Jump to content

a


ToniC

Lietotājs
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ToniC

 1. ToniC

  [GM] Ralfinsh

  Kopēts pieteikums ir automātisks Pret.
 2. ToniC

  Kelvin Perish

  Kelvin Perish
 3. ToniC

  Kelvin Perish

  Tas nav Mairis Briedis Nebūs IGS skaldīšana. Aptuvena attīstība ir izdomāta.
 4. ToniC

  Kuras krāsas?

  Tev Daring ir friendlistā?
 5. ToniC

  #GIVEAWAY izloze #18

  "Piedalos" Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/id/artis334/ Komentārs (Nav obligāts): Abra Ka Dabra, Tev Smird Naba
 6. Lietotājvārds LiL Toksikskomentārs Šitas iespārda.
 7. ToniC

  Ieteikums - FD un GD situācijas

  Abi klauni, taču Kudys Rpo daudz mazāk nekā Tu un spej atveidot labāku RolePlay. Viņš turpina mācīties, Tu tupi forumu piespamo, zēn. Un, kad tu vadīji GD hujovu tur neizdarīji, notupēji statusā, sapisi visu, kas bija un tevi izmeta. Nekāds dižais RP nesanāks, jo neviens RP'ot negrib, taču izbraukāt ar savu jauno Behu stūrus uz 250km/h, tas par mediķiem. Admini nav nekādi aizņemti, lai nevarētu uzsākt 5min darbu, kurš pat reāli nav jānovēro visu laiku.
 8. ToniC

  Grafake Showroom.txd

  Skini tiešām labi. Izskatās kā pēc jaunās modes nedaudz, nevis 20 gadsimta drēbes. Keep it up!
 9. ToniC

  [R&A] Intervijas Pieprasīšana

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Intervijas Pieprasīšana~ Vārds Uzvārds: Jesse Morris Personas kods: 170197-18293 Jūsu aplikācijas iesūtīšanas datums: 4/10/2019 Jūsu aplikācijas izskatīšanas datums: 4/13/2019 Kad vēlaties veikt interviju (Datums/Laiks): 4/13/2019, no 17:00 - 23:00 Piezīmes: N/A
 10. ToniC

  [LSPD] Jesse Morris

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Uzvārds, Vārds: Jesse Morris Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 1998. gada 17. janvārī. Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība: Amerikānis Dzīvesvieta: Idlewood Dzīvokļi. Štats: Los Santos Tālrunis: 832238 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: LSAK Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Vēlos strādāt darbā, kurā būšu atbalstīts. Vēlos turpināt savu karjeru citā jomā. Esmu iepriekš jau saskāries ar likumpārkāpējiem, protams, risināt pats to nedrīkstēju un policijas atsauksme bija laba, tamdēļ arī vēlējos iestāties šajā darbā, palīdzot valstij apstādināt likumpārkāpējus. Kā arī patīk strādāt ar cilvēkiem. Esmu komunikabls vīrietis, tamdēļ likumpārkāpējiem nākot ar pretjautājumiem, spēšu atbildēt pienācīgi, attiecoties pret viņiem ar respektu. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Esmu strādīgs vīrietis, ar mērķiem dzīvē. Attiecos pret darbu ar profesionalitāti, netaisot liekas problēmas ar darbiniekiem kā arī ar likumpārkāpējiem. Esmu komunikabls cilvēks, spēju runāt ar cilvēkiem pienācīgā līmēni. Kā arī nepalieku agresīvs, domāju, ka šī ir viena no galvenākajām īpašībām virsnieka amatā. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Jesse Morris , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 4/10/2019 Paraksts: Morris (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Artis Vecums: 17 In-Game UCP vārds: Tonic Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Gāju uz nelegālo organizāciju Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē. Spēsi lietot programmu Discord?: Jā Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/OBiMnas (Pēdējais pirms 3 mēnešiem)
 11. ToniC

  [Moderators] Alex's

  Ja kāds ieliks PRET, tad vai nu ir jauniņais komūnā vai ir pret tevīm pretenzijas. No manīm PAR, laps cilvēks.
 12. ToniC

  [Moderators] Marsmelo

  Puse, kas iemeta ANTI, paši nespēj sastādīt teikumus. No manīm PAR, cilvēks ar loģisko saprātu, iedzīs sīkos pigorus savā vietā.
 13. 1/10, nav mana gaume.
 14. ToniC

  Ieteikums - Māju Token sistēma.

  Šitas no Owl'a. Ieteikums, pēc būtības, tīri labs. Pašam arī patika ieiet serverī nopirkt sev māju un mašīnu( Tur dod divus atsevišķus tokens, viens majas otrs mašīnai). Protams, tur jau tas bija pārdomāts, kā arī pats minēji, pārdodot nekādu naudu neiegūsti. Runājot par to neaktivitāti, šobrīd serverī ir dēļ divu nedēļu neaktivitātes Interjeri un auto izdzēšas. Par pašu ieteikumu - Vai ir jēga tik vēlu serverī ko tādu ieviest? Sačakarēsies vēl tur viss... Anyways, Light's visticamāk nečakarēsies, bet nu saku ieteikumam Par.
 15. Marka: BMW Modelis: M3 E46 Gads: 2004 Krāsa: Balta Motora tilpums: 3.2L Cena: 13'000$ 9'000$ Piezīmes: Auto ir mainīti diski. Spēj attīstīt 179km/h. Ir laba mašīna driftam. Attēli:
 16. ToniC

  [Pārdod] BMW M3 E46

  **Auto pārdots**
 17. Man jau tads ir, nepārdošu. Vēlos pabeigt skolu ar 10.
 18. ToniC

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Laizam Olas Higiēnai EZK
 19. ToniC

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Laikam Mironis Nāk OAN
 20. ToniC

  Sveicināti!

  Nu sveicināts atpakaļ. Čau.
 21. ToniC

  [Pārdod] BMW M3 E46

  **Atjaunota informācija un cena par auto**
 22. Marka: BMW Modelis: M3 E46 Gads: 2004 Krāsa: Sarkana Motora tilpums: 3.2L Cena: 15'000$ 11'000$ Piezīmes: Auto ir mainīti diski un luktura tonējums. Spēj attīstīt 179km/h. Ir laba mašīna driftam. Attēli:
 23. ToniC

  [Pārdod] BMW M3 E46

  **Atjaunota informācija un cena par auto**
×