Jump to content

a


skaluN

Lietotājs
 • Ieraksti

  107
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par skaluN

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena Jūlijs 21

Contact Methods

 • Steam
  dlegal2
 • Skype
  trollis.rainers1

Profile Information

 • InGame
  Ryan Creed
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Gangsters Paradise

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. skaluN

  Mappings - CSDD !

  Ir, ir . Laikam , ka saucas biļete , jo tu apstājies uz rampas ar norautu roķeni , un tad jāuzbrauc bez paripošanas atpakaļ.
 2. skaluN

  NOS SR. Car club.

  **izlasot Dahāna rakstu, pasmejoties pieķeras pie klaviatūras.** Hah, fuck' man viņus vajag nēģer? Aizej ieēd rīsus , idiņ.
 3. skaluN

  NOS SR. Car club.

  ** Ace Walkers ieraudzītu šo videoklipu kādā auto forumā ** Ak dievs, vai tiešām tam lexusam bija jāliek virsū ''lambo'' durvis? idiotisms.
 4. skaluN

  [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  0/10, vispār krievu dziesmas ne''J''iet pie sirds. (shitas ir latvietis, ja varat, izplatat vinja vaardu naacijaa . Sameklejot IG var nopirkt arii albuumu, kas ir protams par briivu, bet u kno )
 5. skaluN

  Scooter - Power.lv Season Closing 17 | by Flux

  Tas tač' na' tavs aparāt' !
 6. skaluN

  [Dzīvesstāsts] Jonathan Carter

  Ja malcitiis, pasauc adminu lai premiju iedod varbut, ne ? Jailaa interesanti sedet bija ?
 7. skaluN

  [Dzīvesstāsts] Jonathan Carter

  atnaci paiideet?
 8. skaluN

  Motora Diena

  ((''Jaukas Balvas'' Pūkaini zaķīši, konfekšu kastes un vilnas zeķītes kā tajām karstajām čikām ? ))
 9. skaluN

  SOTW #34 Patriotisms - Latvija

  dauc lauika tereju, nebanojat (joks-koks)
 10. skaluN

  Melnais tirgus

  Tu izmaksā ?
 11. skaluN

  Foruma Spēle "My Hill"

  Iemetu ar 3310 nokia pa tavu galvu. My hill.
 12. Sanāca tā , ka izdomāju uzspēlēt DD2, taču mani nupat nobanoja par WH, viss serveris teica , ka man nekā nav. Iedošu demo, un vēlos, lai iet no sava amata projām, par cik māk braukt ar muti CS mutes čatā. Demo : https://failiem.lv/u/4s55wr6f Bildīti vēl pameklēšu, nav ne jausmas vai viņš uzņēma. Sakiet man ko darīt, un atvainojos, ja nepareizajā sadaļā iepostoju. EDIT : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ahudeju Vasja. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : f0rest 3 [AMXBans] Reason : ' wh ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.playhard.lv [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1618235229 ' [AMXBans] Your IP : ' 90.133.38.159 ' [AMXBans] ========================================
 13. skaluN

  DutchPerson (supporter)

  Ceru, ka varu izteikties, bet tu esi tikko piereģistrējies forumā, un tikko uztaisījis sasveicināšanos. Dayz nespēlēju daudz, bet tev ieteiktu nedaudz pasēdēt. Pagaidām ANTI
 14. Jā, ļoti labi izskaidroji. Zinu tiešām daudzus cilvēkus, kuri ir aizgājuši no šejienes attieksmes dēļ. Žēl , ka lielai daļai strādā bara princips, ja viņš ir viens - ts3 vai vienalga kur būs laipns un draudzīgs. Ienāk viņa mazie draudziņi - uzreiz , varonis, var nodirst visus. Uzliec mīksto, pat neko pretī nesaki, ej un daries..
 15. Mehāniķa pieprasījums Par jūsu tēlu: Ty ir 17 gadus vecs vīrietis, kas nodarbojās ar sava un draugu auto uzlabošanu un pārveidošanu. Viņš vēlās izmantot brālēna garāžu, lai tur izveidotu savu veikalu ar servisu, lai piepelnītos brīvajā laikā. Viņš ir gatavs pielietot visu, ko viņa tēvs ir iemācījis viņam. Vārds,Uzvārds: Ty Johnson Darba vieta: Students. Serverī pavadītais laiks: 4 - 5 h dienā. Links uz frakcijas tēmu: vēl nav, bet ir f3 panelis. Iemesls kādēļ mums būtu jāizsniedz Tev mehāniķa spējas: Lai varētu nodarboties ar auto uzlabošanu, pārveidošanu, aero krāsošanu, kā arī izsisties augšā kā labākais un ātrākais serviss Los Santos. OOC : Vārds: Rainers Vecums: 14 Ekrānšāviņš ar frakcijas paneli (F3) : http://bildites.lv/a/dvmnvfcy#a9ycavgd
×