Jump to content

a


ToniC

Lietotājs
 • Ieraksti

  326
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Viss publicētais no ToniC

 1. ToniC

  pīsiņš no Edjix'a

  Es ar tavu krāniņu. Beidz sūdu komentēt , in-game esam rp situācijā saskārušies , imbicīl.
 2. ToniC

  [Administrātors] Grumm

  Nekad Tev nepiedošu. Jk. Masīvs Par , Tik pat masīvs kā tavs dm, ļoti izpalīdzīgs administrators , zin kādi pienākumi jāpilda un no ad puses pret tevīm , personīgi , iebildumu nav bijuši.
 3. ToniC

  igs

  @LightScribe Vai nu jāņem nost tas viss IGS mappings , ka arī tos pārējos nekvalitatīvos mappingus , vai nu jāliek vecais IGS.
 4. ToniC

  pīsiņš no Edjix'a

  Čau, IG mta , manliekas , esam saskārušies.
 5. ToniC

  Mazais mītiņš.

  Negrib ar tevīm neviens staigāt.
 6. ToniC

  [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  Redaktors Zirgstīgstrinkšķināminstruments
 7. ToniC

  Ieteikums - Mediķu auto mods.

  Sapulcēs apspriežat , ka vajag jaunu mod mašīnai? No šī tiešām nav nekādas jēgas paši atrodiet un ielieciet sev patīkamos mašīnas modus.
 8. ToniC

  Ieteikums - Mediķu auto mods.

  Bezjēdzīgi , jo mainot šo modu visiem būs tas no jauna jāielādē un tiem kuriem šīs mašīnas izskats nemaina nemaz to neielādēs. Vienkārši izdari šādi. Varbūt par tām sirēnām var padomāt , bet nu tas arī īsti RP nemaina.
 9. Prasības - Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas - - Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā - - Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 - - Jābūt vismaz 16 gadus vecam - - Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī - - Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām - Anketa Tavs vārds: Artis Vecums: 17 Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas: Jesse Morris - LSAK Servisa Vadītājs , Antonio Mihaili - Nelegālā Organizācija ''Brigada Oaraza" , Samanta Bowman - Netiek izmantota. Pieredze Roleplay jomā: Pieredze RP ir aptuveni 3-4 gadi , kur pirmie 2 no tiem tikuši pavadīti tīrākajā troll režīmā. Uzsākot ar Samp'u , a.k.a high rp , kur tika apgūts tas pamats par komandām un termini. GameMaster pieredze citos projektos: Nav pieredzes nevienā projektā , izņemot divos vai trijos mēnešniekos , bet pēc būtības gūtas prasmes apieties ar GM pieejamajām komandām un kā attiekties pret cilvēkiem. Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Jā, protams , iepriekš tikts tīrīts /history. Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: Links uz sasveicināšanos: Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Protams , kā jebkurš GM , palīdzēt personam ar zemāku RP līmeni , nekā tam apkārt esošie cilvēki , lai visiem būtu interesantāk spēlēt, bet mazāk problēmām. Mēģināt atrisināt visas problēmas , ar kuriem cilvēki saskārušies RP laikā. Daudz šeit rakstīt jēgas nav , jo komandas ir limitētas , un darīšu visu , ko vien spēju. Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Šo projektu spēlēju jau diezgan daudz , un nav citas intereses mainīt komūnu. Kā arī , vēlos izpalīdzēt cilvēkiem , un AD , lai arī viņiem ir vairāk brīvais laiks RPot savus charakterus. Man patīk šī foruma aktivitāte , spēlētāji , un atmosfēra , kura ir LS gaisā. Visvairāk jau tomēr palīdzēt cilvēkiem , kuri nav pietiekamās RP zinašanās , man patīk pamācīt cilvēkus , kāpēc , lai nepamācītu viņiem RP tieši PlayHārdā? Motivācijas vēstule: Esmu jauns un atjautīgs puika. Patīk darīt sev uzdoto darbu. Neviens , līdz šim vismaz, nav baigi sūdzējies , par manu RP , vai par mani pašu. Man patīk runāt un kontaktēties ar cilvēkiem , neesmu kautrīgs cilvēks. Vēlos palīdzēt , lai pašreizējiem AD un GM , lai viņiem būtu vairāk laika attīstīt savus personāžus. Neesmu arī sliktās attiecībās ar nevienu no GM/AD , pret visiem esmu bijis laipns , un attiecos pret viņiem ar pateicību par viņa darbu. Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?:4-5h. Atšķirībā no dienas kārtības un garastāvokli. Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: Teiktu ap 7. Protams , ir ko uzlabot , bet kuram nav? Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: Jā, Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Jā. P.S Last try. #fuckit
 10. ToniC

  2 no rīta...

  Sveiki
 11. ToniC

  [GM] Superbee

  Anti. Masīvs trollis. Lai kā tur iepriekš minējuši , kad esot mainījies , tad kādēļ vēl pirms mēneša būtu trollējis? Un kaut iepriekš ko minējuši , kad vecie laiki , kad trollējāt , tie cilvēki , kuri paši vairs neatrodas statusā to ir teikuši. Pretenzijas pret tevi nav , taču netaisos ''vecos'' laikus atkārtot , kad vakaros iespējams uzspēlēt nebija , 4 AD un GM sadarbībā braukā ar m4 apkārt.
 12. ToniC

