Jump to content

a


robisp

Lietotājs
 • Content count

  1136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

robisp last won the day on February 10 2018

robisp had the most liked content!

1 Follower

About robisp

 • Rank
  draudzigais mmo
 • Birthday March 7

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5087 profile views
 1. robisp

  [2019] Jūnija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; - lietotājs; radošākais; - aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex izpalīgs; @Bets. komunikablākais; @Bets. @jex @Middnes @index nopietnākais; - labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); - sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @Ha4iks MTA skolotājs; @Filipolv @Bets. MTA aktīvākais lietotājs; @jex @GirtsMoka @VitoSkaleto MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; @Bets. SRMC. MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs; -
 2. robisp

  Ieteikums-

  Rekomendēju, ir vajadzība patīrīt.
 3. robisp

  [Foruma spēle] Parādi savu desktopu

  9/10 man ir windows 10, bet man patik windows 7 bilde.
 4. robisp

  Īpašumu cenas.

  Nekas nebija minēts par jauniem īpašumiem, ir rakstīts, ka vajag samazināt, bet nu jā tāpat to cenu samazināšana veicinātu izsoles forumā, jo cilvēki būs jau sapirkušies gribot, negribot, ja ir par lētu cenu, tad vienalga mainīsies īpašuma ieguves iespējas.
 5. robisp

  Īpašumu cenas.

  Rakstu ieteikumu sakarā ar īpašumu cenām, idlewoodā ir apmēram 20k par vienu māju, manuprāt, vajag samazināt cenu uz kādiem 10k, atkarībā no ēkas lieluma, varbūt pat 8 - 12k, jo tad cilvēkiem būs savas mājas, varēs tur parkot savus auto, nebūs izmētēti ielās, kā arī izskatīsies skaistāk pats serveris, vinewooda nevajag mazināt cenas, tur viņas ir atbilstošas vietai. Plusi - Cilvēkiem būs iespēja nopirkt mājas, būs realistiskāk, ka ir apdzīvotas vietas, nevis tukšumi, tad tālāk arī pašus īpašumus varēs pārdot dārgāk, jo viņi vairs nebūs tik pieejami, ja piederēs kādam cilvēkam. Mīnusi - Serverī būs vairāk interjeru.
 6. Larry sūtītā pastkarte. ~Gaidiet mani, nav noteikts datums, dodiet sveicienus pārejiem~
 7. robisp

  #GIVEAWAY izloze #18

  "Piedalos" Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198373771824 Komentārs (Nav obligāts): a
 8. Lietotājvārds og larrykomentārs gaidu autogrāfu, uz laiku pie jūsu bloka noparkosu skaistu melnu auto, aizlieciet aiz tīrītājiem.
×