Jump to content

a


Aqua

Lietotājs
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

About Aqua

 • Rank
  Printeris
 • Birthday 04/17/2002

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Intereses
  Behas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aqua

  Modifikāciju izstāde, bluupinz

  Tu jau zini, ir nice šito playhardā vajadzētu.
 2. Aqua

  Ieteikums - Māju Token sistēma.

  weird flex but okee
 3. Aqua

  RP Pērles

  dalbajob or dalabajob?
 4. Čau, visiem varbūt kāds var help ar šo, vai arī šī ir mana datora/interneta programmas vaina vai vienkārši kauktas nobugojies tieši man. Principā pedējās aktivitātes nerādās, bet jaunākais portālā rādās.
 5. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Teodor Masarov Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history /stats: http://prntscr.com/mynbqm /history : http://prntscr.com/mynes5 Tēla darba vieta: http://prntscr.com/mynev9 Tēla iepriekšējās divas darba vietas: Nav. Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Viss rakstīts dzīvesstāstā. Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 16 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Iepriekš jau esmu bijis mehāniķis kā arī biju pat ieguvis forsēšanas spējas, bet dēļ frakcijas aizvēršanos viss pajuka un tagad es atkal vēlos īstenot šo forsēšanas biznesu jo kā citi saka man tas padodas. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: http://prntscr.com/mynfup Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Mana persona jau no bērnības interesējas par sacīkstēm, auto uzlabošanu. šis jautājums ir vienlīzīgs šim( Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī?) Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Sākumā ir jāizdomā kādi diski der uz šī auto un vai patreizējās riepas der uz šiem jaunajiem diskiem, piemēram ja viss der tad noņemam vecos diskus nomontējam riepas un uzliekam jaunajiem diskiem, un tad liekam virsū. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: /do rokās atrastos gaisa masas mērītājs, /me pieliecotie uz labā ceļa tuvāk pie auto riteņa, /me ar labās rokas palīdzību noskrūvētu micīti pēc kā uzliktu mērītāja trubiņu uz ventīļa, /me ielūkotos gaisa masas mērītāja rādījumos, /do spiediens būtu par mazu, /me spiežot ar labās rokas pirkstu uz + ierīcē lēnām pumpētu riepu, /do būtu dzirdamas skaņas kā arī redams kad auto riepa tiktu piepūsta.
 6. Aqua

  Biedri, sveicam Triplex pilngadībā!

  Gribēju Tevi kārtīgi apsveikt, bet baidos, ka neietilpšu 140 rakstzīmēs… Apsveicu papuci.
 7. Bulgāriešu izcelsmes vīrietis piedzima 1983. gadā, "Lielā Antona Slimnīcā". Šajā slimnīcā pārsvarā piedzima vareni cilvēki, kas mainīja visu Bulgāriju, vai pat pasauli. Šis nebija tas cilvēks,bet protams šis cilvēks atrada veiksmi dzīvē savās acīs. Jā, šis bija Teodors. Teodors Masarovs, lokālais LS mehāniķis kurš pārzina savu tā saucamo “štelli”. Bet līdz šai vietai tiksim vēlāk. Teodors piedzima “Lielā Antona” slimnīcā, kā jau jūs zināt tur piedzima pārsvarā Slaveni un Vareni cilvēki. Kad Teodors piedzima, viņa vecāki jau viņam uzlika lielus standartus.Teodoram vienmēr bija jābūt pirmajam,vienmēr visgudrākajam un visstiprākajam.Protams Teodors centās izpildīt šīs absurdās vēlmes ko vecāki bija sastādījuši. Teodoram protams apriebās šīs vēlmes no viņa,kuras pats pat nevēlējās.Teodors vēlajā tīņu vecumā sāka pretoties vecākiem,protams vecāki domāja kad tā ir tikai fāze,un kad tūliņ tā beigsies.Bet protams tā tas nenotika. Teodors pavisam nopietni bija nolēmis pretoties un vēlāk pat aizbēgt. Izrādījās kad viņa vecāki jau zināja viņa plānus, bet Teodors ātri pats to uzzināja un aši nozaga saviem vecākiem mazliet naudu un aizlaidās uz Štatiem. Kādēļ štatiem? Aij, aizmirsu pieminēt ,kad Teodora vecāki bija diezgan bagāti, kā arī viņiem piemitēja politiskā vara. Viņš zināja kad netiks no viņiem vaļā ja paliks Bulgārijā. Viņam pašam bija interese auto sportā, jā šokējoši, redzot kādi bija Teodora vecāki. Viņš nolēma vadīt sev pieticīgu dzīvi štatos kā mehāniķis. Viņš beidzot būtu brīvs, dzīve kuru viņš valdīja pats. Šī doma viņam likās kā saldākais sapnis ko reiz ir iedomājies. Un tagad bija laiks realizēt šo sapni. Kad Teodors ieradās štatos viņš bija laimīgs, bet protams arī mazliet nervozs, redzot kā viņš nevienu nepazina un nezināja kur sākt. Sākumā apguva valodas kā arī uzzināja daudz un dažādas lietas par šo vietu. Teodoram šī vieta bija pa visam sveša , bet viņa mērķis bija tikai viens, izdzīvot šajā pasaulē un kādu dienu dibināt savu ģimeni un arī rūpēties par saviem bērniem. Teodors sākumā sāka strādāt nelielā garāžā pie vietējiem čaļiem kur tikai bija palīgs, bet sapelnīt naudu mācēja. Daudz vēlāk Teodors pārvācās uz LS, pilsēta kas principā bija pilna ar cilvēkiem kam galvā tikai auto rēgojās, tur viņš satika cilvēkus no “Cave intelligence Co.” Perfektajā laikā, kad viņi izdomāja nopelnīt un veidot biznesu saistībā ar auto sportu pēkšņi uzradās Teodors kuram bija neliela pie redzīte šajā lietā, tad jau viņi veica sadarbību un nodibināja savu nelielo servisiņu. "Teodors bērnībā". P.S Stāsts tiks turpināts, vēlams nekomentēt.
 8. Izskatās labi, un esmu par šiem, kā arī tas palīdzēs rpot.
 9. Aqua

  Restart

  Runājot par RR- Lai resetotu status vispirms ir kkas jaizlabo serverī jo nu ja to neizdarītu atkal mēs pēc pāris mēnešiem atgrieztos pie šīs tēmas. Gribu ļoti lai mainās Vehlibs jo nu šobrīd viss ir tādā putrā ka bail, @Fushion tika pie VTC un atvēra importu kur varēja importēt kādu auto vien vēlies prinicpā ja tava LSGD naudiņa ir safermota līdz 300k tad varēsi lidot uz 300km/h mans uzskatas ir tāds- Sākumā vajadzēja pārtaisīt/uzlabot sākotnējo vehlib, un tad tikai taisīt kaut kādu importu, bet nu jā, un runājot par importu, kur palika solītais @Fushion šrots kurā būs auto ar saplēstiem handlingiem, kur palika pašu cilvēku imports, teica kad varēšot paši braukt pakaļ un rpot kad nopērk auto, bet nu jā tās ir atkal tukšas runas.
 10. Aqua

  Izaicina uz fightu

  .
 11. Aqua

  Izaicina uz fightu

  vertuška beigās xd
 12. Aqua

  RP Pērles

  Playharda standartiņš, labs vārds un uzvārds un protams, kad neiztiksim arī bez camaro.
×