323

Lietotājs
 • Ieraksti

  103
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

323 last won the day on Marts 11

323 had the most liked content!

1 Sekotājs

Par 323

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  K1NGZZ
 • Skype
  -

Profilu Apskatījuši

535 profila skatījumi
 1. Gambino Drug Circle(GDS)

  Ko drama beidzas? @huga4life2 uzdruka vel kko gribas ierekt un ja vinam ka vel daziem vina vecuma (14-15) fruktiem pleihards ir dziive.
 2. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  Ludzu.
 3. KreisaisKrasts nepamatoti nobanoja.

  @Flinch
 4. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  patik spelet sūdainā serverī kurā trīs mēneši japrasa lai ieliek kaut kādu atjauninājumu spēlē un kur galvenā auditorija ir RS strādnieki neviens neliedz patik spelet serverī kur knap savakt var 5 cilvēkus pamatsastavam spēlē neviens neliedz patīk spēlēt serverī kur nauda ir prioritāte nevis lomuspēle un servera attīstīstīšana spēlē neviens neliedz.
 5. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  aha ja ahujena te attistiba Edi mūžigā rp atveide pazīstamu cilvēku lokā viens un tas pats dienu dienā tas arī ar laiku apnīk Labak sampu beidzot nolade nevis te ej, te nekas nemainās un nemainīsies nekad. labi biedri te @ecY ļoti jautri spelet
 6. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  ahujena interesanti XDDDDDDDDD
 7. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  Neapnīk gumiju stiept ? Tā jau tā ir maksimāli izstiepta, lol . Apzinies beidzot to faktu ka tu esi sasniedzis noteiktu virsotni savas ''frakcias'' attīstībā, jo rēali tev un taviem biedriem nav nekā ko darīt. Atliek tikai sēdēt uz dīvana pīpēt un dzert (vienīgais ko šajā serverī var darīt) nu vēl var kādam LSGD darbiniekam m4 nomest ar marihuānu.
 8. UAB Uzņēmuma nosakums: Malborghin Roads & Bridges Uzņēmuma nodarbošanās: Ceļu un tiltu atjaunošana / būvēšana. Uzņēmuma īpašnieks: Valentina Maryjane Uzņēmuma līdzīpašnieks(ja ir): Mac Hanavan Uzņēmuma epasta adrese: Hill St. #6, Los Santos Uzņēmuma kontakttālrunis: 38282 Vajadzīgā finansējuma apmērs(dolāros): $200'000 Uzņēmuma reģistrācija(LINKS): Aprakstiet kāpēc jums ir vajadzīgs finansējums un kā jūs to izmantosiet, kā arī labumu, kādu tas dod pilsētai: Finansējums tiks izmantots kā starta kapitāls, lai iegādātos savu HQ centru, izremontētu telpas un iegādātos arī vajadzīgos materiālus, transportlīdzekļus un visu pārejo tehniku priekš kompānijas. Tālak kompānija spēs uzņemt cilvēkus un tad mēs sāksim Los Santos ceļu un tiltu atjaunošanu visā pilsētā, kas palīdzēs pārvietoties pa kārtīgiem un izremontētiem ceļiem kā arī restaurētiem vai arī jauniem tiltiem. Īss projekta apraksts: Kompānija nodarbojās ar Ceļu & Tiltu atjaunošanu un būvēšanu jau gadu gadiem, bet pavisam nesen kompānija arī sāka strādāt Los Santos pilsētā, kuras galvenais kompānijas Prezidents ir Wilfords Limodžess, kurš spēs padarīt Los Santos jaunāku un modernāku. Vai jūs piekrītat tam, ka atdošanas summa būs par 10% lielāka(Jā/Nē)? Jā, piekrītu.
 9. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmuma reģistrācija notiek saskaņā ar likumprojektu ‘Uzņēmumu reģistrs, uzņēmumu reģistrācijas process’. Uzņēmuma reģistrāciju iesūtiet uz Uzņēmumu Reģistrācijas biroju, pēc parauga zemāk, virsrakstā rakstot, [UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA]Uzņēmuma nosaukums uz epastu: [email protected]((Jauna tēma sadaļā Uzņēmuma reģistrācija)) PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: Malborghin Roads & Bridges Uzņēmuma pamatkapitāls: $55'000 Uzņēmuma īpašnieks: Valentina Maryjane Uzņēmuma līdzīpašnieki(ja tādi ir): Mac Hanavan Juridiskā adrese: Hill St. #6, Los Santos Kontakttālrunis: 38282 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Kompānija & Loģistika
 10. [Ieteikums serverim]

  Tu neredzi ka runa iet par Mta Dayz? Sadaļa - Mta Dayz
 11. Mapping komanda

  Beidzot džointu par džointu uztaisi nevis cigareti Basketbola skriptu serverī ieliec, lai var spēlēt ne tikai ar /me un /do komandām. Beidzot aizdomājies par nāves skripta maiņu. Pievieno iespeju smēķet cigaretes un džointus, kā tu to izdarīji ar alkohola pudelēm. Tas pats ir jaizdara ar dzeramajām pudelēm (sprite,kol,fanta uttl).Slabo /toggleattch sistēmu, lai ieroci var arī paslēpt nevis, lai viņs visu laiku rādītos uz ķermeņa un pārejie emgotu to. Mapings nedeg nevienam tagad un uzreiz. Internetā daudz ko var atrast un līdzīgi uztaisīt. Jāpielabo vai vispār jātiek vaļa ir no zilo ēku mapinga pie Idlewood Moteļa, jo tur nav iespejams tikt augša uz otro stāvu ,jo kāpnes bloķē žogs, kas ir tieši blakus.
 12. Mapping komanda

  Aha, no sākuma izlabojiet to, ko pāris mēnēšiem bija jaizlabo Tad par mapingiem sāciet domāt.
 13. Mapping komanda

  kaut gan *Cenzēts* vajag smh. Tā jau atsevisķās vietās lago serveris. Interesanti, kuru apkaimi tad plāno mapot? Ja uzmapos kādu atpūtas zonu vai jebko citu saistītu ar sportu tad droši.