Jump to content

a


KingToms

Lojālais lietotājs
 • Content count

  1029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KingToms last won the day on October 23 2016

KingToms had the most liked content!

7 Followers

About KingToms

 • Rank
  Barons

Contact Methods

 • Steam
  [LV] Toms

Profile Information

 • InGame
  Peter Oscar Taylor
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Valka/Valga (Estonia)
 • Intereses
  Jaunsardze, braucoša klasika.

Recent Profile Visitors

8141 profile views
 1. KingToms

  Ieteikums - Mappingi

  Man gan noņēma, laikam biju pietiekami sapuvis xd
 2. KingToms

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Pirms gulētiešanas vajag dzert daudz ūdeni, tas palīdz.
 3. Jau nemanot ir paskrējis gads, kopš mūsu privātprakse darbojas Los Santos pilsētā. Esam ļoti pateicīgi, ka Jūs tieši izvēlaties mūsu privātpraksi. Esam arī saņēmuši dažādus apbalvojumus un nominācijas. Viens no tiem ir iegūtais apbalvojums Uzņēmumu dienās, kur saņēmām apbalvojumu 'Gada ārstniecības iestāde'. Šādi sīkumi nav nekas sevišķs, bet ir tomēr patīkami, un tas mums palīdz noturēt latiņu augstāk, lai uzlabotos un attīstītos vēl vairāk. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 4. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Nāc uz bezmaksas virtuvi, tur palīdzēšu trūcīgajiem dot zupas
 5. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Pagāšgad arī biju, viņa visu laiku sēdēju ar savu bitch face Tieši tā. Sākumā tikšu es, tad pēc tam dabūsu tevi iekšā, neviens pat nepamanīs
 6. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Labdien visiem, esmu pieteicies Jauniešu Saeimai, jau otro gadu. Ja Jums nav grūti, tad lūdzu nospiediet balsot par mani. Balsot var tikai par vienu cilvēku, bet var balsot gan no draugiem.lv gan Facebook.comh ttps://jauniesusaeima.lv/ideja/150/ Paldies jau iepriekš
 7. KingToms

  hello.

  Sveiks! Pie kura jaunsardzes instruktora esi Valmierā?
 8. Mēs esam pagarinājuši sadarbību ar Los Santos Valdību, un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ir kvotas jeb iespēja apmeklēt bezmaksas zobārstu. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ir iespēja arī 2 reizes gadā apmeklēt zobu higiēnistu bezmaksas. Apmaksātie pakalpojumi: 1. Vispārīgi: 1.1. Apskate 1.2. Konsultācija 2. Zobu ārstēšana un atjaunošana: 2.1. Anestēzija 2.2. Kavitātes veidošana2.3. Vecās plombas izņemšana2.4. Oderes ieklāšana 2.5. Zobu plombēšana 3. Zobu higiēna: 3.1. Pilna mutes dobuma higiēna
 9. Jūsu ērtībām pie privātprakses ir sakārtota stāvlaukuma vieta, lai ērtāk varētu novietot automašīnu pie privātprakses durvīm. Pagaidām ir sakārtota neliela daļa, bet drīzumā tiks papildināts vēl. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 10. P.O Taylor Zobārstniecības privātprakse darbojas jau kopš 2018. gada marta beigām. Šis ceļš ir bijis garš un pārbaudījumu pilns. Sākot ar telpu meklēšanu un aprīkošanu ar modernu aparatūru, tad vēl birokrātijas lietas. Šobrīd esam šeit - Viens no vadošākajiem zobārstniecības pakalpojuma sniedzējiem Los Santos pilsētā. Liels prieks, ka esam ieguvuši Jūsu pārliecību par pakalpojuma kvalitāti. Esam pateicīgi, ka tieši izvēlieties mūsu zobārstniecības privātpraksi. Bet mēs neapstājamies. Mēs visu laiku attīstāmies ar vien vairāk, līdzi visām tehnoloģijām un ārstniecības paņēmieniem. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakses vadītājs Peter Oscar Taylor.
 11. KingToms

  Rusty Farmers

  Būtu labāk palīdzējuši un atbalstījuši.. tipiski latvieši.
 12. KingToms

  LSGD cirvji.

  Neesmu īpaši iedziļinājies situācijā, bet. Pats minēji, ka kāja bija sadragāta (lauzta vai pats nezini kas viņai tur bija). Kājai nevajag būt obligāti norautai, lai viņu amputētu. Kāja var būt arī smagi traumēta. Ārsts var pieņemt arī lēmumu to amputēt, ja uzskata, ka nav iespējams tur neko glābt. Nevēlos pat īsti iedziļināties šajā situācijā, bet saprotu, ka no abām pusēm ir bijušas kļūdas. Un šādas situācijas ir jārisina IC ceļā, kā to jau daudzi minēja, nevis iet pačīkstēt forumā, ka viss ir sūdīgi, un tev amputēja kāju.
 13. P.O Taylor Zobārstniecības privātprakse novēl veselīgu un laimīgu jauno 2019. gadu. Novēlam Jums katram veselību, laimi un prieku. Lai sapņi piepildās un vēlmes īstenojās. Mēs arī dodamies nelielā atpūtā. Privātprakse darbu atsāks 7. janvārī. Jaunā gadā, ar jaunām emocijām. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 14. KingToms

  Ielidojam 2019. gadā

  Par mani aizmirsa Bet paldies visiem par šo gadu.
 15. KingToms

  [Ieteikums] Makšķerēšana

  Kurš kuru aizvilks.
×