Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Bukovs

GameMasters
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bukovs last won the day on February 19 2018

Bukovs had the most liked content!

2 Followers

About Bukovs

 • Other groups LST&R Priekšnieks
 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 06/22/2003

Contact Methods

 • Steam
  Neizmantoju

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2073 profile views
 1. Piemet klāt vēl šo, jo tur ir uzlikta dzeltena krāsā, un neko nevar redzēt, nomainīs krāsu un būs okey- Vārds; Vecums; Links uz "Sasveicināšanos"; Tavs in-game nick; Tavs steam profils; Links uz saviem statiem; Tava admina pieredze citos serveros; Vai Tu pārzini AMX komandas?; Cik laika pavadi dienā @ CS?; Vai esi iepazinies ar servera noteikumiem?; Rekomendācija (nav obligāta); Motivācijas teksts; Ziedojuma screenshot;
 2. Uzraksti pieteikumu normāli pēc parauga, nevis iemet tikai prasības, un aizpildi tās.
 3. Sveicināti, cienījamie Los Santos iedzivotāji. Los Santos Auto Konfiscētuve nāk klajā ar paziņojumu, ka rītvakar 08/12/2019 plkst. 20:00 rīkos savu kārtējo izsoli, kurā tiks izsolīti dažādas markas auto un motocikli. Baisi iar laipni aicināti! Norēķināšanās notiks skaidrā naudā, uz vietas būs pieejams arī bankomāts. Ar cieņu, LSAK Vadītājs Franklin Martinez
 4. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Virsnieka pilnais vārds, pakāpe: Edmund Bukov PO III Kadeta pilnais vārds: Garry Helton Vienība, kura tika izmantota:Robert 2 Ride-Alonga apraksts(kā gāja, kā veicās):Tika veikta ikdienišķa patruļa, tika veikti pāris traffic stopi, kā arī pāris pakaļdzīšanās. Skaidri redzams, ka Kadets ir mācijies darbam departamentā. Piezīmes:N/A
 5. Šeit ieteikums ir par to, ka sniegs ir nevis jāizņem, bet gan par to, ka ir jāievieto komanda, kas atsevišķiem spēlētājiem ļaus to sniegu vienkārši izslēgt. Man pašam personīgi šis sniegs netraucē, taču ja šis spēs palielināt cilvēku skaitu serverī, es viennozīmīgi atbalstu.
 6. @Rikšotājs Normāls pipars, pa dzivi tāds tīri sakarīgs, bet IG tā vien *Cenzēts* gribas. Patīk šaut mani nost un braukāt apkārt ar savu nisanu. Jebkurā gadījumā, nenovēlu veiksmi.
 7. Bukovs

  Čau!

  Sveiks ! Prieks redzēt jaunas sejas. Cerams, ka izdosies sasniegt iecerēto, Lai veicas ! Galvenais netaisi *Cenzēts*
 8. Šis topiks tiek veidots, lai organizācijas biedri būtu lietas kursā par to, kad tiks rīkotas darbinieku sapulces. Līderi izmantojot paraugu pievienos jaunu postu šajā tēmā:
 9. Sūdzības par darbiniekiem/nepatiesi konfiscētiem transportlīdzekļiem Aizpildot paraugu, kurš atrodams zemāk, ir iespējams iesniegt sūdzību par kādu no Los Santos Auto Konfiscētuves darbiniekiem, gan mehāniķiem, gan konfiscētājiem, tai skaitā - nepatiesi konfiscētajiem auto. Sūdzības veidlapa, kuru nepieciešams aizpildīt:
 10. Kopumā jau update ir ļoti labs, patīkami skatīties uz atjauninājumiem, taču bēdīgākais ir tas, ka daringam vairs dislikes nevarēs spiest.
 11. Sports: Aktīvi sēdēt pie datora. Datorspēles: MTA Tehnoloģijas: Telefons, dators Ēdieni: Pelmeņi <3, bet tā gandrīz viss, kas ēdams. Dzērieni: Melnā tēja, kafija, limonāde, ūdens.
×
×
 • Create New...