Jump to content

a


Demons

MTA Administrators
 • Content count

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Demons last won the day on November 9 2018

Demons had the most liked content!

About Demons

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 08/26/1999

Contact Methods

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/MRFreezeR/

Profile Information

 • InGame
  Jack Braun
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga.

Recent Profile Visitors

2851 profile views
 1. Demons

  Ieteikums-

  Roleplay jomā esmu sasniedzis daudz vairāk kā tu un jūsu mazā mafija, kas tik vien kā dmot un vārīt mēslus vien pārzin, ja salīdzinātu kur un kā ir vispār erpots, tiktu arī parādīts fakts pie zināšanām. Lieki papļakršķēt ir tavā galā, sasniedzi reputāciju sev tādu, ka neviens vairs tevi pat vērā neņem. Pieaudz, tad raksti ieteikumus!
 2. Demons

  Ieteikums-

  Par teiksim tā "Lowakiem" varētu pastrīdēties, kā arī atkārtoti kas ir *cenzēts* Ir vasara, izej ārā izkustini savas kājas un lieku smaku neveido te, cilvēki nesēž pie kompja 24/7, pat lightscribe un lai arī jebkurš normāls jaunais frukts kas ierastos, nesēdētu, ja nelīdzinātos tev. Sastāvs ir pieejams un aktīvs, kā arī iesaku beidzot apmeklēt Tvaika ielu , tapēc ka tik tiešām tas vairs nav nopietni.
 3. Demons

  Īpašumu cenas.

  Visu redz administrācija, taču ņemat vērā ka ir vasara un daudzi, jeb lielākā daļa pie tā kompja vispār neiejiet dienām. Cenas ir atbilstošas, kas gribēs erpiski un kārtīgi sapelnīt, sapelnīs naudu, Tās cenas ir diezgan lielas tikai priekš iesācējiem, spēlējot laika gaitā tas liekas kā sīkums. Nu tu jau tikai to lietu kā piķošanu pazīsti, neko godīgākā veidā nēesi saņēmis.
 4. Demons

  SIMS 4 par brīvu

  Paldies par info, sīkā māsa priecīga.
 5. 8/10 Diezgan nice.
 6. Demons

  Čau, čau!

  Sveiks! Kaut cik jau zināms, tīri mierīgs un saprātīgs, lai veicas!
 7. Demons

  sūdzību sadaļa

  Nav jēgas, tur tā visu kam jāredz var redzēt, tikai labi ka visiem nenākas redzēt tās sūzības. Savādāk tā jau bēdīgi ka čatā visi publiski redz tādas lietas ko raksti. -
 8. Demons

  Sveiciens no jauniņā!

  Sveiks! Varēji sarakstīt garāk, taču anyway. Pirms nopietni apņemies erpot pie mums, pārlasi F1, jo MTA no SA:MP ļoti atšķiras. Lai tev veicas turpmāk pie mums, veiksmi!
 9. Demons

  [MAP] LSAK 2

  Nu nezinu, pati lokācija ir pamainīta, atkal kur ir autoplaču vieta? Mazāku jau LSAK varētu, bet nu nezinu, tā no malas jau pēc cietuma izskatās.
 10. Demons

  Iesniegums

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Publisko attiecību divīzija" Cienījamais Arthur Grady Esam iepazinušies ar ziņojuma saturu un informējam jūs, ka jūsu sūdzība tiek nodota detektīvu birojam, kur tālāk izskatīs šo lietu. Ar jums iespējams sazināsies lai noskaidrotu vairāk informācijas! PUBLISKO ATTIECĪBU DIVĪZIJA. 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 11. Demons

  Zagts Auto [Loski Shondale]

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Publisko attiecību divīzija" Cienījamais Loski Shondale Esam iepazinušies ar ziņojuma saturu un informējam jūs, ka jūsu sūdzība tiek nodota detektīvu birojam, kur tālāk izskatīs šo lietu. Ar jums iespējams sazināsies lai noskaidrotu vairāk informācijas! PUBLISKO ATTIECĪBU DIVĪZIJA. 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 12. Demons

  Kādēļ nav jaerpo?

  Nu tā jau tīri loģiski, pēc būtības tās rētas pēc šaušanas ir jāerpo, attiecīgi arī kur trāpīji tad jāizsecina tā nopietnība, ja trāpa galvā, tad jāerpo ir apzinīgi nāve, bet bieži vien nākas manīt wannabe gudriniekus kas vienkārši aizskrien bez jebkādām traumām. Tādas lietas noteikti vajag ņemt vērā nopietnāk!
 13. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Apmācību norises laiks Apmācību vadītājs: Reynold Lawrence, Andrew Hoffman. Pakāpe: SGT Il, PO lll + 1 Apmācību ilgums: 1-2 Stundas. Apmācību norises vieta: 1 Main street Police Station, Dilimore. Apmācību norises datums: 06.04.2019 plskst: 18:00 Piezīmes: Ierašanās obligāta visiem kadetiem, tāpēc aicinām priekšlaicīgi sastādīt laikus. Ja nespējam ierasties - ziņojam, jo individuālas apmācības nenotiks.
 14. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS “Lai Kalpotu un Aizsargātu“ Rekrutācija pēc kārtas - 6-2019 Rekrutēšanas statuss - ATVĒRTS! Informācija atjaunota - 03/04/2019 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
×