Cola

Lietotājs
 • Ieraksti

  85
 • Monētas

  51 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

2 Sekotāji

Par Cola

 • Ranks
  Sācis drukāt iekš PH

Contact Methods

Profilu Apskatījuši

376 profila skatījumi
 1. kaut kāds čuvaks kas uzdirsa ne pa tēmu, ja pateiksi citus nikus, atpazīšu xd
 2. es ielogojos ar epastu kas ir http://pasts.edu.riga.lv un tur ir office licensēts 5 pc un 5 tel/plansetiem
 3. man skola dod par brīvu office education, adobe pilnā arī
 4. Bez torrentiem neatrast, es tev protams varu iedot linku uz iegādi, bet jā xd Iekačāt torrentu nav tik grūti, ja vajag, iedošu linku, kam būtu jāstrādā. (man pašam legālais)
 5. Nu es biju uz GN3, vienkārši sāku trollēt un tagad ir kādi 40 loosi
 6. Esmu Silver 1, niks Dreimanis, avatarā zils traktors. /id/profesionalstraktors Paņems mani kāds ? =d
 7. yo

  1. Megucchi
  2. GHOS | Bocmans

   GHOS | Bocmans

   Mani novāca lspdfr, officer down 10-70'

  3. Cola

   Cola

   10-70 nav officiālais backup kods.

 8. tavu stocku man photoshops pat pretī neņēma moš bmw neatbilst, bet es pazīstu tikai audi ;3
 9. es speleju owla un lsrp, atvainojos, man ar rp limeni nav problemu rp limenis atskiras no apkartejiem nevis pasa, ja apkartejie bus sakarigi, pats ari busi sakarigs atnacu pirms tam no owla uz ph rip rp aizgaju atpakal ir ok
 10. a bildite
 11. var jau uzlikt, ka nauda neparādās neesot uz zemes un nomirstot
 12. nav jau jaspawnojas area, bet LV / LS / SF rajona, kur garantija ka busi pie area?
 13. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ Cienījamais Luisa kundze! Vēlamies jums paziņot, ka tiekat pārcelts uz nākamo soli - Intervija. Lūdzu piesakiet interviju, pēc kā ierodieties LSPD un veiciet 311 zvanu pieprasot interviju. Uz interviju ņemiet līdzi savu identifikācijas karti, vadītāja apliecību, mājokļa dokumentus, lai pārliecinātos par jūsu dzīves vietas patiesumu. Ar cieņu, Melton Saunders, Los Santos Policijas Departaments.
 14. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ Cienījamais Creed kungs! Vēlamies jums paziņot, ka jūsu pieteikums ir noraidīts. Iemesli: Jūsu motivācijas vēstule bija neloģiska un nepārliecinoša Jūs nenorādījāt savu dzīvesvietu - tā ir nepareiza un neeksistē Ar cieņu, Melton Saunders, Los Santos Policijas Departaments.
 15. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ Cienījamais White kungs! Vēlamies jums paziņot, ka tiekat pārcelts uz nākamo soli - Intervija. Lūdzu piesakiet interviju, pēc kā ierodieties LSPD un veiciet 311 zvanu pieprasot interviju. Uz interviju ņemiet līdzi savu identifikācijas karti, vadītāja apliecību, mājokļa dokumentus, lai pārliecinātos par jūsu dzīves vietas patiesumu. Ar cieņu, Melton Saunders, Los Santos Policijas Departaments.