Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

TripleX

MTA Administrators
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by TripleX

 1. PIETEIKUMA ANKETA Jūsu vārds: Mike Jūsu tel.nr: 444444 Automašīnas izlaiduma gads: 1999 Automašīnas marka: Nissan Automašīnas modelis un dzinējs: Skyline R34 ar RB26DETT kurš sagriezts līdz nelabumam. Fotoattēls, kurā redzama Jūsu automašīna:
 2. Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F1 vai rakstot /report, lai saņemtu spējas. Ar cieņu, Administrators TripleX
 3. Kārtējais labais update, keep up the good work!
 4. Sveiks. Veiksmi šeit, galvenais nebēdz prom
 5. TripleX

  [MAP] LSFD

  Tu debils vai ka ble
 6. Ne nu pirmais iespaids par tevi nebija labakais. Itka jau esi normalaks palicis, var redzet, ka DAZREIZ nem galva ko tev saka. Bet nu daudz nevar pateikt
 7. Piekrītu par modu noņemšanu un wrapiem. Smuki izskatās.
 8. Tu palubomu pat tualeti uzmapot nevaretu. Iemacies kko darit un tad dirs citiem. Ble cista klauns jopta
 9. MTA Roleplay MTA administrātors; @Superbee MTA skolotājs; @Bets. MTA aktīvākais lietotājs; MTA slinkākais administrātors/GM; @TripleX MTA mēneša nelegālā; - MTA mēneša frakcija; - MTA bagātākais spēlētājs; @Haskijs
 10. zagliem parasti nocert pirkstus. tava varianta parcirtisim neta kabeli un nozagsim tev barosanas vadu datoram
 11. Būtu nice melns ar sarkanu, bet iecepija otrā arī.
 12. Vienkārši nenožēlo pāris eiro un nopērc steamed GTA
 13. Par. Viss ko pateici ir zbis izdomats. Atceros, ka es šķaidiju dzeku ar katanu un tik pec 4. sitiena vins atmeta botas. A ne, ir ari reta reizie, ka uzreiz galvu nocert, bet tas ir 20/100 iespeja.
 14. Marka: BMW Modelis: F10 M5 Gads: 2013 Krāsa: Balta Motora tilpums: 4.4L Cena: 18'000$ Piezīmes: Nesen veiktas standarta apkopes. Tas būtu - jauna eļļa un filtri, jauni bremžu diski ar klučiem, jaunas gumijas uz lietajiem diskiem. Sazināties ar mani var rakstot uz epastu matthew.s@rcmotors.com((PM forumā.)) Attēli:
 15. Marka: McLaren Modelis: 675 LT Spyder Gads: 2017 Krāsa: Melna Motora tilpums: 3.8L Cena: 200'000$ (Saprāta robežās apspriežama.) Piezīmes: Auto ir kopts un lolots. Nav redzējis sliktus laikapstākļus. Tā teikt riktīgs svētdienas autiņš. Sazināties ar mani var rakstot uz epastu matthew.s@rcmotors.com ((PM forumā.)) Attēli:
 16. @punk. Vecīt. Ko lai saka. Kādreiz likās , ka esi baigi iedomīgs džeks, bet pabazarējot ar tevi viss norāda uz pretējo. Komukabls pēc velna un ar labu humora izjūtu. Manuprāt viens no labākajiem RPeriem, ko zinu. Patīk tas, ka savus moderatora pienākumus forumā uztver nopietni un nedzen hujņu. Mārtiņ, kad var braukt uz tēju?
 17. Izsniedzu gruma vietā, jo viņš guļ kautkur vafelē.
×
×
 • Create New...