Jump to content

a


Eizes

Lietotājs
 • Ieraksti

  4
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  Weed, Gangs, Girls

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vārds Uzvārds Travis Xabi| Pakāpe: Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: 2010 Bmw F10 M5 4.4 L Transporta numurzīme: STEPHEN Konfiscēšanas iemesls: Traucēja pārvietoties gājējiem. Attēls: https://imgur.com/Pa6BJkO Vārds Uzvārds | Pakāpe: Jose R Bissett| Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: 8A2 7106 Transporta numurzīme: Volkswagen Passat B4 1.9 L Konfiscēšanas iemesls: Traucēja pārvietoties gājējiem. Attēls: https://imgur.com/xNXPwqa Vārds Uzvārds Travis Xabi| Pakāpe: Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: 1983 Mercedes-Benz 280 CE 2.7 L Transporta numurzīme: XK6 4582 Konfiscēšanas iemesls: Netika pareizi novietota. Attēls :https://imgur.com/fTGAQ8R Vārds Uzvārds Travis Xabi| Pakāpe: Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: 1992 Audi 100 2.5L Quattro Transporta numurzīme: MG6 4737 Konfiscēšanas iemesls: Netika pareizi novietota. Attēls : https://imgur.com/ZD2OtGX Vārds Uzvārds Travis Xabi| Pakāpe: Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: 1998 Ford Transit 2.4L Transporta numurzīme: EM4 4090 Konfiscēšanas iemesls: Traucēja pārvietoties gājējiem. Attēls : https://imgur.com/GkL7sKt Vārds Uzvārds Travis Xabi| Pakāpe: Konfiscētājs I Transporta marka un modelis: Volkswagen Passat B4 1.9 L Transporta numurzīme: WB2 B108 Konfiscēšanas iemesls: Tika novietota nepareizā vietā. Attēls :https://imgur.com/N19lZ0e
 2. -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs Kritēriji lai saņemtu mehāniķa spējas: Jābūt nospēlētām vismaz 25h stundām uz attiecīgā personāža [ + ] Nedrīkst būt saņemti vairāk, kā 10 Administratīvie ieslodzījumi (Ne vairāk kā 3 par RP Avoid) [ +/- } Jābūt vismaz 15 gadus vecam un vismaz minimālām zināšanām par mehāniķa darbu/ikdienu [ +} Personāžam jāatrodas kāda no mehāniķa F3 [ + ] Nevienu reizi nedrīkst būt noņemtas mehāniķa spējas par Non RP labošanu [ + } IC Informācija: Vārds Uzvārds: Travis Xabi Stāsts par Jūsu personāžu (Vismaz 50 vārdi):Travis Xabi ir no pieticīgas ģimenes,Travisa tēvs bija ļoti prasmīgs mehāniķis Travisam līdz pusaudžu gadiem nekad nebiju bijis problēmas ar naudu. Līdz Travisa vecāki aizgāja bojā auto negadījumā. Tad nu Travisam 18 gadu vecumā bija jāsāk strādāt, kā ari Travis bija redzējis jau no mazotnes kā tēvs labo autiņus.Travis ir nolēmis turpināt tēva pēdās. Travisa sapņi ir atvērt lielāko Los Santos servisu. Darba vieta: LSAK OOC Informācija Vārds: Žanis Vecums: 17 Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu:{-} SS no Frakcijas F3 (Frakcijā jābūt vismaz 3 biedriem): https://imgur.com/IBg0Nnh Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Jo mani pieņēma darbā par mehāniķi kā arī man ir vajadzīgas šīs prasmes jo esmu LSAK darbinieks. Kā arī centīšos maksimāli lielā līmeni attēlot mehāniķi. Nospēlētās stundas ar personāžu (Minimums 25h uz personāža): Apmēram pie 85 stundām. SS no /history (OBLIGĀTS LOGS): https://imgur.com/fclrJjD Bet nevērtējiet tos visus adminjailus. Jo serverī sāku spēlēti kad vēl nezināju kas vispār ir RP . Drošības pēc varat pārbaudīt kā ir mans ROLE PLAY līmenis.
 3. Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Travis Uzvārds: Xabi Dzimšanas dati: 1997.gads 17.novembris Dzimums:Vīrietis Tautība:Anglis Telefona Numurs:615757 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: Preču piegādātājs, Celtnieks *Būvdarbos*, Konfiscētajs. Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs/Mehāniķis Jūsu pieredze šajā amatā:Esmu strādājis kādu laiku par konfiscētaju, bet ļoti neilgu laiku. Bet pieredze ir. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Los Santos bērnudārzs *Madariņa* Los Santos 91. Pamatskola Los Santos 42. Vidusskola Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Nē. 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā. Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Nē. 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Jums mani būtu jāpieņem šajā amatā, jo es esmu labi audzināts, fiziski spēcīgs, kā arī saprotošs.. Spēju komunicēties ar apkārtējiem un esmu atsaucīgs. Protu apieties ar tādiem auto kā vilcējs. . Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Tātad es labu laiku atpakaļ jau biju strādājis šajā profesijā.. Man šī profesija ļoti patīk, un es vēlētos ieguldīt savu laiku, kā arī palīdzēt šajā amatā. Es izprotu kādi pienākumi mani sagaida un es esmu gatavs to pildīt. Paraksts: T.Xabi 5. OOC Informācija Vārds: Žanis Vecums: 17 gadi. Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Ne mazāk kā 4 stundas. Nospēlētās stundas uz doto brīdi: 75 stundas.
 4. Eizes

