Jump to content

a


MrFastOne

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MrFastOne

  (Mehāniķis) Johan King

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds:Johan King Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history https://failiem.lv/u/8djz7gum ; https://failiem.lv/u/m25pz4gu Tēla darba vieta:LSAK Tēla iepriekšējās divas darba vietas:LSB, Rs Haul. Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi):Dzmimis Āmerikānu ģīmenē ar draugiem jau no bērna kājas intresējos par automašinām un to uzbūvi kā tādu. Māsinas ir ikdienas sastāvdļa bez kuras nav iztikst ne mirklis. Agrāk strādāju pie onkuļa un pie viņa uzlabojam mašinas cik spējām. Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums:18 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? :Jo esmu pieņmts darbā pa mehāniķi un man ir ļoti liela velme uzlabot automašinas un vēlos lai visiem iedzīvotājiem būtu kārtībā mašinas gan vizuļāi gan tehniksi. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: https://failiem.lv/u/c53rnemq Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs:Kā jau minēju vēlos uzalabot un salabot transportlīdzekļus lai visiem iedzīvotājiem būtu skaisti transport līdzekļi un lai tie būtu tehniksi laba stāvoklī. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Automašīna tiek pacelta uz pacēlāja,pēc kā seko riteņu nomotēšana viena pēc otra ar urbja palīdzību. Pēc tam kad ir nomontēti diksi ar vecajām riepām tiek piemeklēti jaunie diksi kurus vēlās uzlikt uz automašinas. Tad kad diski ir atrasti tiem uzmonte virsū jaunas vai vecās riepas pēc automašinas saimnieka izvēles. Tad kad uz diksiem ir uzmontētas riepas tas tiek piepumpētas ar gaisu kad tas ir darīts riepas uzliek uz balansēšanas aparāta kur tiek uzlikti atsvari pēc to vajadzības. Kad riepas ar diskiem ir gatavas tās tiek uzlikta uz automasinas ar urbja un skrvju palīdzību. Un tad vēl beigas tās tiek parbaudītas ar gaisa spiediena merītāju. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: https://failiem.lv/u/5dpmn8km
 2. MrFastOne

  (LSAK) Johan King

  1. | Personas dati | 1.1. Vārds, uzvārds: Johan King 1.2. Dzimums: Vīrietis 1.3. Vecums: 18 1.4. Tautība: 1.5. Deklarētā dzīvesvieta(jānorāda obligāti): Aces st#64 1.6. Faktiskā dzīvesvieta(jānorāda obligāti): Aces st#64 1.7. Tālruņa numurs: 665007 2.| Izglītība | 2.1. Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis (augošā secībā): Las Venturas Bērnudārzs "Lācītis", 2001-2004 Las Venturas Sākumskola "Uzvara", 2004-2009 Las Venturas Pamatskola "Huskers", 2009-2013 Los Santos Vidusskola "Lion", 2013-2016 Los Santos Tehniskā Universitāte, 2016-2019. 3.| Mērķis | 3.1. Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis): Mehāniķis 4.| Iepriekšējā pieredze | 4.1. Vai jūs iepriekš esat kandidējis uz vakanci uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?: Jā. 4.2. Vai jūs iepriekš esat strādājis uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?: Jā. 4.3. Vai iepriekš esat strādājis uzņēmumā, kurš ir saistīts ar jūsu izvēlēto vakanci?: Esmu strādājis privātajā organizācijā. 4.4. Iepriekšējās darbavietas, tajās ieņemamais amats: LSB-Celtnikes LSAK-Konfiscētājs 5.| Jautājumi kandidātam | 5.1. Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība? Jā, protams. 5.2. Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci? (Vismaz 30 vārdi) Kā jau minēju, man ir pieredze ar šāda tipa darbu, aziraujos ar automasinam jau no bērna kājas. Ar automasinam manu prāt man ir ļoti tuva saikne. Un kā arī vēlētos palīdzet visiem iedzīvotājiem ar viņu transport līdzekļiem. ((OOC Informācija)) Vārds: Gatis Vecums: 17 UCP(login) lietotājvārds: PoweR Ekrānšāviņš no /history: https://files.fm/u/ebqc8mv3 Vai kādreiz esi rp'ojis iekš LSAK frakcijas?(Citi projekti arī skaitās): Jā. Vai būsi spējīgs pievienoties un saņemt jaunumus LSAK Discord serverī?: Jā.
 3. MrFastOne

  (LSAK) Johan King

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds:Johan King Tālruņa Numurs: 665007 Faktiskā Dzīvesvieta:Aces st #65 Juridiskā Dzīvesvieta:Aces st #65 Personas Kods: 010101-***** Vecums:18 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:LSB Izvēlētā vakance:Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): 2002-2005 Los Santos Bērnudārzs " Lācītis " 2005-2017 Los Santos vidusskola 2017-2018 Los Santos Augstskola " Uz priekšu "(nepabeigta) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Es LSAK redzu izaugsmes iespējas. Man dzīve vienmēr ir bijusi saistīta gan ar moto gan ar auto. Un redzot kas notiek uz ielām, ka cilvēki pamet savus auto un neitresējas par tiem man paliek auto žēl. Bet es vēlētos labot situāciju uz ielām lai cilvēkiem nevajadzētu kāpt pāri mašinai lai tiktu tur kur viniem vaig un lai autovadītājiem nevajadzētu braukt pa ietvēm jo, ielas vidū ir pamests auto. Es vēlētos labot šo situāciju padarot ikdienu labāku visiem iedzīvotājiem kas pārvietojas vai ar kājām vai ar automašinu! OOC Infun ormācija Vārds:Gatis Vecums:17 SS no /history:https://failiem.lv/u/7prygpa2 SS no /stats: https://failiem.lv/u/bum9avgy Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Nē
 4. MrFastOne

