skaluN

Lietotājs
 • Ieraksti

  107
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par skaluN

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena Jūlijs 21

Contact Methods

 • Steam
  dlegal2
 • Skype
  trollis.rainers1

Profile Information

 • InGame
  Ryan Creed
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Gangsters Paradise
 1. Mappings - CSDD !

  Ir, ir . Laikam , ka saucas biļete , jo tu apstājies uz rampas ar norautu roķeni , un tad jāuzbrauc bez paripošanas atpakaļ.
 2. NOS SR. Car club.

  **izlasot Dahāna rakstu, pasmejoties pieķeras pie klaviatūras.** Hah, fuck' man viņus vajag nēģer? Aizej ieēd rīsus , idiņ.
 3. NOS SR. Car club.

  ** Ace Walkers ieraudzītu šo videoklipu kādā auto forumā ** Ak dievs, vai tiešām tam lexusam bija jāliek virsū ''lambo'' durvis? idiotisms.
 4. [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  0/10, vispār krievu dziesmas ne''J''iet pie sirds. (shitas ir latvietis, ja varat, izplatat vinja vaardu naacijaa . Sameklejot IG var nopirkt arii albuumu, kas ir protams par briivu, bet u kno )
 5. Scooter - Power.lv Season Closing 17 | by Flux

  Tas tač' na' tavs aparāt' !
 6. [Dzīvesstāsts] Jonathan Carter

  Ja malcitiis, pasauc adminu lai premiju iedod varbut, ne ? Jailaa interesanti sedet bija ?
 7. [Dzīvesstāsts] Jonathan Carter

  atnaci paiideet?
 8. Motora Diena

  ((''Jaukas Balvas'' Pūkaini zaķīši, konfekšu kastes un vilnas zeķītes kā tajām karstajām čikām ? ))
 9. SOTW #34 Patriotisms - Latvija

  dauc lauika tereju, nebanojat (joks-koks)
 10. Melnais tirgus

  Tu izmaksā ?
 11. Foruma Spēle "My Hill"

  Iemetu ar 3310 nokia pa tavu galvu. My hill.
 12. Pohuj, yolo, maucam. Mēs jau tik to pieredzi piedalīties. @Bets.
 13. Sanāca tā , ka izdomāju uzspēlēt DD2, taču mani nupat nobanoja par WH, viss serveris teica , ka man nekā nav. Iedošu demo, un vēlos, lai iet no sava amata projām, par cik māk braukt ar muti CS mutes čatā. Demo : https://failiem.lv/u/4s55wr6f Bildīti vēl pameklēšu, nav ne jausmas vai viņš uzņēma. Sakiet man ko darīt, un atvainojos, ja nepareizajā sadaļā iepostoju. EDIT : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ahudeju Vasja. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : f0rest 3 [AMXBans] Reason : ' wh ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.playhard.lv [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1618235229 ' [AMXBans] Your IP : ' 90.133.38.159 ' [AMXBans] ========================================
 14. DutchPerson (supporter)

  Ceru, ka varu izteikties, bet tu esi tikko piereģistrējies forumā, un tikko uztaisījis sasveicināšanos. Dayz nespēlēju daudz, bet tev ieteiktu nedaudz pasēdēt. Pagaidām ANTI
 15. Lūdzu piedodiet. REAL TRUE OF ME

  Jā, ļoti labi izskaidroji. Zinu tiešām daudzus cilvēkus, kuri ir aizgājuši no šejienes attieksmes dēļ. Žēl , ka lielai daļai strādā bara princips, ja viņš ir viens - ts3 vai vienalga kur būs laipns un draudzīgs. Ienāk viņa mazie draudziņi - uzreiz , varonis, var nodirst visus. Uzliec mīksto, pat neko pretī nesaki, ej un daries..