Demons

MTA Administrators
 • Ieraksti

  127
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

2 Sekotāji

Par Demons

 • Ranks
  Printeris
 • Dzimšanas diena 1999.08.26.

Contact Methods

 • Steam
  MRFreezeR
 • Skype
  raiwo999

Profile Information

 • InGame
  John Khalifa - Jack Braun
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga.

Profilu Apskatījuši

729 profila skatījumi
 1. Sūdziba par virsniekiem

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti cienījamais C.Balboni kungs! Izskatot jūsu sūdzību par mūsu Los Santos Poicijas departamenta virsniekiem, diemžēl nēesmu saņēmis nekādus pierādījumus. Sakarā ar to nēesam spējīgi nekādā veidā sodīt viņus, jūs droši drīkstat iertasties un uzrakstīt sūdzību klātienē, ja atrodas jebkāda vieda pierādījumi Piezīmes: (( Kā jau @GHOS teicis, Ic sadaļa, tapēc visi liekie topiki saņems WP. ))
 2. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Sveicināti, cienījamais L.Meta kungs. Rūpīgi izskatot jūsu iesūtīto pieprasījumu esmu diemžēl nolēmis to atteikt. Sakarā ar to, ka nav aizpildītas visas prasības, netika minēti visi vajadzīgie punkti tapēc diemžēl nesaņemsiet jums vēlamo licenci. Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izsniegšanas, nodaļas Vadītāja J.Braun.
 3. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Sveicināti, cienījamais M.Andersona kungs. Rūpīgi izskatot jūsu lietu un jūsu iesūtīto pieprasījumu uz ieroči licencēm, diemžēl esmu nolēmis to noraidīt. Sakarā ar to, ka visas prasības nebija aizpildītas, kā arī privātīpašums kuru atdzīmējāt ir birojs, diemžēl licence netiks izniegta. Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izsniegšanas, nodaļas Vadītāja J.Braun.
 4. RP Pērles

  Var redzēt, ka ir vientuļš, nākas pat 3 reizes updeitot statusu 1 minūtē, lai tomēr kāds piesaistītu uzmanību.
 5. [GameMaster] Wazzyy

  Itkā neko sliktu manās acīs nēesi izdarījis, neteikšu neko sliktu. Liecies sakarīgs, diemžēl palikšu neitrāls. Kā arī pats @LightScribe ir iepostojis ss sakarā ar cita komūna apvienību, domāju ka te viss ir pateikts..
 6. RP Pērles

  Tomēr ir roleplay, bet pie paša LSPD tomēr...
 7. Čau no James

  Sveicināts! Prieks redzēt komūnā, veiksmīgu erpošanu!
 8. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Akadēmijas norises laiks Akadēmijas vadītājs: Jack Braun, Jack Meloni. Pakāpe: PP ; PPV. Akadēmijas ilgums: 1-2 Stundas. Akadēmijas norises vieta: Los Santos Policijas Departaments. Pulcējamies uzgaididāmajā telpā! Akadēmijas norises datums: 15.06.2018 Pulksten 18:00 (Pulcējamies) Piezīmes: Jāierodas pilnībā visiem, kuriem ir apstiprināti iesūtītie CV, pretējā gadījumā apstiprinātie CV tiek noraidīti.
 9. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Sveicināti, cienījamais J.Omena kungs. Rūpīgi izskatot jūsu lietu un jūsu Krimināl pagātni iekš mūsu Mobīlā Datu Centra (MDC), diemžēl esmu pieņēmis lēmumu jums liegt iegūt jebkāda veida ieroča licenzi ,sakarā ar pamatnoteikumu pārkāpumu saistībā ar mūsu sastādītiem noteikumiem. Ar cieņu Los Santos Policijas Departamenta Ieroču licences izsniegšanas, nodaļas Vadītāja J.Braun.
 10. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' "Ieroču iegāde un saņemšana" Los Santos Policijas Departamentā ir iespējams legāli iegūt un legāli pasūtīt ieročus ar attiecīgo kalibru, šajā gadījumā pēc ieroču licenzes saņemšanas jūs vēlaties iegādāties ieroci, vai nu pēc pirmā līmeņa licences prasībām, vai arī pēc otrā. Lai iegādātos ieroci pie mums ir jābūt aizpildītiem visiem faktoriem saistībā ar ieroču licencēm vai nu pēc pirmā līmeņa, vai otrā. Pieejamie ieroči: Pistole : Eagle, ar 2 aptverēm. (Iespējams iegādāties vairāk patronu pēc nepieciešamības) Pistole: Glock ((Colts)), ar 2 aptverēm. (Iespējams iegādāties vairāk patronu pēc nepieciešamības) Ieroču cenas: Informācija: Ieroču cenas ir mainīgas, iespējams cena var kāpties vai samazināties, ja ir vēlme saņemt papildus lodes tad cena noteikti kāpsies. Pistole: Eagle, ar divām patronu aptverēm izmaksās 2,000$ Patronas : Papildus patronas tiek rēķinātas pilnas aptverēs, viena papildus atvere izmaksās 150$ Pistole: Glock ((Colt)), ar divām pilnām patronu aptverēm izmaksās 1,500$ Patronas: Papildus patronas tiek rēķinātas pilnās aptverēs, viena papildus atvere izmaksās 100$ Noteikumi: Jābūt Slēptai vai atklātai ieroču licenzei (Pirmā, vai otrā līmeņa) Jābūt reģistrētai licenzei vismaz vienu nedēļu pie mums, lai iegādātos ieroci. Pēc ieroča saņemšanas obligātā reģistrācija attiecīgajā sadaļā. Obligāti jāuzrāda, ka deklarētā dzīves vieta ir pietiekami nodrošināta, lai tajā slēptu ieroci, lai to slēptu privātīpašumā ir jābūt attiecīgās drošības seifam, kura piekļuve būs pieejama tikai jums. Aizliegts ieroci tirgot, vai nodot citai Civilpersonai. Ieroci ir aizliegts izmantot ļauniem vai vardarbīgiem nolūkiem, tikai un vienīgi savai drošībai. Pirms ieroču pasūtīšanas jāiziet Narhioloģiskā un garīgā pārbaude pie mums vēlamā ārsta. Ir jābūt aizpildītām visām pārējām prasībām par virspārējo ieroču licenzes iegūšanu un noteikumiem tā iegūšanai. ((Visām prasībām, kas ir jau saistītas ar licenzes iegūšanu un reģistrēšanu pie mums LSPD)) ((Nedrīkst būt nevienā nelegālajā f3 un iestāties tajā pēc ieroču saņemšanas vismaz 7 dienas)) ((Nedrīkst izmantot ieroci terminu pārkāpšanas nolūkos)) Anketa: Vārds Uzvārds: Deklarētā dzīvesvieta un bilde ar seifu: Tālruņa Numurs: Izsniegtās licences veids: Licence izsniegta no, līdz: Vēlamā ieroča veids (Colts/Deagle): Papildus patronu skaits: Pašraksturojums (50 Vārdos): ((Ekrānšāviņš ar /history)): Paraksts:
 11. [LSPD] Steven Orion