  Johan King

  Los Santos Būvdarbi Personīgā Informācija: Vārds:Johan Uzvārds:King Dzimums:Vīrietis Vecums: 18 Personas Kods:010101-***** Tālruņa numurs:665007 Faktiskā dzīves vieta:Aces st #65 Deklarētā dzīves vieta:Aces st #65 Iepriekšējas darba vietas:Produktu piegādātāj Kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu: Neapmierna darbs Izglītība: Beigtās izglītības iestādes (Norādot sākuma un beigu gadu, iestādes nosaukumu): 2002-2005 Los Santos Bērnudārzs " Lācītis " 2005-2017 Los Santos vidusskola 2017-2018 Los Santos Augstskola " Uz priekšu "(nepabeigta) Papildus prasmes: Sīkāk intervijā. Darba pieredze/ vakance. Amats kurā vēlaties strādāt: Celtnieks Vai jums ir kāda pieredze jūsu izvēlētajā vakancē? [] Jā [x] Nē Ja jā, tad kāda ir jūsu pieredze: Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība:Jā Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta A kategorijas vadītāja apliecība (Nav obligāta):Nē Vai jums ir vēl kādas citas apliecības?: Nē Sodāmība: Vai jūs kādreiz esat tikts sodīts (Minēt sodīšanas iemeslu): Nē Ja esat sodīts uzskaitiet kad un kāpēc: Nav ((OOC)): Vārds:Gatis Vecums:17 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:3-5h Vai esat sodīts administratīvajā ieslodzījumā (Minēt sodīšanas iemeslu)?: Ne!
 5. MrFastOne

  Johan King

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Johan King Tālruņa Numurs:665007 Faktiskā Dzīvesvieta: Aces St 65 Juridiskā Dzīvesvieta: Aces St 65 Personas Kods: 010101-***** Vecums: 18 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Produktu piegādātājs Izvēlētā vakance: Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):1.Los Santos Bērnu Dārzs "Lācis"(2001-2005) 2. Los Santos 1. Pamatskola (2005-2010) 3. Los Santos Ģimnāzija (2010-2013) (Los Santos Sporta Akadēmija(2015-nepabeigta) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Tātad vēlos ieņemt šo amatu, jo man pašam ir nepieciešams darbs, kā arī esmu gatavs ar pilnu atdevi nodoties sev uzticētajiem pienākumiem, kā arī tos aktīvi un godīgi pildīt, lai varētu mūsu pilsētas ielas padarīt skaistākas, drošākas un tīrākas no pamestiem automobīļiem. Man pašam neliekas pareizi ka automašinas šadi pamet uz ceļa vai ietvēm. Ja kādam tu vel sāc aizrādīt tevi vins pasūta citreiz. Man liekas ka tas nav parezi. Tapēc vēlos tikt šai amatā, lai atīrītu ielas no automašīnām kas ir noparkotas nepareizi un lai cilvēki varētu vieglāk pārvietoties! OOC Informācija Vārds: Gatis Vecums: 17 SS no /history:https://failiem.lv/u/329u9gbp SS no /stats:https://failiem.lv/u/uzyvhqpp Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Ne nēsmu, bet vēlos to darīt!
 6. MrFastOne

  Johan King

  Personīgā informācija Vārds: Johan Uzvārds: KIng Dzimšanas dati: 010896 Dzimums: Vīrietis Tautība: Amerikānis Telefona Numurs: 844327 Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: Taksists, Autobusa soferis Amats, uz kuru kandidējat: Konfikscētājs . Jūsu pieredze šajā amatā: Nav Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Kur esu mācijies , Los Santos Vidusskola , visas 12 . klases Las Venturas Unversitāte. Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: Nē . Apliecību pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā . Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: Nē . Motivācijas dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Domāju , ka jums mani ir japieņem šajā atiecīgā amatā . Ilgi meklēju darbu . Tādad esmu gudrs , cilvēks ar spēcīgām rokām . Esmu , gatavs strādāt šajā amatā , un ciensties pierādīt Los Santos iedzīvotājiem , ka mūsu valstī ir jabūt kārtība . Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Tādat , mani sauc Johan King , esmu 21 . gadu vecs. Dzīvoju mazliet nabadzīgi , bet nekas ar laiku , viss paliks labi . Esmu aktīvs cilvēks , patīk strādāt ļoti daudz . Tādat iemācijos rīkoties ar evukuātoru , no onkuļa , onkulis mācija ilgi , un stingri , tāpēc ar viņa palīdzību , iemācijos rīkoties ar evukuātoru . Tas arī , būtu viss . Ar cieņu J . Kings , un ar nepacietību , gaidīšu jūsu zvanu . Paraksts (( OOC Dati )) Vārds: Gatis Gadi: 16 Pavadītais laiks serverī: 12h esmu jauniņais bet ilgi spēleju SAMP kas ir tas pats gandzrīz kas MTA!
×