Emily.

Lietotājs
 • Ieraksti

  60
 • Monētas

  40 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

Emily. last won the day on Augusts 17

Emily. had the most liked content!

6 Sekotāji

Par Emily.

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Profile Information

 • InGame
  Emily Grey
 • Dzimums
  Sieviete

Profilu Apskatījuši

481 profila skatījumi
 1. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Atskaite par ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Christianne Louisa Zetona numurs: #076 Datums un laiks: 04.09.2017 / Laiks : 20:27 Ieslodzītā pilnais vārds: Bishop Dollaz Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ; (4)12.Nepakļaušanās Miera Uzturētājam Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2 gadi ((48h)) Piezīmes: N/A
 2. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Atskaite par ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Christianne Louisa Zetona numurs: #076 Datums un laiks: 03.09.2017 / Laiks : 18:07 Ieslodzītā pilnais vārds: Jameson Martinez Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ; (4)12.Nepakļaušanās Miera Uzturētājam Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2 gadi ((48h)) Piezīmes: N/A
 3. Oho, labi, ka painformēji - tiešām, nedomāju, ka mēs pārdzīvotu, ja nepainformētu. Tad jau gaidam spīdošo RP.
 4. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Atskaite par ieslodzīto Virsnieka pilnais vārds: Christianne Louisa Zetona numurs: #076 Datums un laiks:29.08.17 / ~00:2o Ieslodzītā pilnais vārds: Odie Washington Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja, Pretošanās Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2 gadi ((24h)) Piezīmes: N/A
 5. Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais S.Bailey kungs! Mēs esam izskatījuši Jūsu pasūtījumu, kā arī to pieņēmuši!Par būvniecības laiku vienosimies caur tālruni, sīkāku informāciju sniegsim tuvāko 48h laikā! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 6. Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais B.Garcia kungs! Mēs esam izskatījuši Jūsu pasūtījumu, kā arī to pieņēmuši! Par būvniecības laiku vienosimies caur tālruni, sīkāku informāciju sniegsim tuvāko 48h laikā! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 7. Los Santos Būvdarbi Sveiki, J.Aven kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu nožēlu paziņot, ka tas tiek noraidīts. Sekojošu iemeslu dēļ - šī vakance jau ir aizņemta. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 8. Los Santos Būvdarbi Sveiki, A.Teen kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu nožēlu paziņot, ka tas tiek noraidīts. Sekojošu iemeslu dēļ - šī vakance jau ir aizņemta. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 9. Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais J.Smith kungs! Mēs esam izskatījuši Jūsu pasūtījumu, kā arī to pieņēmuši! Par būvniecības laiku vienosimies caur tālruni, sīkāku informāciju sniegsim tuvāko 48h laikā! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu priekšniece Emily Grey.
 10. Los Santos Būvdarbi Sveiki cienījamais B.Cole kungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS! Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 11. Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamā J.Dukes! Mēs esam izskatījuši Jūsu pasūtījumu, kā arī to pieņēmuši! Par būvniecības laiku vienosimies caur tālruni, sīkāku informāciju sniegsim tuvāko 48h laikā! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 12. Los Santos Būvdarbi Sveicināti cienījamais J.Smith kungs! Mēs esam izskatījuši Jūsu pasūtījumu, kā arī to pieņēmuši! Par būvniecības laiku vienosimies caur tālruni, sīkāku informāciju sniegsim tuvāko 48h laikā! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu priekšniece Emily Grey.
 13. Los Santos Būvdarbi Ar lielu prieku vēlos paziņot kad jūsu remontdarbi tiek Apstiprināti, un tie tiks sākti tiklīdz apkoposim informāciju, un sazināšos ar jums caur atstāto nummuru. Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey
 14. Los Santos Būvdarbi Ar lielu prieku vēlos paziņot kad jūsu remontdarbi tiek Apstiprināti, un tie tiks sākti tiklīdz apkoposim informāciju, un sazināšos ar jums caur atstāto nummuru. Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey
 15. Los Santos Būvdarbi Sveiki, M.Cameron kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek apstiprināts! Sazināšos ar Jums tuvāko 48H laikā un norunāsim abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.