skaluN

Lietotājs
 • Ieraksti

  99
 • Monētas

 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par skaluN

 • Ranks
  Sācis drukāt iekš PH
 • Dzimšanas diena Jūlijs 21

Contact Methods

 • Steam
  dlegal2
 • Skype
  trollis.rainers1

Profile Information

 • InGame
  Ryan Creed
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Gangsters Paradise
 1. Nosodiet mani kā vēlaties, taču man arī ir sakāmais par Jaydenu DeShaw'u . Pirmkārt, viņš viens pats tēloja no sevis sazin ko. Piebrauc viens pats pie 4 cilvēkiem, bez nekādas baiļu sajūtas sāk pie*isties mums IC'ly. Pēc pāris vārdu apmaiņas izvelk pistoli un iztērē VAIRĀK nekā 20 lodes. Pēc tam, izdomāja, ka ja mēs mūkam, ir jāšauj no vadītāja sēdekļa pie paša PD, IGS. Bieži vien esmu redzējis zādzības no viņa puses, kaut kādu trollismu, bieži patika braukt pāri cilvēkiem bez rp . Sadūrām viņu un viņa draugu, bet šis izvelk marli no kabatas (jau gatavs bija sadurties) un vienreiz aptin, un tik aida tālāk, iet šaudīties utt. Principā, nezinu kāpēc jūs viņu pieņēmāt. Jūsu frakciju viņš iznesa viens pats.
 2. 0/10, vispār krievu dziesmas ne''J''iet pie sirds. (shitas ir latvietis, ja varat, izplatat vinja vaardu naacijaa . Sameklejot IG var nopirkt arii albuumu, kas ir protams par briivu, bet u kno )
 3. Tas tač' na' tavs aparāt' !
 4. Ja malcitiis, pasauc adminu lai premiju iedod varbut, ne ? Jailaa interesanti sedet bija ?
 5. atnaci paiideet?
 6. Un ko tu ar to gribi pateikt ? Nesader ? Šodien pirmo reizi ienākot serverī ieraugu NESADEROŠUS auto modeļus, a viņi tak tur ir , true ?
 7. ((''Jaukas Balvas'' Pūkaini zaķīši, konfekšu kastes un vilnas zeķītes kā tajām karstajām čikām ? ))
 8. dauc lauika tereju, nebanojat (joks-koks)
 9. Tu izmaksā ?
 10. Es to uzskatu par smieklīgu, Tev nepatīk ? Vēl kas : Tāds vārds ''manīm'' latviešu valodā neeksistē.
 11. http://bildites.lv/a/43qqwzde#9fk3c5ah neliels apkopojums.
 12. Iemetu ar 3310 nokia pa tavu galvu. My hill.
 13. Pohuj, yolo, maucam. Mēs jau tik to pieredzi piedalīties. @Bets.
 14. Sanāca tā , ka izdomāju uzspēlēt DD2, taču mani nupat nobanoja par WH, viss serveris teica , ka man nekā nav. Iedošu demo, un vēlos, lai iet no sava amata projām, par cik māk braukt ar muti CS mutes čatā. Demo : https://failiem.lv/u/4s55wr6f Bildīti vēl pameklēšu, nav ne jausmas vai viņš uzņēma. Sakiet man ko darīt, un atvainojos, ja nepareizajā sadaļā iepostoju. EDIT : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ahudeju Vasja. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : f0rest 3 [AMXBans] Reason : ' wh ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.playhard.lv [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1618235229 ' [AMXBans] Your IP : ' 90.133.38.159 ' [AMXBans] ========================================
 15. Ceru, ka varu izteikties, bet tu esi tikko piereģistrējies forumā, un tikko uztaisījis sasveicināšanos. Dayz nespēlēju daudz, bet tev ieteiktu nedaudz pasēdēt. Pagaidām ANTI