2 spēlētāju te nebūtu (es un mani paziņas kam ieteicu te spēlēt). Plus, a tev baigi traucē tie rs hauleri? Iespējams, ka kādam (arī man dažreiz) ļoti svarīgs ir cilvēku skaits on, lai ienāktu tieši te nevis kur citur.
 13. [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  8/10
 14. Tēla Vārds_Uzvārds : John Smith Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Trashmaster (408) - 2006 VOLVO FL6 - Vehliba ID 8 - Cena - $11500Daudzums: 1 Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Mower (572) - 2016 Husqvarna Ts 138 - Vehliba ID 134 - Cena - $2100Daudzums: 2 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Mūsu organizācija domā mazliet paplašināt darbības sfēru, uzsākt kaut ko jaunu, kā arī, lai pašiem būtu kaut nedaudz, bet vismaz jauns RP veids un iespēja. Frakcijas tēma - Ekrānšāviņš - Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : Domāju, ka ērtāk būtu saņemt klātienē, lai uzliktu krāsu (tā ir paredzēta samērā specifiska (nav tur vnk melna vai balta), tāpēc klātienē).
 15. [Totalizators] IIHF PČ 2018 #6

  (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - Jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - Latvija (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - Latvija (Brīnumi var notikt ne tikai Ziemassvētkos ) (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 3:2 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās - Vārtsargs Elvis Merzliķins