xDrifz

Lietotājs
 • Ieraksti

  140
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

xDrifz last won the day on Janvāris 29

xDrifz had the most liked content!

2 Sekotāji

Par xDrifz

 • Ranks
  Printeris

Profile Information

 • Dzīvesvieta
  Jelgava

Profilu Apskatījuši

1 634 profila skatījumi
 1. Būvatļaujas iegūšana! Pasūtītāja nosaukums: Abdul Al Dabaran Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : Privātīpašums // #719512 Būves nosaukums, adrese: Red County lauki Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Vēlos uzbūvēt privātmāju, privatizēt teritoriju, nožogot, sastādīt kokus utt. Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: LSB Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) : Plānots uzsākt augusta beigās.
 2. Pārdodu privātmāju Vinewood, celta 2017.gada augustā pēc individuāla pasūtījuma, tika izmantoti kvalitatīvākie un modernākie materiāli. Mājai ir divas guļamistabas, liela virtuve, ēdamzāle, plaša dzīvojamā istaba un birojs, uz sienām liktas marmora plāksnes, kas padara šo īpašumu vel greznāku. Māja ir aprīkota ar signalizāciju, apkārt ir vairākas novērošanas kameras, elektriskie vārti, ārpusē ir strūklaka, atpūtas zona ar grilu. Pie mājas ir ietilpīga garāža. Ap māju ir dzīvžogs, kas nav daudz jākopj, ir uzstādītas vairākas lampiņas, kas naktī skaisti izgaismo teritoriju. Kontakti: 719512 [email protected] Cena: 150'000$ ((Sludinājums būs aktīvs mēnesi))
 3. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Viss ko gribēju ir jau augstāk pateikts (@Eddie, @Bets. , @OwenS u.c postos), pats esmu pret RR, bet kur var pieteikties auto dzēšanai?
 4. [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  10/10
 5. [Foruma spele] Krasas

  oranža
 6. Signature

  Kko uz fikso uzmetu
 7. [Foruma spele] Krasas

  Brūna
 8. AJN Group

  02.07.2018. Atjaunots info, pievienoti attēli
 9. [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  7/10