GliemeziS

Lietotājs
 • Ieraksti

  96
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

GliemeziS last won the day on Februāris 19

GliemeziS had the most liked content!

Par GliemeziS

 • Ranks
  Sācis drukāt iekš PH
 • Dzimšanas diena 2003.06.22.

Contact Methods

 • Steam
  Neizmantoju
 • Skype
  glaznieks.lauris

Profile Information

 • InGame
  Mike Mendez
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

891 profila skatījumi
 1. [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  Ir labs vecīt, tā tik turpini, ceru, ka tiks ievietosts šis un vēl arī kas cits no tavas puses, jo aplūkojot šo konstatēju, ka tev tiešām sanāk. GL.
 2. KK @ acc

  REC, kāpēc ? Nav pat vērts pamatot.
 3. [Ieteikums] Colt45 animācijas maiņa

  PAR, domāju, ka tas tiešām būtu interesantāk to ieroču izmantotājiem. Un protams varētu to visu ielikt kopā ar šo. Nezinu, kas te beigu beigās sanāks, bet nu lai jau izdodās.
 4. Mike Mendez[LSPD] [ATTEIKTS]

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Aplikācijas Formāts~ Iesūtītajiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds:Mike Mendez Dzimums:Vīrietis. Dzimšanas datums:13/01/88 Dzimšanas vieta:San Fierro Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta:Sanr Pedro Ave #41 Štats:San Andreas Tālrunis:681691 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x ]; Bakalaura grāds [ ]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:LSGD Pašreizējā darba vieta:Pašlaik nestrādāju. Iegūtie sertifikāti:- | 3 Posms ; Jautājumi | Kapēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums):Es vēlos kļūt par departamenta virsnieku, jo man patīk strādāt šāda veida amatā. Esmu komunikablas, un labi saprotos ar apkārtējiem. Es vēlos pasargāt pilsētu no ļaundariwm, kuri apdraut citu cilvēku dzīvību. Es vēlos lai Los Santos pilsēta vienmēr būtu droša. Kapēc tieši Jūs jāpieņemj Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Jums mani būtu jāpieņem šajā amatā, jo esmu apķērīgs, un bieži trenējos. Tikt galā ar noziedziniekiem man nesagādās grūtības, tāpēc es domāju, ka es jūsu sastāvā būšu pa tiešām noderīgs. (( | 4 Posms ; OOC Information | )) Vārds:Lauris Vecums:14 gadi In-Game UCP vārds:GimeziS Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Nē Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?:- Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?:Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?:Protams, bez problēmām. Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jap. Ekrānšāviņš ar Admin history (/history):
 5. Stulba administrācija

  Varētu pilnībā visus tajā sastāvā salikt par jaunu iekšā, jau ir apnicis viss šitas. Varētu padomāt, ka viņiem tas statuss ir tikai lai izceltos.
 6. [LSPD]Mike Mendez

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Aplikācijas Formāts~ Iesūtītajiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds:Mike Mendez Dzimums:Vīrietis Dzimšanas datums:13/01/88 Dzimšanas vieta:San Fierro Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta:San Pedro Ave #41 Štats:San Andreas Tālrunis:681691 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x ]; Bakalaura grāds [x ]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:LSAK Pašreizējā darba vieta:LSGD Iegūtie sertifikāti: | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Es vēlos kļūt par departamenta virsnieku, jo man patīk šāda veida darbs. Es vēlos, lai pilsētā būtu kārtība, un cilvēki nebaidītos doties laukā no mājas. Vēlos pasargāt viņus no agresīvem braucējiem, slepkavām utml. Kāpēc tieši Jūs jāpieņemj Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Es domāju, ka jums mani būtu jāpieņem policijas departamentā, jo es esmu cilvēks ar atbildības sajūtu. Es labi protu vadīt auto, kā arī esmu aktīvs sportotājs. Ikdienā dodos uz sporta zāli trenēties. Domāju, ka esmu piemērots darbam policijas departamentā, jo tur ir vajadzīgi cilvēki ar zināšanām, un labu fizisko sagatavotību. (( | 4 Posms ; OOC Information | )) Vārds:Lauris Vecums:14 gadi In-Game UCP vārds: GimeziS Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Nē. Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?:Jā Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Protams Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):
 7. ieteikums,par autoskiniem

