Jump to content

a


KingToms

MTA Administrators
 • Content count

  1028
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KingToms last won the day on October 23 2016

KingToms had the most liked content!

7 Followers

About KingToms

 • Rank
  Barons

Contact Methods

 • Steam
  [LV] Toms

Profile Information

 • InGame
  Peter Oscar Taylor
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Valka/Valga (Estonia)
 • Intereses
  Jaunsardze, braucoša klasika.

Recent Profile Visitors

7752 profile views
 1. KingToms

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Pirms gulētiešanas vajag dzert daudz ūdeni, tas palīdz.
 2. Jau nemanot ir paskrējis gads, kopš mūsu privātprakse darbojas Los Santos pilsētā. Esam ļoti pateicīgi, ka Jūs tieši izvēlaties mūsu privātpraksi. Esam arī saņēmuši dažādus apbalvojumus un nominācijas. Viens no tiem ir iegūtais apbalvojums Uzņēmumu dienās, kur saņēmām apbalvojumu 'Gada ārstniecības iestāde'. Šādi sīkumi nav nekas sevišķs, bet ir tomēr patīkami, un tas mums palīdz noturēt latiņu augstāk, lai uzlabotos un attīstītos vēl vairāk. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 3. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Nāc uz bezmaksas virtuvi, tur palīdzēšu trūcīgajiem dot zupas
 4. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Pagāšgad arī biju, viņa visu laiku sēdēju ar savu bitch face Tieši tā. Sākumā tikšu es, tad pēc tam dabūsu tevi iekšā, neviens pat nepamanīs
 5. KingToms

  Jauniešu Saeima

  Labdien visiem, esmu pieteicies Jauniešu Saeimai, jau otro gadu. Ja Jums nav grūti, tad lūdzu nospiediet balsot par mani. Balsot var tikai par vienu cilvēku, bet var balsot gan no draugiem.lv gan Facebook.comh ttps://jauniesusaeima.lv/ideja/150/ Paldies jau iepriekš
 6. KingToms

  hello.

  Sveiks! Pie kura jaunsardzes instruktora esi Valmierā?
 7. Mēs esam pagarinājuši sadarbību ar Los Santos Valdību, un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ir kvotas jeb iespēja apmeklēt bezmaksas zobārstu. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ir iespēja arī 2 reizes gadā apmeklēt zobu higiēnistu bezmaksas. Apmaksātie pakalpojumi: 1. Vispārīgi: 1.1. Apskate 1.2. Konsultācija 2. Zobu ārstēšana un atjaunošana: 2.1. Anestēzija 2.2. Kavitātes veidošana2.3. Vecās plombas izņemšana2.4. Oderes ieklāšana 2.5. Zobu plombēšana 3. Zobu higiēna: 3.1. Pilna mutes dobuma higiēna
 8. KingToms

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  SAN ANDREAS ŠTATA TIESA Lēmums Tiesas sēdē Štats v. Anthony Goodman, San Andreas Štata Tiesa atzīst, ka Policijas Departamenta prokuratūra ir iesniegusi nepietiekamu daudzumu pierādījumu un tie tieši nenorāda uz apsūdzībām, tādēļ tiesa atzīst Anthony Goodman vainīgu; Nepakļaušanās amatpersonām nevainīgu; Slepkavībā. 31.01.2019, San Andreas Štata Tiesa (( @keyboard @EastSide @robisp ))
 9. KingToms

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  "Tagad vārds tiek dots apsūdzētajam! " (( @robisp @keyboard@EastSide))
 10. KingToms

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  "Vārds tiek dots apsūdzības izvirzītājam." "Cienījamais Anthony Goodman, lūdzu izstāstiet par lietu un apsūdzību!" * Daniel aicinātu Anthony piecelties un pastāstīt * (( @EastSide @robisp))
 11. KingToms

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  SAN ANDREAS ŠTATA TIESA Paziņojums par darbību San Andreas Štata Tiesa, apgabals Los Santos. Ar šo tiek paziņots, ka iepriekš minētajā lietā Anthony Goodman ir iesniedzis kriminālprocesu pret Los Santos Policijas Departamentu. Sūdzība tika iesniegta San Andreas tiesā, 19:12 2019. gada 27. janvārī. Jūs officiāli tiekat apsūdzēts par: Nepamatots ieslodzījums Los Santos Labošanas iestādē 72 stundu laikā jums ir jāsniedz atbilde vai atbilde uz prasību (-ām), kas pievienota šim paziņojumam (pievienots šim paziņojumam). Jums jāiesniedz atbilde papildus jebkādiem ierosinājumiem (ja tādi ir) tajā pašā laika posmā. Ja jūs to neizdarīsiet termiņā, pret jums tiks pieņemts noklusējuma spriedums. Vēl viens mēģinājums sazināties ar jums pirms noklusējuma sprieduma ievadīšanas. Jūsu atbildē jāiekļauj jūsu iesniegums šajā jautājumā, kas varētu būt viens no šādiem: Vainīgs Jūs esat vainīgs dažos, vai visos uzskaitītajos noziegumos. Nav vainīgs Jūs apgalvojat, ka neesat vainīgs dažos, vai visos uzskaitītajos noziegumos. Ne viens, ne otrs Jūs oficiāli neatzīstat vainīgu, bet jūs atzīstat, ka kriminālvajāšana, visticamāk, būs dominējošā un izvēlas neapstrīdēt apsūdzību. Bez tām, jūs varat vērsties pret apsūdzību, kurā jūs varat, piemēram, atzīt par vainīgu mazāku sodu. (( @robisp @EastSide @keyboard ))
 12. KingToms

  [ŠTATS] ŠTATS v. ANTHONY GOODMAN

  * Zālē pateiktu "Piecelties, tiesa nāk! " * * Daniel Cameron ienāktu ar mapi, kurā atrastos izskatāmā tiesas lieta, un apsēstos krēslā, un noliktu mapi uz galda. * "Vai visas partijas ir ieradušās zālē? " ((@robisp @keyboard))
 13. Jūsu ērtībām pie privātprakses ir sakārtota stāvlaukuma vieta, lai ērtāk varētu novietot automašīnu pie privātprakses durvīm. Pagaidām ir sakārtota neliela daļa, bet drīzumā tiks papildināts vēl. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakse.
 14. P.O Taylor Zobārstniecības privātprakse darbojas jau kopš 2018. gada marta beigām. Šis ceļš ir bijis garš un pārbaudījumu pilns. Sākot ar telpu meklēšanu un aprīkošanu ar modernu aparatūru, tad vēl birokrātijas lietas. Šobrīd esam šeit - Viens no vadošākajiem zobārstniecības pakalpojuma sniedzējiem Los Santos pilsētā. Liels prieks, ka esam ieguvuši Jūsu pārliecību par pakalpojuma kvalitāti. Esam pateicīgi, ka tieši izvēlieties mūsu zobārstniecības privātpraksi. Bet mēs neapstājamies. Mēs visu laiku attīstāmies ar vien vairāk, līdzi visām tehnoloģijām un ārstniecības paņēmieniem. Spožu smaidu vēlot, P.O.Taylor Zobārstniecības privātprakses vadītājs Peter Oscar Taylor.
 15. KingToms

  Rusty Farmers

  Būtu labāk palīdzējuši un atbalstījuši.. tipiski latvieši.
×