Jump to content

a


KingToms

MTA Administrators
 • Ieraksti

  1014
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  5

KingToms last won the day on Oktobris 23 2016

KingToms had the most liked content!

7 Sekotāji

Par KingToms

 • Ranks
  Barons

Contact Methods

 • Steam
  [LV] Toms

Profile Information

 • InGame
  Peter Oscar Taylor
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Valka/Valga (Estonia)
 • Intereses
  Jaunsardze, braucoša klasika.

Profilu Apskatījuši

7138 profila skatījumi
 1. P.O Taylor Zobārstniecības privātprakse darbojas jau kopš 2018. gada marta beigām. Šis ceļš ir bijis garš un pārbaudījumu pilns. Sākot ar telpu meklēšanu un aprīkošanu ar modernu aparatūru, tad vēl birokrātijas lietas. Šobrīd esam šeit - Viens no vadošākajiem zobārstniecības pakalpojuma sniedzējiem Los Santos pilsētā. Liels prieks, ka esam ieguvuši Jūsu pārliecību par pakalpojuma kvalitāti. Esam pateicīgi, ka tieši izvēlieties mūsu zobārstniecības privātpraksi. Bet mēs neapstājamies. Mēs visu laiku attīstāmies ar vien vairāk, līdzi visām tehnoloģijām un ārstniecības paņēmieniem. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakses vadītājs Peter Oscar Taylor.
 2. KingToms

  Rusty Farmers

  Būtu labāk palīdzējuši un atbalstījuši.. tipiski latvieši.
 3. KingToms

  LSGD cirvji.

  Neesmu īpaši iedziļinājies situācijā, bet. Pats minēji, ka kāja bija sadragāta (lauzta vai pats nezini kas viņai tur bija). Kājai nevajag būt obligāti norautai, lai viņu amputētu. Kāja var būt arī smagi traumēta. Ārsts var pieņemt arī lēmumu to amputēt, ja uzskata, ka nav iespējams tur neko glābt. Nevēlos pat īsti iedziļināties šajā situācijā, bet saprotu, ka no abām pusēm ir bijušas kļūdas. Un šādas situācijas ir jārisina IC ceļā, kā to jau daudzi minēja, nevis iet pačīkstēt forumā, ka viss ir sūdīgi, un tev amputēja kāju.
 4. P.O Taylor Zobārstniecības privātprakse novēl veselīgu un laimīgu jauno 2019. gadu. Novēlam Jums katram veselību, laimi un prieku. Lai sapņi piepildās un vēlmes īstenojās. Mēs arī dodamies nelielā atpūtā. Privātprakse darbu atsāks 7. janvārī. Jaunā gadā, ar jaunām emocijām. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 5. KingToms

  Ielidojam 2019. gadā

  Par mani aizmirsa Bet paldies visiem par šo gadu.
 6. KingToms

  [Ieteikums] Makšķerēšana

  Kurš kuru aizvilks.
 7. KingToms

  [Ieteikums] Makšķerēšana

  Ar makšķeri noķert vali un izcelt to? Izklausās ļoti erpiski, par.
 8. Golfam ar nav ne vainas. Pats nesen nopirku 3. golfu GTI versiju, 1.9tdi motors (labākais no dīzeļa motoriem), 97. gada. Mašīna ir, protams, veca, 22. augustā palika 21 gads. Mašīnai nobraukums ir 405k, kas ir ticami. Esmu iespiedis vairākas reizes uz lielākiem apgriezieniem, nesūdzos par nekādiem kvēpiem utt. Mašīnai laicīgi ir veiktas apkopes, bijuši remonti utt. Bardačokā arī bija no Vācijas servisa grāmata, kur varēja redzēt, ka īpašniece ir rūpējusies par mašīnu, ir veiktas servisa apkopes. Protams, mašīna nav perfekta, ir šādi tādi defektiņi, kurus novēršu (nomainīju aizmugurējā loga tīrītāja motoriņu, salaboju slēdzeni, moldinga stiprinājumus, nomainīju lampiņas..). Kā arī kaut kādam Golfam detaļas ir lētākas un vieglāk dabūjamas šrotos, nekā, piemēram, BMW E46. Protams ir šur tur rūsiņa, kuru arī plānoju novērst. Emocijas arī gūstu ieguldot naudu, laiku, nervus kaut kādā Golfā. Daudzi jau saka, priekš kam Tu ieguldi visu to vecā mašīnā. Bet lielākas emocijas var gūt pašam taisot vecu mašīnu, ieiet tajā procesā, nekā nopirkt jaudīgu jaunu mašīnu, ar kuru iespiest pedāli, un iedot servisam taisīt, kur neko nezini, ko tai mašīnai tur dara un ko nē. Un neiet runa, ka tev ar to mašīnu ir jābraukā visu dzīvi, pārdod kaut pēc mēneša un pērc jaunu. Es pats labprāt daudz braukātu ar kādu 90. gada mašīnu ilgi. Jo līdz 2000. gadam mašīnas taisīja labas, kuras kalpo ilgi (protams atkarīgs no situācijas), bet no 2000. gada mašīnas jau sāka ražot tā, lai braukātu līdz noteiktam laikam un pirktu jaunas. Tas ir iemesls, kāpēc jaunākām mašīnām ir vairāk problēmu, nekā vecākām.
 9. KingToms

  Auto tehniskā apskate.

