Jump to content

a


ToniC

Lietotājs
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About ToniC

 • Rank
  Atkarīgais

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/artis334/

Profile Information

 • InGame
  Vecis
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1655 profile views
 1. ToniC

  [GM] Ralfinsh

  Kopēts pieteikums ir automātisks Pret.
 2. ToniC

  Kelvin Perish

  Tas nav Mairis Briedis Nebūs IGS skaldīšana. Aptuvena attīstība ir izdomāta.
 3. ToniC

  Kelvin Perish

  Kelvin Perish
 4. ToniC

  Kuras krāsas?

  Tev Daring ir friendlistā?
 5. ToniC

  #GIVEAWAY izloze #18

  "Piedalos" Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/id/artis334/ Komentārs (Nav obligāts): Abra Ka Dabra, Tev Smird Naba
 6. Lietotājvārds LiL Toksikskomentārs Šitas iespārda.
 7. ToniC

  Ieteikums - FD un GD situācijas

  Abi klauni, taču Kudys Rpo daudz mazāk nekā Tu un spej atveidot labāku RolePlay. Viņš turpina mācīties, Tu tupi forumu piespamo, zēn. Un, kad tu vadīji GD hujovu tur neizdarīji, notupēji statusā, sapisi visu, kas bija un tevi izmeta. Nekāds dižais RP nesanāks, jo neviens RP'ot negrib, taču izbraukāt ar savu jauno Behu stūrus uz 250km/h, tas par mediķiem. Admini nav nekādi aizņemti, lai nevarētu uzsākt 5min darbu, kurš pat reāli nav jānovēro visu laiku.
 8. ToniC

  Grafake Showroom.txd

  Skini tiešām labi. Izskatās kā pēc jaunās modes nedaudz, nevis 20 gadsimta drēbes. Keep it up!
 9. ToniC

  [R&A] Intervijas Pieprasīšana

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Intervijas Pieprasīšana~ Vārds Uzvārds: Jesse Morris Personas kods: 170197-18293 Jūsu aplikācijas iesūtīšanas datums: 4/10/2019 Jūsu aplikācijas izskatīšanas datums: 4/13/2019 Kad vēlaties veikt interviju (Datums/Laiks): 4/13/2019, no 17:00 - 23:00 Piezīmes: N/A
 10. ToniC

  [Moderators] Alex's

  Ja kāds ieliks PRET, tad vai nu ir jauniņais komūnā vai ir pret tevīm pretenzijas. No manīm PAR, laps cilvēks.
 11. ToniC

  [LSPD] Jesse Morris

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Uzvārds, Vārds: Jesse Morris Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 1998. gada 17. janvārī. Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība: Amerikānis Dzīvesvieta: Idlewood Dzīvokļi. Štats: Los Santos Tālrunis: 832238 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: LSAK Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Vēlos strādāt darbā, kurā būšu atbalstīts. Vēlos turpināt savu karjeru citā jomā. Esmu iepriekš jau saskāries ar likumpārkāpējiem, protams, risināt pats to nedrīkstēju un policijas atsauksme bija laba, tamdēļ arī vēlējos iestāties šajā darbā, palīdzot valstij apstādināt likumpārkāpējus. Kā arī patīk strādāt ar cilvēkiem. Esmu komunikabls vīrietis, tamdēļ likumpārkāpējiem nākot ar pretjautājumiem, spēšu atbildēt pienācīgi, attiecoties pret viņiem ar respektu. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Esmu strādīgs vīrietis, ar mērķiem dzīvē. Attiecos pret darbu ar profesionalitāti, netaisot liekas problēmas ar darbiniekiem kā arī ar likumpārkāpējiem. Esmu komunikabls cilvēks, spēju runāt ar cilvēkiem pienācīgā līmēni. Kā arī nepalieku agresīvs, domāju, ka šī ir viena no galvenākajām īpašībām virsnieka amatā. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Jesse Morris , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 4/10/2019 Paraksts: Morris (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Artis Vecums: 17 In-Game UCP vārds: Tonic Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Gāju uz nelegālo organizāciju Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē. Spēsi lietot programmu Discord?: Jā Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/OBiMnas (Pēdējais pirms 3 mēnešiem)
 12. ToniC

  [Moderators] Marsmelo

  Puse, kas iemeta ANTI, paši nespēj sastādīt teikumus. No manīm PAR, cilvēks ar loģisko saprātu, iedzīs sīkos pigorus savā vietā.
 13. 1/10, nav mana gaume.
×