Jump to content

a


bluupinz

Lietotājs
 • Ieraksti

  307
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  8

bluupinz last won the day on Janvāris 27

bluupinz had the most liked content!

3 Sekotāji

Par bluupinz

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena Jūlijs 18

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2465 profila skatījumi
 1. bluupinz

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  lūdzu beidz, hah nepadari šo par cirka izrādi ar to klaunu vēl
 2. bluupinz

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  banda
 3. Nē, visi objekti izskatās pārāk high quality priekš San Andreas.
 4. bluupinz

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Mans nepopulārais viedoklis. Ja tev būtu tādi ienākumi, lai atļautos jaunu automašīnu un negribētu palikt uz vietas visu savu dzīvi, tad tu visticamāk arī izvēlētos jaunu auto. Teikt, ka tev patīk tikai vecas mašīnas ir maksimāli stulbi. Protams, ka var būt arī tādi gadījumi, bet es ļoti šaubos, ka tas ir tavs gadījums. Es esmu sastapis vismaz kādus 5 tādus kā tu, kas saka, ka viņiem patīk vecās mašīnas un brauc ar kaut kādu miskasti, tikai tāpēc, ka viņiem nav līdzekļu lai atļautos kaut ko jaunāku. Pastāsti man, kas ir slikts tajā, ka gribi sev dārgu auto? Iedod man vienu argumentu, kāds tur sakars ir ar mūsu vecumu.
 5. bluupinz

  Tres Seis Kustība

  SIXERI ŠAUJ BEZ BRĪDINĀJUMA, BRĀLĒN
 6. bluupinz

  garfie dziesmu TOP8 14/03/2019

  Tu esi tik ļoti delusional, vecīt. Sāksim jau ar to, ka visiem vajadzētu būt pašsaprotamam faktam galvā, ka gaume katram ir citādāka. Mani vecāki nekādā ziņā nav vainīgi pie tā, ko es klausos, es pats izvērtēju, ko es gribu klausīties un es pats esmu visu savu mūziku atradis. Protams oldschool hiphops vienmēr būs vēsturisks un visi tā pamatlicēji arī, bet laiki iet un laiki mainās, tev vajadzētu to beidzot sākt saprast. Ja tev patīk klausīties to oldschoolu, labi. Dari to, bet dari to klusībā... Neesi tas fujaks, kurš raksta ''pis šitos lil pidarus'' ''atgrieziet veco hiphopu atpakal, sitas ir musars'' etc, etc. Tāpēc, ka pēc visa, ko raksti var noprast, ka esi tas type of fujaks. Man piemēram patīk gan oldschools, gan newschools, tāpēc arī neko nevaru daudz komentēt. Newschools vairāk ir tīri vaibs un haips, bet oldschools ir lyrical contents, pie kura var palauzīt galvu un just līdzi emocijām, es vienmēr mūziku izvēlos pēc garastāvokļa, tāpēc nesaskatu nevienu, kā sliktu žanru. Man piemēram ļoti sirdij tuvs ir latviešu oldschool hiphops, bet zinu, ka daudziem tas nepatīk, bet es necenšos nevienam to uzspiest. Tad nu uz tādas nots arī beigšu, negribu te sākt celt kaut kādu uguni, vienkārši ieliku savus 2 centus, tas arī viss.
 7. bluupinz

  Tres Seis Kustība

 8. bluupinz

  Tres Seis Kustība

  Tu jau zini, tikai uz augšu.
 9. bluupinz

  Ieteikums.

  Turi muti, brālēn
 10. bluupinz

  Tres Seis Kustība

  \
 11. bluupinz

  Restart

  Cik zinu es, tad šobrīd serverī no nelegālās puses tiek ieviesta sistēma, ka var izvēlēties narkotiku novirzienu, un arī ieroču. Tu nedaudz esi pārpratis, ja tiešām domā, ka tos ieročus tik viegli ir no tā npc arī nopirkt. Pistole maksā piecas pakas, vecīt, un tas nekādā ziņā nav maz. Ja izvēlies ieroču pusi, tad būs vienmēr pieeja tiem, taču naudu dabūt būs grūti, jo attiecīgi nav tik liela narkotiku plūsma. Ja izvēlies narkotikas, tad būs daudz nauda, bet nebūs pieeja ieročiem u.t.t. Negribu pārāk gari rakstīt, bet cerams domu saprati. Diezgan virspusēji pieskāros visam. Pirkt ieročus no kaut kāda dīlera, kas ir administrators? Tas ir vienmēr bijis stulbākais, kas mta ir bijis, nekad nav paticis tas. Par mašīnām nezinu, vienalga, godīgi sakot, tikai lai nav kosmisks ātrums visam. Un par narkotiku tirgošanu un visu to, cik zinu, viss tas ir procesā. Vakar runāju arī ar vienu no šobrīdējiem nelegālās pārstāvjiem un nonācām līdz tai tēmai. Tur ir jātaisa atsevišķsi ieteikums, ja grib par to diskutēt, šeit nav jēgas, jo novirzīšos pilnīgi no tēmas. Neredzu jēgu statu resetam, var izdarīt dažas izmaiņas un būs labi. Katrā ziņā, es neesmu arī pret resetu, es būtu tikai priecīgs par to, bet pēc pieredzes saku, ka visticamāk nebūs.
 12. bluupinz

  Ieteikums.

  Iepostojot un refrešojot lapu tas notiek, vajag salabot asap, ļoti annoying, ka katru reizi viss jādzēš nost un jāiet uz sākumu, lai tikai neiepostotos vēlreiz.
 13. bluupinz

  [2019] Februāra nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @punk lietotājs; @20gauge radošākais; @hood trooper aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @20gauge izpalīgs; @punk izpalīdzēja man vismaz komunikablākais; @garfieMVP nopietnākais; @hood trooper labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); @Brodyaga Arhivēts. sliņķis; @LightScribe seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); n/a MTA Roleplay MTA administrātors; @GHOS MTA skolotājs; @terijs MTA aktīvākais lietotājs; @wazijs MTA slinkākais administrātors/GM; n/a MTA mēneša nelegālā; Tres Seis Kustība MTA mēneša frakcija; Tres Seis Kustība, LSPD MTA bagātākais spēlētājs; n/a
 14. bluupinz

  Tres Seis Kustība

×