Jump to content

a


theblaumanis

Lietotājs
 • Ieraksti

  272
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

3 Sekotāji

Par theblaumanis

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 08/24/2000

Contact Methods

 • Steam
  theblaumanis
 • Skype
  theblaumanis

Profile Information

 • InGame
  Steve Bailey
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Inčukalns

Profilu Apskatījuši

1719 profila skatījumi
 1. theblaumanis

  Būvatļauja

  BŪVATĻAUJAS REĢISTRĀCIJA Būvatļauja ir reģistrēta Los Santos Valdības datu bāzē. Brīdinām ja tiks veiktas izmaiņas - palielinot teritoriju, nožogojuma lielumu - no Jums tiks piedzīta soda nauda. Ar cieņu. Los Santos būvvalde.
 2. theblaumanis

  Būvatļauja

  BŪVATĻAUJAS REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu vēlamo apbūves gabalu! Pēc rūpīgas caurskatīšanas esam nolēmuši jums atļaut veikt privatizāciju, nomaksājot nodokli par to, kas pēc kopīgas vienošanās ar domes pārstāvjiem sastāda 50'000$ (trīsdesmit pieci tūkstoši ASV dolāru) ((SS ar pārskaitījumu man PM)) Ar cieņu. Los Santos Būvvalde.
 3. theblaumanis

  [Ieteikums par auto tehniskajām pasēm]

  Zagtām mašīnām tāpat bieži tiek veidoti citi dokumenti vai tās izjauc parasti. Kā jau Ozzie teica, pārkrāsojot vai mainot vnz būs jāmaina pasi, paši aizmirsīsiet un tad čīkstēs, jo PD uzliks sodu. PRET
 4. Tēla Vārds_Uzvārds : Steve Bailey Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Zil 130 Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Izmantošu degvielas vadāšanai sporta auto. Vai vadāšu ūdeni uz dārzu. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : Sanno teica, ka varot prasīt, kaut arī nav tajā sarakstā.
 5. theblaumanis

  [Pārdod] Harley-Davidson Fat Bob

  Cena tiek samazināta uz 9'500$ 50% no jauna vērtības, labs piedāvājums pārpircējiem.
 6. theblaumanis

  [Būvatļauja] L.Walker

  BŪVATĻAUJAS REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu vēlamo apbūves gabalu! Pēc rūpīgas caurskatīšanas esam nolēmuši jums atļaut veikt privatizāciju, nomaksājot nodokli par to, kas pēc kopīgas vienošanās ar domes pārstāvjiem sastāda 35'000$ (trīsdesmit pieci tūkstoši ASV dolāru) ((SS ar pārskaitījumu man PM)) Ar cieņu. Los Santos Būvvalde.
 7. Marka: Nissan Modelis: Silvia S15 Krāsa: Dzeltena Motora tilpums: 1998ccm Nobraukums: 90km Cena: 99'900$ Piezīmes: Auto ir ļoti mazs nobraukums, uzturēts perfektā stāvoklī. Tam arī ir unikāls krāsojums. Auto nav liels maksimālais ātrums un tas arī nav domāts driftam. Kontakti: E-pastā ((pm man))
 8. theblaumanis

  [Būvatļauja] L.Walker

  Būvatļaujas Iegūšana Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto licences pieprasījumu! Pievienojat prasīto attēlu! Izskatīsim to 2 darba dienu laikā un dosim Jums atbildi par izmaksām. Ar cieņu, Los Santos Valdības Būvvalde.
 9. theblaumanis

  Ieteikums sakarā ar kredītiem, īres sistēmu.

  Piekrītu šai idejai. Īre, kredīti, līzingi būtu noderīgi.
 10. theblaumanis

  [Pārdod] Harley-Davidson Fat Bob

  Cena tiek samazināta uz 10'000$
 11. theblaumanis

  Big update mājas lapai

  Ar tām misijām forums baigi nepiespamosies?
 12. Marka: Harley-Davidson Modelis: Fat Bob Gads: 2018 Krāsa: Melna Motora tilpums: 1868cc Nobraukums: 5926km Cena: 11'250$ Piezīmes: Motociklam ir zems nobraukums, iespējams ir tehniski uzlabots. Makismālais ātrums - 190km/h Attēls: Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme Kontakti: Epastā ((pm))
 13. theblaumanis

  [Forsēšanas pieprasijums] Charllote Angeles

  3. Ir atļauti pāris izņēmumi, kuros transportlīdzekļa veiktspējas(handling) uzlabot pats spēlētājs un attiecīgajā sadaļā pieprasīt handlinga izmaiņas: 3.1. sēdināšana; 3.2. durvju modificēšana; 3.3. svara palielināšana vai samazināšana; 3.4. stūres lenķa maiņa.
 14. theblaumanis

  [Būvatļauja] Pasadena Blvd #15

  BŪVATĻAUJAS REĢISTRĀCIJA Būvatļauja ir reģistrēta Los Santos Valdības datu bāzē. Brīdinām ja tiks veiktas izmaiņas - palielinot teritoriju, nožogojuma lielumu - no Jums tiks piedzīta soda nauda. Ar cieņu. Los Santos būvvalde.
×