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti cienījamais S.Oriona kungs! Ar milzīgu nožēlu man nākas paziņot, ka Jūsu pieteikums darbam Los Santos Štata Policijas Departamentā, ir uz jautājuma zīmes. Sakarā ar to ierodaties rīt pulskstenes 20:00 uz akadēmiju, kur izskatīsim jūsu kandidatūru par policista amatu. Piezīmes: (( - ))
 12. LSPD

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti cienījamais R.Petrova kungs! Ar milzīgu nožēlu man nākas paziņot, ka Jūsu pieteikums darbam Los Santos Štata Policijas Departamentā, tiek noraidīts! Atkārtotu pieteikumu varat iesūtīt ne ātrāk, kā pēc divām nedēļām. Piezīmes: ((Visas prasības netika aizpildītas, jeb netika sarakstīts pietiekami daudz. Ar tik īsu saturu netiks cauri...))
 13. LSPD Eddie Medders

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti, E.Meddersa kungs! Ar lielu prieku steidzos paziņot, ka Jūsu pieteikums ir Apstiprināts! Kas nozīmē to, ka tiekat novirzīts uz nākamo posmu "Interviju", ko varat pieprasīt mūsu mājas lapā. ((Uzņemšanas Nodaļā - Topic ar nosaukumu "Intervijas pieprasīšana" )) Pēc, kā izlemsim vai novirzīt, Jūs uz pēdējo posmu "Akadēmiju" vai diemžēl Atteikt Jūsu kandidatūru darbam Los Santos Štata Policijas Departamentā! Piezīmes: Šodien pulstens 20:00 būt uz ieplānoto akadēmiju. ((pretējā gadījuma netiek apstiprināts CV))
 14. [LSPD] Gregory Adley

  ''Los Santos policijas departaments'' Sveicināti, G.Adleja kungs! Ar lielu prieku steidzos paziņot, ka Jūsu pieteikums ir Apstiprināts! Kas nozīmē to, ka tiekat novirzīts uz nākamo posmu "Interviju", ko varat pieprasīt mūsu mājas lapā. ((Uzņemšanas Nodaļā - Topic ar nosaukumu "Intervijas pieprasīšana" )) Pēc, kā izlemsim vai novirzīt, Jūs uz pēdējo posmu "Akadēmiju" vai diemžēl Atteikt Jūsu kandidatūru darbam Los Santos Štata Policijas Departamentā! Piezīmes: Šodien pulstens 20:00 būt uz ieplānoto akadēmiju. ((pretējā gadījuma netiek apstiprināts CV))
 15. ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Akadēmijas norises laiks Akadēmijas vadītājs: Jack Braun. Pakāpe: PP ; pārējie pēc iespējas... Akadēmijas ilgums: 1-2 Stundas. Akadēmijas norises vieta: Los Santos Policijas Departaments. Pulcējamies uzgaididāmajā telpā! Akadēmijas norises datums: 03.06.2018 Pulksten 20:00 (Pulcējamies) Piezīmes: Jāierodas pilnībā visiem, kuriem ir apstiprināti iesūtītie CV, kā arī ir iespēja ierasties un parakstīt līgumu pie mums departamentā.