theblaumanis

Lietotājs
 • Ieraksti

  142
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par theblaumanis

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 2000.08.24.

Contact Methods

 • Steam
  theblaumanis
 • Skype
  theblaumanis

Profile Information

 • InGame
  Steve Bailey
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Lauki

Profilu Apskatījuši

658 profila skatījumi
 1. [Ieteikums] Uber app

  Par LSAK vai reklāmas ievietošanu esi dzirdējis?
 2. Steam #GIVEAWAY izloze #17 + CS:GO Skin

  Piedalos Steam profila links - http://steamcommunity.com/id/theblaumanis/ Novēlējums - Visiem škoļņikiem pabeigt gadu sekmīgi
 3. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz w140 Transporta numurzīme: IN6 4789 Konfiscēšanas iemesls: Auto sliktā stāvoklī, apdraud apkārtējos Attēls:
 4. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Chevrolet GMT-400 Transporta numurzīme: SB3 2517 Konfiscēšanas iemesls: Auto novietots stāvēšanai brauktuves vidū Attēls:
 5. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Honda Civic Transporta numurzīme: AC4 7273 Konfiscēšanas iemesls: Auto novietots stāvēšanai neatļautā vietā Attēls:
 6. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz w140 Transporta numurzīme: KW4 2671 Konfiscēšanas iemesls: Auto sliktā stāvoklī, apdraud apkārtējos Attēls:
 7. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz W140 Transporta numurzīme: PJ0 4800 Konfiscēšanas iemesls: Auto pamests brauktuves vidū Attēls:
 8. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz w140 Transporta numurzīme: GN3 5124 Konfiscēšanas iemesls: Auto novietots stāvēšanai nepareizi Attēls:
 9. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: Honda Civic Transporta numurzīme: Konfiscēšanas iemesls: Auto novietots stāvēšanai neatļautā vietā Attēls:
 10. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Steve Bailey | Pakāpe: Jaunais Konfiscētājs Transporta marka un modelis: BMW F10 Transporta numurzīme: DR7 3053 Konfiscēšanas iemesls: Auto sliktā stāvoklī Attēls:
 11. Lielāks dust.

  10 cilvēki būtu par maz, no 14 vismaz
 12. [LSAK] Steve Bailey

  Pieteikuma veidlapa Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Steve Uzvārds:Bailey Dzimšanas dati:10/07/1992 Dzimums:Vīrietis Tautība: Amerikānis Telefona Numurs: 553971 Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: LSAK -> LSGD Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā: Liela, esmu bijis galvenais konfiscētājs. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Las Venturas Bērnudārzs(1994-1996) Las VenturasVidusskola(1996-2008) Las Venturas Augstskola(2008-2012) Konfiscētāju seminārs un kursi (2012-2013) Mehāniķu akadēmija (2013-2014) Vadītāju kursi (2014-2015) Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: Nē, neesmu. Apliecību pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā, ir Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: A kategorijas, zvejošanas licence Motivācijas dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Jums mani būtu jāpieņem, jo es esmu ļoti strādīgs un apņēmīgs cilvēks. Es ātri mācos, mani viegli ir mācīt ja to vajag. Kā arī es esmu draudzīgs un komunikalbs. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Sen atpakaļ kad man vēl bija vien 10 gadu, man ļoti patika šī profesija un darbs. Es savam tēvam palīdzēju taisīt mašīnas un arī daudz ko uzzināju par tām. No tā laika ar mašīnām esmu strādājis praktiski ik dienu. Takā visu šo laiku esmu strādājis ar mašīnām domāju, ka es būšu ļoti labs darbinieks. Paraksts: S.Bailey (( OOC Dati )) Vārds: Rūdolfs Vecums:17 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Apmēram 3-5 h
 13. [UAB] Metal Workz

  UAB Uzņēmuma nosakums: Metal Workz Uzņēmuma nodarbošanās: Metālapstrāde Uzņēmuma īpašnieks: Luke Decker Uzņēmuma līdzīpašnieks(ja ir): Uzņēmuma epasta adrese: [email protected] Uzņēmuma kontakttālrunis: 899917 Vajadzīgā finansējuma apmērs(dolāros): 25'000$ Uzņēmuma reģistrācija(LINKS): Aprakstiet kāpēc jums ir vajadzīgs finansējums un kā jūs to izmantosiet, kā arī labumu, kādu tas dod pilsētai: Finansējums vajadzīgs, lai iegādātos rūpnīcu, materiālus un piegādes auto. Pilsētai tiks maksāti nodokļi un atvērtas jaunas darba vietas. Īss projekta apraksts: Automašīnu metāla detaļu izveide, pieņemot arī individuālus klientu pasūtījumus. CNC, virpošana, frēzēšana, jeb jebkāda veida metāla apstrāde. Vai jūs piekrītat tam, ka atdošanas summa būs par 10% lielāka(Jā/Nē)? Jā.
 14. ''Metal Workz''

  Mūsu uzņēmums pamtatā nodarbojas ar metāla detaļu izgatavošanu automašīnām, bet tiek pieņemti arī individuāli pasūtijumi jebkādu detaļu izveidei no metāla. Mūsu vīzija Būt vadošajam metāla izstrādājumu un saistīto pakalpojumu attīstītājam, ražotājam un piegādātājam visā valstī. Mūsu misija Dot iespēju veidot ilgtermiņa attiecības produkcijas pircējiem, servisu īpašniekiem, sadarbības partneriem, uzņēmumā strādājošajiem un citām iesaistītajām pusēm: atbildīgs darbs, atbildīga pelņa un atbildīgas investīcijas. Mūsu pārliecība Metālapstrāde joprojām attīstās un pilnveidojas, un mēs uzskatām, ka tas ir un būs viens no labākajiem un ekonomiski izdevīgākajiem materiāliem rūpniecībā. Tehnika CNC darba galds, virpa, frēze, smilšu strūkla. Laika gaitā tiks papildināts inventārs. Rūpnīca/Darbnīca atrodas Blueberry ciemtā. Šobrīd uzņēmumā strādā maz cilvēku, bet uzņēmums aktīvi meklē jaunus darbiniekus un atbalstītājus, lai uzņēmums spētu veiksmīgi attīstīties. Tālrunis saziņai : 899917