  Dax

  Varbūt kāds jau par šo ''Reperi'' ir jau dzirdējis , visticamāk taču nē , bet nu anyways. Tā teikt ''jaunais'' reperis nav kā visi pārējie ''Lil'' rapperi , taču tāds kurš tiešām piedomā pie sevis teiktā. Viņa vārdus varteikt pilnībā visus var saprast , protams , ja neproti angļu valodu tā tava problēma. Kā arī nesen Tory Lanez , viens no amerikas reperiem , kurš teica , citēju : '' IM THE BEST RAPPER ALIVE RIGHT NOW…… I WILL BODY ANY OF YALL NIGGAS OUT ! PERIOD'' , kuram Dax atbildēja , manuprāt, ar vienu no labākajiem diss track'iem - Taču , Tory Lanez , pēc šī devās, tā teikt , aprunāties ar Dax , atrodot viņu uz ielas vienu pašu , un sākot *Cenzēts* viņam virsū - (0:18 sekundes videoklipā) Dax, domāju , ka jebkurš būtu šādi darījis , atvainojies par savu Diss Track , taču vēlāk savā Instagram story ielika bildi rakstot : ''Labāk mājās dodos dzīvs ,satiekot savus mīļotos , nevis beigts.'' Pēc šī , Tory Lanez , dabūjis ''backlash'' par šo visu , jo sacījis , kad varētu visus ''norepot'' , taču , kad Dax atbildējis Tory'am , viņš laikam nopratis , ka atbildēt nebūs iespējams , jo Diss Track bija ļoti labs. Cik noprotu , pašreiz Tory nav neko atbildējis par savu izdarīto. P.S. Izsakiet savas domas par šāda tipa Topic , varbūt varētu taisīt šādus vairākus , jo diezgan bieži ko jaunu redzu gan Instagram, gan Youtube , par ko varbūt citiem nav avoti , un varētu apgaismot visus , par notiekošo mūsdienu repā. Paldies par uzmanību.
 13. ToniC

  čau no swolex

  Sveicināts atpakaļ. Es domāju , to paraugu izdzēst vajag.
 14. ToniC

  NickName

  Man nebija ko darīt un uzgāju vecam Topic no @HAH , kur bija vienkārši jāpaskaidro kā izdomāji savu nickname. Domāju , no tā laika uzradušies daudz zaļknābju , lai jau apraksta kā radies savs nickname. Tātad par manu nickname - Šis nickname , ToniC , man radās pirms kādiem diviem gadiem CS:GO , kad nopirku jaunu acc , vajadzēja savādāku niku, man aiz monitora ir plauktiņi , kur stāvēja ekrāna tīrāmais , liktenīgā kārtā nosakums bija Tonic. Kādu laiku šo nick neizmantoju , taču gribējās mainīt UCP , tamdēļ nomainīju uz šo veco nick. Iepriekšējais nickname , artisfun , nāca no minecraft laikiem , aptuveni 5-6 gadus atpakaļ , meklējot niku kam bija skins , atradu šo un līdz šij dienai izmantoju , godīgi sakot , nezinu kāpēc.
 15. ((Šeit runa , cik noprotu , neiet par tavu vēlmi. LSV īsteno šo tiesu , tamdēļ Tev būtu jāiesaistās tiesā. Šos masīvos drukas tekstus varēji nerakstīt , bet atbildēt uz tiesu. Un kāpēc lai OOC prasītu vai Tu tam piekrīti , tev nav jāiesaistās tiesās. Ja tiek apsūdzēts kāds no LSPD , protams , taču Tev nav jāiesaistās pilnībā katrā tiesas sēdē. Respektīvi , ja tiek apsūdzēts LSPD cilvēks piedalās viņš , ja LSPD kādam uzliek Ticket un persona grib viņu iesūdzēt tiesā , tajā piedalās persona kurš izvirza un policists , kurš šo sodu izsniedzis.))
 16. ((Tu apjēdz ko raksti? Saproti , tiesu vada LSV , pēc kā Tu nespēj veikt lēmumu iesaistīt PD vai neiesaistīt. Jūs , LSPD , tiekat apsūdzēti par nodarīto , tāpēc Tu nevari to izlemt , stādies priekšā šajā tiesā, jo Tu tomēr atbildi par LSPD Beidz šeit dzīt sūdu , atbildi par nodarīto un soļo tālāk.))
 17. ToniC

  Itemu zādzības.

  Nu, tagad saprotu labāk. GM / AD darbs jau tas ir , ja šo visu akceptētu, viņiem jau nekas cits neatliktu , kā iet un skatīties. Runājot par plānotu zādzību , jā. Ka arī minēji , nestāvēsi jau pie bankas , gaidot , kad kāds aizies iemest ATM karti , kā pirms izsoles bija. Aizmirsu pateikt , Rec no manis par šo visu.
 18. ToniC

  Itemu zādzības.

  Par šo jā. Velviens ienakuma veids nenaktu par sliktu. Taču , runajot par tiem /report vajadzībām , tad šis viss rp ieilgs ļoti ilgi , attiecīgi vajag ko citu sadomāt , jo pašreizējie GM/AD negribēsies čakarēties gar šo visu.
 19. ToniC

  [LSAK] Mehāniķu Atskaites

  Mehāniķu atskaites Vārds Uzvārds: Jesse Morris Pakāpes: Servisa Vadītājs Auto marka kuram tika veikti labojumi/uzlabojumi: Motora labojumi Kādi darbi tika veikti: 2006 BMW M5 Piezīmes: Nav
 20. ToniC

  RP Pērles

 21. ToniC

  Čau

  Sveikiņi.
 22. ToniC

  free geim

  Spasiba
 23. ToniC

  Atgriezt dayz

  Par. Kā visi iepriekš minēja , no tupas sēdēšanas roleplay serverī nav jēgas. Neesmu spēlējis PH DayZ , taču iepriekš esmu spēlējis citos serveros , kur tiešām ir interesanti. Nemācēšu teikt par PH mappingiem , taču , ja ir tās problēmas , tad protāms salabot , atstāt tā teikt default mapingu.
×