Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

eslains

GameMasters
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

eslains last won the day on September 16

eslains had the most liked content!

3 Followers

About eslains

 • Rank
  Boot.
 • Birthday 04/04/2005

Profile Information

 • InGame
  F.Harrington/T.Lopez
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  دولة الإمارات العربية المتحدة‎

Recent Profile Visitors

2777 profile views
 1. toxic, pret. nesen vel noravi jailu jo vienkarsi negribeji erpot ka tevi savac pd
 2. eslains

  Jautājums.

  tikai pret sevi pagriez. ta vispar situacija bija fufelis @Vodo4ka. tevi vispar nokurija, puse ooc raudaja ka parasti un visi dirsas. ka tur var kadu sodit vispar?
 3. eslains

  Jautājums.

  Nu tā vispār kopumā bija ļoti strīdīga situācija, būsim reāli.
 4. eslains

  Jautājums.

  Nu šeit ir strīdīga situācija. Ja damages nav, tad neerpo. Ļoti vienkārši. Rihonu sašauj, viņš pajautā ar ko šāva un kur būtu sašauts, ricis pateiktu kaklā, vsjo Rihim jāerpo dead fujaku, bet ja Rihards erpo sekas, lai gan damages nav, tad tur jau ir pavērsts roleplay savā labā, jo tu vari erpot kā vien vēlies. Damages ir ielikts, lai zinātu kur esi sašauts, ja tā funkcija tajā brīdī nenostrādā tad nekā.
 5. ir divas dazadas lietas erpot VISULAIKU kaut ko kas galigi nav la, vai kadu laicinu uzlikt kaut ko tadu.
 6. es nesaku ka nevari. sava zina es ari uzrakstiju savu viedokli bet index uzsita preti kaut kadu jautajumu uz kuru es ari atbildeju, preti sanemu kaut kadu uzbraucienu.
 7. nu pilnu dc pieraudaja jusu frakcija, precizak viens cilveks, un tici vai ne, bet pirms ielika sniegu mes tiesi par to runajam ka tiesi JUS busiet tie kas saks celt foruma/dc/serveri dramu par to ka kaut kada latviesu roleplay serveri ir sniegs, jo redzi mes ERPOJAM LOS ANDZELOSU. baigi traki, baigaa nelaime, nesaprotu tik traki dirsu ples ka serveri ir sniegs? nu ja jums nepatik tas sniegs nu nenaciet on to laiku jo redzi viss ir tik slikti, bet ta vieta ir jataisa kaut kadi sada veida topiki, jasak drukat dc ''KAPEC SITAIS? KAPEC TAS?'' ''WTF SNIEGS? ES TO TIESAM REEDZU?'' opera
 8. aaaaaaa liela kuldigas banda man uzbruk sesiniekus gaisa meta gang gang jaaa!!!! uzmet kadu gang sign dairi!
 9. Tev nē. Un tas bija paredzams, ka tev tas nepatiks un sāksies lielā drāma. Bet tu neesi vienīgais serverī, ir arī citi kuri nav tavā līmenī. Un nu tomēr ir kaut kas savādāks, ka neilgu laiciņu serverī būs sniegs.
 10. Tā ir taisnība, BET te spēlē arī cilvēki kas nav tikuši tālāk par lvrp un uzskata, ka te jau viss ir diezgan labi. Daži pat nezin snieg tajā LA vai nesnieg. Sniega ielikšana vairāk piesaistija jaunus spēlētājus, vai arī kaut kādus iesācējus kam īsti te nepatika. LVRP svarīgi izcelties ir ar kaut ko jaunu, jo tas piesaista spēlētājus ( jauns neskaitās atvērt jaunu mēnešnieku ) Manuprāt tas ir tikai forši, ka mums ir kas tāds un jauniņiem kam pagaidām patīk tikai slīpēt var izbaudīt daudz ko jaunu. Nerunāsim arī jau par savādāku roleplay kā tādu. Sniegs arī maina pašas rp situācijas un sniegs tajā pašā laikā veicina jaunas roleplay situācijas. Tas pats, izslīdi pretējā joslā, klāt PD, klāt GD un jau ir roleplay kas dod lielāku pieredzi slīpētājiem. Jā, glupi būtu ielikt LSRP vai RCRP to sniegu. Tad kad būtu pamats lielai raudāšanai kas notiek un tādā garā. Bet šis tomēr ir latviešu roleplay.
 11. Pēdēj;a laikā biji baigi pazudis. Roleplayu vienmēr esi pratis. Dažreiz ir brīži kad aizverās, bet tas tā ļoti reti. Normāls pipars.
 12. Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts! Sazinieties ar administrāciju, lai jums tiktu veikts mehāniķa zināšanu pārbaudes tests, kā rezultātā tiek izsniegta šī profesija. Ar cieņu, Gamemasters eslains.
×
×
 • Create New...