Jump to content

a


eslains

Lietotājs
 • Content count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

eslains last won the day on July 2

eslains had the most liked content!

About eslains

 • Rank
  14 yo
 • Birthday 04/04/2005

Profile Information

 • InGame
  L. Washington D.Collins
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  دولة الإمارات العربية المتحدة‎

Recent Profile Visitors

1299 profile views
 1. eslains

  cau

  sveiks! par tevi uzzinaju daudz ko jaunu!
 2. nez, nav baigi ar tevi erpots cuvak, vienigi from nothing to something laikos. that's it, itka jau sakarigs fujaks
 3. eslains

  [GM] Ralfinsh

  pret, pirmo reizi redzu tevi godigi sakot
 4. eslains

  [Atjaunošana] Brandon Arnett

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Arnett A2. Vārds: Brandon A3. Telefona numurs: 679992 A4. Dzīvesvieta: Los Santos:San Andreas Blvd. A5. Dzimums: Vīrietis. Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Virsnieks III+1 B2. Pieņemšanas datums: 2019.gada 1.Maijs B3. Amata pamešanas iemesls: Atvaļinājums. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Pēc atgriešanās no atvaļinājuma, vēlos atsākt pildīt savus pienākumus, aizstāvot pilsētu. B5. Aplikācijas paraksts: B...Arnett
 5. eslains

  [Ieteikums - noteikumu izmaiņas] CK noteikumi

  ko tu te pļūti vispār? tevi vispār izbanot vajadzētu ar saviem 2fps un mūžīgo raudāšanu ooc tagad pd ir sliktie jo tev iedevuši ticketus, šausmas. un šādi katru situāciju, vajadzētu noteikumu lai tādus kā tu kas visu laiku ic situācija raksta ooc vienkārši bano.
 6. eslains

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  nu tas par jp ja, bet baikeri jau to dara savas vestes utt, so uzreiz brauc tur parsvara
 7. eslains

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  ko tu citu gribeji? protams ka policija brauks tur kur ir aktivitate xd lai cik tas stulbi butu bet ta tas bus, jo visa serveri visur nav aktivitate, un piemeram ir diezgan debili patrulet kkada verona or smth.
 8. eslains

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  Bet tu nesaproti faktu, ka par piemēram trīs policistu slepkavību būtu informēts viss departaments, tikai šis ir playhards kur nemaz nav tik daudz biedru, un kas ir on tas arī ir on neko nepadarīs.
 9. eslains

  [Ieteikums - noteikumu izmaiņas] CK noteikumi

  i mean, actually ja tu vari. my bad
 10. eslains

  [Ieteikums - noteikumu izmaiņas] CK noteikumi

  LSPD tu nevari izrādīt vienaldzību pret tēlu, bet piemēram iet nelegālāja 24/7 kurīt mentus šaut civilos tas jau ir diezgan dīvaini, bet LSPD var arī ieviest pilnīgi to pašu. Par ieteikumu viennozīmīgi atbalstu, ŠIS ir liels advantage nelegālajām frakcijām, kā Beta frakcijai kurai ieroču ir vairāk nekā serverim kopā un ja nomirsti vienalga, paņem wepu un turpini. Dzīvē baikeri nekurītu nost trīs mentus pie kamerām it sevišķi. ( TIKAI PIEMĒRS ) Šis būtu tiešām ļoti labs.
 11. eslains

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  ka kursh comin, dazi ari liek kabata kaut kadus handgun, man jautajums vai tu vispar zini cik liels ir uzi? @Skeips neko nepadaris, visos gas stations ir kameras, pie igs tur pat kamera ir ka items. @Bonijs//Onyx http://prntscr.com/oq714z si nosaukums ir pocket handgun, un tadu actually liek kabatas nevis aiz kkadas jostas, pat ja tu UZI vari ielikt tur KAMĒR tu tik palielu stroķi izvilksi no savas jostas, tikmēr tas sen jau būtu pamanīts, nevis no plika gaisa izvilkt spray mašīnu un visus nokurīt, jo redzi nav jaerpo.
 12. eslains

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  bet pie igs jau ir kameras un dashcam tu ka itemu or smth nevari ielikt, bet tads tur butu, tas ir tapat ka pateikt ka pd auto nav gps
×