Jump to content

a


ronix

Lietotājs
 • Content count

  107
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About ronix

 • Rank
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  ronix155

Profile Information

 • InGame
  Adam McCloud
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Cēsis
 • Intereses
  Jebkas ar dzinēju.

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. ronix

  RP Pērles

 2. ronix

  [Pārdod] Nissan GT-R Nismo

  ((Dubult posts))
 3. ronix

  [Pārdod] Nissan GT-R Nismo

  Auto pārdots -TC-
 4. Marka: Nissan Modelis: GT-R Nismo Gads: 2017 Krāsa: Sarkana ar karbona pārsegu. Motora tilpums: 3799ccm Nobraukums: 1284km Cena: 85'000$ Piezīmes: Auto ir mazs nobraukums, uzturēts perfektā stāvoklī. Ir uzlabots izskats, kā arī auto izplūdes sistēma. Cena runājama. Kontakti: mccloud@mail.sa ((PM)) Auto bildes:
 5. ronix

  RP Pērles

  Jaunie gansteri. Ir atklāta jauna upes izteka.
 6. ronix

  LSGD cirvji.

  Tātad, izteikšos arī šeit. Runājot arī par Dereck un Jimmy, viņi to tā tāpat vien neerpotu, vai nu tu ar savu OOC viņus esi izbesijis un viņi pēc iespējas ātrāk gribēja tikt no tevis vaļā vai kaut kā tā, jo redzams SSos, ka pats arī esi pie vainas, OOC sauci par lohiem utt. Runājot par 1. palīdzību, viņi māk to sniegt, taču viss ir atkarīgs no glābjamā cilvēka, vai viņš vēlas erpot normāli, vai spamot OOC čatā... Ja jau gribi pierādīt, ka viņi to bez nekāda iemesla amputēja, tad varbūt būtu parādījis visu čatā rakstīto, kur var redzēt visu iepriekš rakstīto, nevis tikai atsevišķus fragmentus. Un, nonākot pie beigām, mans rezumē šajā ir tāds, ka abas puses ir ar savu vainu, bet tāpēc nav vajadzības saukt LSGD darbiniekus par cirvjiem.
 7. ronix

  [Mehāniķis] Adam Kely

  -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- Kritēriji lai saņemtu mehāniķa spējas: Jābūt nospēlētām vismaz 25h stundām uz attiecīgā personāža [ - ] Nedrīkst būt saņemti vairāk, kā 10 Administratīvie ieslodzījumi (Ne vairāk kā 3 par RP Avoid) [ + ] Jābūt vismaz 15 gadus vecam un vismaz minimālām zināšanām par mehāniķa darbu/ikdienu [ + ] Personāžam jāatrodas kāda no mehāniķa F3 [ + ] Nevienu reizi nedrīkst būt noņemtas mehāniķa spējas par Non RP labošanu [ + ] IC Informācija: Vārds Uzvārds: Adam Kely Stāsts par Jūsu personāžu (Vismaz 50 vārdi): Mani sauc Adam Kely. Esmu 28 gadus jauns vīrietis, kurš dzīvē cenšas izbaudīt to kas viņam dots. Nesen esmu ieradies iekš Los Santos, atradis sev piemērotu darbu kurā cenšos iepāzīt jaunus cilvēkus un arī attīstīt savas mehāniķa prasmes darbā, ko praksē neiemāca. Mēģināšu visiem palīdzēt jebkādos jautājumos saistībā par auto. Darba vieta: Los Santos Auto Konfiscētuve OOC Informācija: Vārds: Ronalds Vecums: 17 Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: https://playhard.lv/forums/forum/32-los-santos-auto-konfiscētava/ SS no Frakcijas F3 (Frakcijā jābūt vismaz 3 biedriem): https://imgur.com/a/O1VxMXZ Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Vēlos lai piešķirat mehāniķa spējas, lai varu pilvērtīgi nodoties darbam iekš LSAK. Nospēlētās stundas ar personāžu (Minimums 25h uz personāža): 6 (bet augs un būs ātri vien tās 25h) SS no /history (OBLIGĀTS LOGS): https://imgur.com/a/OmHPX71
 8. ronix

  [Pārdod/ Izsola] Garāžu

  Līdz izsoles beigām vēl pus otra stunda! par papildus 4'000 klāt tiek dots garažas projekts, bildes šeit - https://imgur.com/a/HswwFBr
 9. ronix

  [Pārdod/ Izsola] Garāžu #2

  Līdz izsoles beigām vēl pus otra stunda! Par papildus 4'000 pie garažas cenas klāt dodu garažas projektu, bildes šeit - https://imgur.com/a/iBp02Ih
 10. ronix

  [Pārdod/ Izsola] Garāžu

  Līdz izsoles beigām vēl viena diena!
 11. ronix

  [Pārdod/ Izsola] Garāžu #2

  Līdz izsoles beigām vēl viena diena!
 12. Pārdod divstāvīgas garažas projektu, visi papīri kārtībā, tik atliek samaksāt būvniekiem ((GC)) un dokumentos nomainīt objekta atrašanās vietu. Projektēju priekš sevis, taču mainijās apstākļi. Cena; 15'000$ Sazināties var zvanot uz 757218 vai rakstot uz epastu ron1x@gtamail.sa ((PM forumā))
 13. ronix

  [Pārdod/ Izsola] Garāžu #2

  Jūsu likme tiek pievienota sarakstam kā augstākā. Līdz izsoles beigām mazāk kā divas dienas
 14. Pārdodas/ izsolas labi iekārtota garāža, ar nožogotu iekšpagalmu. Iekšā atrodas vēl viena ēka ar vārtiem, iekš kuras var turēt auto vai ko citu, un otra ēka bez vārtiem, skatīt foto. Garāžā atrodas mazpilsetā Blueberry Garāžas sākuma cena: 15'000$ Katra nākamā likme: 500$ Izpirkuma cena 25'000$ Izsole beidzas 5.10.2018 plkst 20:00 Sazināties var zvanot uz 757218 vai rakstot uz epastu ron1x@gtamail.sa ((PM forumā))
 15. Pārdodas/izsolas labi iekārtota garāža, ar nožogotu iekšpagalmu. Garāžā atrodas mazpilsetā Montgomery. Garāžas sākuma cena: 12'500$ Katra nākamā likme: 500$ Izpirkuma cena 20'000$ Izsole beidzas 5.10.2018 plkst 20:00 Sazināties var zvanot uz 757218 vai rakstot uz epastu ron1x@gtamail.sa ((PM forumā))
×