Emily.

LSB Vadītājs
 • Ieraksti

  40
 • Monētas

  21 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Emily. last won the day on Augusts 18

Emily. had the most liked content!

5 Sekotāji

Par Emily.

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Profile Information

 • InGame
  Emily Grey
 • Dzimums

Profilu Apskatījuši

238 profila skatījumi
 1. Čau, forš' ka ir kāds no Kurzems'.
 2. Los Santos Būvdarbi Sveiki, O.Viper kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 3. Los Santos Būvdarbi Ar lielu prieku vēlos paziņot kad jūsu remontdarbi tiek apstiprināti, un tie tiks sākti tiklīdz apkoposim informāciju, un sazināšos ar jums caur atstāto telefona numuru. Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 4. Los Santos Būvdarbi Sveiki, M.Thompson kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 5. Los Santos Būvdarbi Sveiki, J.Blackwood kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV ar lielu nožēlu vēlos paziņot, ka tas tiek NORAIDĪTS, sekojošu iemeslu dēļ - Jūsu izglītība neatbilst darba prasībām. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 6. Los Santos Būvdarbi Sveiki, J.Thompson kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 7. Los Santos Būvdarbi Sveiki, A.Grady kungs/jaunskungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 8. Los Santos Būvdarbi Labdien, vēlējos paziņot ka Jūsu Pasūtījums ir apstiprināts, mēbeles tiks nogādātas šis dienas laikā. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšnieka Vietniece Emily Grey
 9. Los Santos Būvdarbi Ar lielu prieku vēlos paziņot kad jūsu remontdarbi tiek Apstiprināti, un tie tiks sākti tiklīdz apkoposim informāciju, un sazināšos ar jums caur atstāto nummuru. Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey
 10. Los Santos Būvdarbi Informācija atjaunota 15.08.2017. Pulksten 18:25
 11. Los Santos Būvdarbi Sveiki, cienījamais N.Crawford kungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu nožēlu paziņot, ka tas tiek NORAIDĪTS. Sekojošu iemeslu dēļ - Jūsu izglītība neatbilst darba prasībām. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey
 12. Los Santos Būvdarbi Sveiki, ļoti cienijamais Aidan Flanigan ! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 13. Los Santos Būvdarbi Sveiki, ļoti cienijamā Christine Grey! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.
 14. Los Santos Būvdarbi Sveiki, cienījamais James Dope kungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu nožēlu paziņot Jums , ka tas tiek NORAIDĪTS. Sekojošu iemeslu dēļ - motivācijas vēstule neļāva pārliecināt par jūsu darba spējām. Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey
 15. Los Santos Būvdarbi Sveiki, cienījamais Kenneth Perez kungs! Pārlasot Jūsu iesūtīto darba pieteikumu, jeb CV varu ar lielu prieku paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Sazināšos ar Jums tuvāko 48h laikā lai vienotos par abām pusēm izdevīgu intervijas laiku! Ar cieņu Los Santos Būvdarbu Priekšniece Emily Grey.