Jump to content

a


ToniC

Lietotājs
 • Ieraksti

  326
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

3 Sekotāji

Par ToniC

 • Ranks
  Atkarīgais

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/artis334/

Profile Information

 • InGame
  Vecis
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

1150 profila skatījumi
 1. ToniC

  pīsiņš no Edjix'a

  Es ar tavu krāniņu. Beidz sūdu komentēt , in-game esam rp situācijā saskārušies , imbicīl.
 2. ToniC

  [Administrātors] Grumm

  Nekad Tev nepiedošu. Jk. Masīvs Par , Tik pat masīvs kā tavs dm, ļoti izpalīdzīgs administrators , zin kādi pienākumi jāpilda un no ad puses pret tevīm , personīgi , iebildumu nav bijuši.
 3. ToniC

  igs

  @LightScribe Vai nu jāņem nost tas viss IGS mappings , ka arī tos pārējos nekvalitatīvos mappingus , vai nu jāliek vecais IGS.
 4. ToniC

  pīsiņš no Edjix'a

  Čau, IG mta , manliekas , esam saskārušies.
 5. ToniC

  Mazais mītiņš.

  Negrib ar tevīm neviens staigāt.
 6. ToniC

  [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  Redaktors Zirgstīgstrinkšķināminstruments
 7. ToniC

  Ieteikums - Mediķu auto mods.

  Sapulcēs apspriežat , ka vajag jaunu mod mašīnai? No šī tiešām nav nekādas jēgas paši atrodiet un ielieciet sev patīkamos mašīnas modus.
 8. ToniC

  Ieteikums - Mediķu auto mods.

  Bezjēdzīgi , jo mainot šo modu visiem būs tas no jauna jāielādē un tiem kuriem šīs mašīnas izskats nemaina nemaz to neielādēs. Vienkārši izdari šādi. Varbūt par tām sirēnām var padomāt , bet nu tas arī īsti RP nemaina.
 9. Prasības - Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas - - Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā - - Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 - - Jābūt vismaz 16 gadus vecam - - Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī - - Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām - Anketa Tavs vārds: Artis Vecums: 17 Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas: Jesse Morris - LSAK Servisa Vadītājs , Antonio Mihaili - Nelegālā Organizācija ''Brigada Oaraza" , Samanta Bowman - Netiek izmantota. Pieredze Roleplay jomā: Pieredze RP ir aptuveni 3-4 gadi , kur pirmie 2 no tiem tikuši pavadīti tīrākajā troll režīmā. Uzsākot ar Samp'u , a.k.a high rp , kur tika apgūts tas pamats par komandām un termini. GameMaster pieredze citos projektos: Nav pieredzes nevienā projektā , izņemot divos vai trijos mēnešniekos , bet pēc būtības gūtas prasmes apieties ar GM pieejamajām komandām un kā attiekties pret cilvēkiem. Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Jā, protams , iepriekš tikts tīrīts /history. Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: Links uz sasveicināšanos: Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Protams , kā jebkurš GM , palīdzēt personam ar zemāku RP līmeni , nekā tam apkārt esošie cilvēki , lai visiem būtu interesantāk spēlēt, bet mazāk problēmām. Mēģināt atrisināt visas problēmas , ar kuriem cilvēki saskārušies RP laikā. Daudz šeit rakstīt jēgas nav , jo komandas ir limitētas , un darīšu visu , ko vien spēju. Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Šo projektu spēlēju jau diezgan daudz , un nav citas intereses mainīt komūnu. Kā arī , vēlos izpalīdzēt cilvēkiem , un AD , lai arī viņiem ir vairāk brīvais laiks RPot savus charakterus. Man patīk šī foruma aktivitāte , spēlētāji , un atmosfēra , kura ir LS gaisā. Visvairāk jau tomēr palīdzēt cilvēkiem , kuri nav pietiekamās RP zinašanās , man patīk pamācīt cilvēkus , kāpēc , lai nepamācītu viņiem RP tieši PlayHārdā? Motivācijas vēstule: Esmu jauns un atjautīgs puika. Patīk darīt sev uzdoto darbu. Neviens , līdz šim vismaz, nav baigi sūdzējies , par manu RP , vai par mani pašu. Man patīk runāt un kontaktēties ar cilvēkiem , neesmu kautrīgs cilvēks. Vēlos palīdzēt , lai pašreizējiem AD un GM , lai viņiem būtu vairāk laika attīstīt savus personāžus. Neesmu arī sliktās attiecībās ar nevienu no GM/AD , pret visiem esmu bijis laipns , un attiecos pret viņiem ar pateicību par viņa darbu. Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?:4-5h. Atšķirībā no dienas kārtības un garastāvokli. Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: Teiktu ap 7. Protams , ir ko uzlabot , bet kuram nav? Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: Jā, Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Jā. P.S Last try. #fuckit
 10. ToniC

  2 no rīta...

  Sveiki
 11. ToniC

  [GM] Superbee

  Anti. Masīvs trollis. Lai kā tur iepriekš minējuši , kad esot mainījies , tad kādēļ vēl pirms mēneša būtu trollējis? Un kaut iepriekš ko minējuši , kad vecie laiki , kad trollējāt , tie cilvēki , kuri paši vairs neatrodas statusā to ir teikuši. Pretenzijas pret tevi nav , taču netaisos ''vecos'' laikus atkārtot , kad vakaros iespējams uzspēlēt nebija , 4 AD un GM sadarbībā braukā ar m4 apkārt.
 12. ToniC

  čau no swolex

  Sveicināts atpakaļ. Es domāju , to paraugu izdzēst vajag.
 13. ((Šeit runa , cik noprotu , neiet par tavu vēlmi. LSV īsteno šo tiesu , tamdēļ Tev būtu jāiesaistās tiesā. Šos masīvos drukas tekstus varēji nerakstīt , bet atbildēt uz tiesu. Un kāpēc lai OOC prasītu vai Tu tam piekrīti , tev nav jāiesaistās tiesās. Ja tiek apsūdzēts kāds no LSPD , protams , taču Tev nav jāiesaistās pilnībā katrā tiesas sēdē. Respektīvi , ja tiek apsūdzēts LSPD cilvēks piedalās viņš , ja LSPD kādam uzliek Ticket un persona grib viņu iesūdzēt tiesā , tajā piedalās persona kurš izvirza un policists , kurš šo sodu izsniedzis.))
×