  Nav vērts. Lielākā daļa jau neievēro, ka vajag paēst un labprāt nomirst, nerunāsim nemaz par tehnisko apskati.
 10. KingToms

  Automašīnu dzinēji

  Ideja, protams, nav slikta, es to atbalstu. Bet ir jāsaprot, ka šeit spēlē tādi cilvēki, kuri daudz neko nesaprot no automašīnu remontiem, jo pārsvarā šeit spēlē 12-16 gadnieki. Daudzi pat nezin kā darbojas iekšdedzes dzinējs, un nokrāso mašīnu ar vienu minūtes RP - /me uzklāj uz auto logiem plēvi ; /me ar krāsas pistoli nokrāso mašīnu. Labi, @Ceškatdeška un vēl dažs labs kaut ko saprot, bet ir jāsaprot, ka uz to spēlētāju skaitu nevar būt 3 mehāniķi. Tiem kuriem pašiem interesēs tas RP, tie arī var pasīvi erpot ap savu mašīnu, bet tādi nav daudz, jo daudziem šeit ir citas intereses - uzvilkt bandanu, un ar BMW vai Sultan pakaitināt policistus nesoties gar domi un IGS.
 11. P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse nāk ar paziņojumu! Atceramies tos laikus kad kādreiz bija ilgi jāstāv rindās pie zobārsta, un tāpat nebija garantija, ka tiks. Mēs progresējam, tāpēc pieteikties pie jebkura zobu speciālista var pieteikties elektroniski. Ar mums var sazināties pa ēpastu zobarstnieciba@pot.sa ((PM @KingToms)), aizpildot zemāk esošo paraugu. Paraugs Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 12. Nu labdien visiem. Daudzi jautāja, kur es esmu palicis. Es pats dažreiz brīnos, kur es palieku. Citi vispār domā, ka es esmu nomiris un brālis jau man gribēja bēres rīkot, bet tad saprata, ka kodu veselu mēnesi, un mēnesi biju pazudis. Tas viss pieder pie lietas, tagad esmu atkal atgriezies uz strīpas. Redzēju sludinājumā, ka pārdod lauku māju pa lētu cenu. To arī nopirku, jo apnika gulēt Los Santos ziņu dienesta telpās. Nebija jau slikti, bet tagad vismaz sava gulta. Nopirku laukos māju, ar čomiem kārtīgi iepisām ogu. Nu tas viss pie lietas, tad kādos 7:00 no rīta dzirdu, ka kaut kas kādas skaņas izdveš, es domāju, ka brālī ir iemiesojies dēmons, bet izrādījās tās bija vistas. Aizeju aiz mājas, paskatos. Tur vistu kūtis. Cik es zinu, tad vistas dod olas, bet man tās vistas ir par daudz. Pārdodu vistas, ja kādam vajag, lai zvana man 507081. Tad jau līdz citai reizei. Tiekās. ((Paraugs komentāram)) Lietotājvārds: Teksts:
 13. KingToms

  [Foruma spēle] Roast Battle

  Tu laikam esi dzimis Maximā, jo tur notiek visas nelaimes.
 14. Pats saki, ka esi students, un naudas maz, bet vēlies 3.0 benzīnu. Varbūt uzreiz labāk paņemt kādu 4.4 vai 5.4, ja jau patīk jauda. Ir jāsaprot, ka jebkurai mašīnai būs problēmas, tikai jautājums ir cik laicīgi tu tās novērs, un kā tu rūpējies par mašīnu. Katram ir savādāki dzīves uzskati, Tev savādāki, man savādāki. Manuprāt pirmo mašīnu (varbūt tev nav tā pirmā) nevajag tur pārāk lielu motoru. Lai var arī mašīnu normāli uzturēt, un lai ir nauda arī degvielai un remontiem. Kā arī drošibai, jo daudzi zinām ar ko beidzas, ka nepieredzējušam jaunietim iedod jaudīgu mašīnu, kuram patīk izrādīties. Sāc normāli pelnīt, nopērc jaudīgu mašīnu, lej iekšā kaut 98. benzīnu un baudi dzīvi.
×