  [Mehāniķa Spējas] Travis_Xabi

  Kāpēc neviens nav čekojis?
 5. -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- Kritēriji lai saņemtu mehāniķa spējas: Jābūt nospēlētām vismaz 25h stundām uz attiecīgā personāža [ + ] Nedrīkst būt saņemti vairāk, kā 10 Administratīvie ieslodzījumi (Ne vairāk kā 3 par RP Avoid) [ +/- } Jābūt vismaz 15 gadus vecam un vismaz minimālām zināšanām par mehāniķa darbu/ikdienu [ +/- Personāžam jāatrodas kāda no mehāniķa F3 [ +/- ] u. Nevēlos veidot frakciju jo neesmu atradis vienlīdzīgus RP līmeņa spēlētajus, plus kas tieši vēlētos attēlot mehāniķus. Kā ari neesmu saticis kādu F3 kurš būtu sakarīgs. Nevienu reizi nedrīkst būt noņemtas mehāniķa spējas par Non RP labošanu [ + ] IC Informācija: Vārds Uzvārds: Travis Xabi Stāsts par Jūsu personāžu (Vismaz 50 vārdi):Travis Xabi ir no pieticīgas ģimenes,Travisa tēvs bija ļoti prasmīgs mehāniķis Travisam līdz pusaudžu gadiem nekad nebiju bijis problēmas ar naudu. Līdz Travisa vecāki aizgāja bojā auto negadījumā. Tad nu Travisam 18 gadu vecumā bija jāsāk strādāt, kā ari Travis bija redzējis jau no mazotnes kā tēvs labo autiņus.Travis ir iegādājies nelielu garāžu kurā varētu sākt labot automašīnas. Darba vieta: Savs serviss. OOC Informācija Vārds: Žanis Vecums: 17 Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu:{-} SS no Frakcijas F3 (Frakcijā jābūt vismaz 3 biedriem): Nevēlos veidot komandas biedru darbu. Labāk autiņus laboju viens. Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Jo mani pieņēma darbā par mehāniķi: Tāpēc ka šajā gadu laikā esmu kļuvis vecāks, nopietnāks un vēlos atveidot mehāniķi. Kā ari spēlējot IC esmu pamanjis ka mehāniķu vairs serverī nav nemaz tik daudz. Kā ari es esmu gatavs pildīt šo darbu maksimālu augstā RP līmeni. Nospēlētās stundas ar personāžu (Minimums 25h uz personāža): Apmēram pie 70 stundām SS no /history (OBLIGĀTS LOGS): https://imgur.com/fclrJjD Bet nevērtējiet tos visus adminjailus. Jo serverī sāku spēlēti kad vēl nezināju kas vispār ir RP . Drošības pēc varat pārbaudīt kā ir mans ROLE PLAY līmenis.
×