  Kāpēc gan ne ? Man jau šķiet, ka te ir diez gan daudz tādu cilvēku, kam patīk tāda veida automašīnas, kā arī es pats vēl gribētu redzēt, kādas bus tās vecās mašīnas. Lai jau veicas, skatīsies, kas tur tālāk notieksies.
 8. **Maiks uzejot šo ierakstu izlasītu to, pēc kā nodomātu ''vajadzētu šito mantu legalizēt'' un uzreiz parakstītos.**
 9. Sačinī vairāk, ja būs iekļauts kas daudz labāks, tad jau protams tas arī tiks iekļauts servera mapingā. Pastrādā mazliet vairāk, un viss būs.
 10. [Mike Mendez]Apsargs]

  "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds: Mike Mendez 1.2. Personas Kods:130188-15053 1.3. Deklarētā dzīvesvieta:Sant Pedro Ave #41 1.4. Faktiskā dzīvesvieta:Sant Pedro Ave #41 1.5. Vecums:30 gadi. 1.6. Dzimums:Vīrietis 1.7. Tautība:Anglis 1.7. Tālruņa numurs:681691 2. Izglītība (Augošā secībā). -Los Santos 12. Pamatskola -Los Santos 13. Visusskola -Los Santos 62. Vidusskola - 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Nekad iepriekš vēl neesmu strādājis šāda veida amatā, tāpēc varu teikt, ka pieredzes nebūs. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Savu iepriekšējo darba vietu pametu, jo tas nebija mans īstais aicinājums, un gribēju sameklēt ko sirdij patīkamāku. 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?: Būvvaldes Vadītājs I Patrick White 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?:jā 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?:Nē 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?:Nē 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts:Jā 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: Ātruma pārsniegšana 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols:Ātruma pārsniegšana 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:Ātruma pārsniegšana 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?:Apsargs 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?: Iepriekš gan vēl neesmu strādājis šādā amatā, taču apzinos, kādi pienākumi mani šeit sagaida. 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)):Esmu ļoti saprotošs un atsaucīgs, un es jau sen esmu vēlējies strādāt šādā amatā. Šī vakance mani piesaistīja ar karjeras izaugsmes iespējām. Es bieži trenējos un domāju, ka es šajā amatā būtu patiešām noderīgs. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?:Jums mani būtu jāpieņem šajā amatā, jo es esmu gatavs darīt visu, lai mērs tiktu pasargāts. Spēšu arī dot jaunas idejas, ko varētu pilnveidot. Paraksts:M.Mendez Paraksta Atšifrējums:M.Mendez ((OOC Informācija)) Vārds:Lauris Vecums:14 gadi Dzimums:Vīrietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: Jā, esmu. Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)):7 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: Ne mazāk, kā 2 stundas dienā.
 11. [Atlūgums]Mike Mendez

  -Los Santos Glābšanas Dienests- ~Ņemiet vērā, pēc atlūguma iesniegšanas Jums ir obligāti vēl jānostrādā 1 mēnesis.((1 diena))~ Atlūguma paraugs. Vārds: Mike Uzvārds: Mendez Patreizējais amats: Ugunsdzēsēja praktikants. Prom došanās iemesls: Šis darbs tomēr nav mans aicinājums. Datums:..10.04.18 Paraksts:M.Mendez Atšifrējums:M.Mendez
 12. [Atlūgums]Mike Mendez

  -Los Santos Glābšanas Dienests- ~Ņemiet vērā, pēc atlūguma iesniegšanas Jums ir obligāti vēl jānostrādā 1 mēnesis.((1 diena))~ Atlūguma paraugs. Vārds: Mike Uzvārds: Mendez Patreizējais amats: Ugunsdzēsēja praktikants. Prom došanās iemesls: Šis darbs tomēr nav mans aicinājums. Datums:..10.04.18 Paraksts:M.Mendez Atšifrējums:M.Mendez
 13. Pāris ieteikumi

  Vajag GameMasterus, kas strādā ar tiem loweriem, lai viņi nebraukātu tikai pa RS Haul, bet arī apgūtu ko jaunu sākot strādāt kādā legālajā vai nelegālajā organizācijā, kur pamazām viņi varētu apgūt īsto Roleplay nozīmi.
 14. Čav no Ikonas

  Sveiks, varēji vairāk uzrakstīt.
 15. Čau no Ompenes!

  Sveiks, veiksmi !