zeusinx

Lietotājs
 • Ieraksti

  21
 • Monētas

  22 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

zeusinx last won the day on Septembris 13

zeusinx had the most liked content!

Par zeusinx

 • Ranks
  Jauniņais iekš PH
 • Dzimšanas diena 2001.02.05.

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/6090-zeusinxx/
 • Steam
  Zeusinxx
 • Skype
  Privāts

Profile Information

 • InGame
  Costa Jefferson
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Talsi
 • Intereses
  Zāle,Balles,MTA,SAMP.

Profilu Apskatījuši

119 profila skatījumi
 1. šito zinu,bija arī walking dead pa velti tur no 22 eirikiem!
 2. Tātad sāksim ar to ,kad čatā rakstīji ļoti briesmīgas lietas ,dēļ tā kad tā darīji,tev uzlika muti cits support,jo tavs teiktais bija ļoti krimināls,lai neliktu muti,tu noteikti nesaprati kāpēc tev uzlika muti kā jau *bērns* atvainojos,aizgāju pie tevis ,lai izskaidrotu un devos pēc 2 sekundēm arī prom ,viss,ja tu draudziņ nesaproti un esi vel maziņš,labāk neliec sūdzības.
 3. Lieta tāda karoč,Owen gaidi šodien ts visu izstāstīšu,pierādījumi nav vajadzīgi,viņš to pats var pierādīt un tur ir daudzi liecinieki,bet ,kā var būt tik stulbs cilvēks???? viņš pat neatbild ,tapēc kad saprot kad ir vainīgs,Owen gaidi ts.
 4. Tavs DayZ niks: Zeusinxx Pārkāpēja DayZ niks: AlCapone. Kādu pārkāpumu ir veicis: AlCapone tas skaitās kā admins???? , ieeju serverī ,tas ķip admins saka kādus mudakus viņš pieņem,tā attieksme kā adminam ir graujoša jopcik ,kā tāds tika par adminu,labi turpināsim,viens kaut kāds bērns atradies raksta čatā **Cenzēts* prom no šejienes* es pat neko vēl nebiju uzrakstīju ,prosta ienācis tikko serverī biju,uzlieku šim warn un pasaku vel viens šitāds izgājiens mutošu,tas krutais ķip admins uzliek man banu uz 1h par acc savā labā,kas viņš ar galvu draudzējās???? ,kas *Cenzēts* notiek? Pierādījums/i(Bilde/s,Video): Nav nepieciešami. Komentāri: Šitādus liek par adminu?
 5. Negribu neko tādu teikt,bet ne huiņa tevi nepazīstu un nav nekādas priekšs nojausmas kāds būsi,pēc pietekuma izskatās sakarīgs purns,kā nekā 24 gadi,no manis būs recomendācija,uzlabo aktivitāte
 6. Kandidāts un liec anti?? , tas parāda tavu bērnu attieksmi , šitam puikam vairāk nedod par 13 ,galva vispār nestrādā,serverī visiem čīkstēja ,lai iet ieliek rec,kaut neviens to nedarīs ,raksta manā pietekumā kad esmu neaktīvs xD ,lai tikai mani anulētu no amata ,karoč pilnīgs sviests,vispār nezina kas ir prāta spējas čalis,lieku milzīgu anti,nebūtu neko izteicies ,bet tad kad ieraudzīju tavu bērna galvu kad ieposto manā pietekumā veltīgi ,kaut kādu huiņu uzrakstīt,nācās man to pateikt ,lai visi zin Anti.
 7. Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem) Done. Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi! Done. Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti! Ar laiku būs. Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2! Done. Vārds: Edijs Dayz Niks: Zeusinxx Vecums: 16 Links uz sasveicināšanos: Nav link,bet ja ir tik ļoti nepieciešams varu uzrakstīt. Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Esmu bijis galvenais administātors un servera īpašnieks , kā arī moderātors,tapēc šite nebūs nekādas huiņa problēmas ar adminēšanu,pieredze ir liela,nebūs liekas problēmas ar mani. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi): Tātad es piesakos tādēl kad ,serverī trūkst sakarīgu un aktīvu supporteru,OwenS skatos tīri normāli adminē,bet vēlos palīdzēt,sakarībā kad pieredze ir un aktivitāte arī un kā nekā vēlās arī daži ,lai es esmu šajā amatā,jo diezgan bieži serverī redzu lamu vārdu ,bugos kad sēž,dažādas problēmas ar ig ,tapēc nāks tikai serveri pa labu ja tikšu supporteru amatā,nu ar mani problēmas čista nebūs,OwenS hujaks mani pats pazīst ,bazarējam ts un atbalsta arī ,kā arī vel tur daudzi fujaki kā coopers utt.
 8. Atbalstu,šitas būtu ļoti jauki sakarībā ar dayz.
 9. https://www.miniclip.com/user/2232353884/en/ piemet mani arī
 10. baigais gabals ko lai sak
 11. Tāa ja godīgi,kā jau minēju nepiesaista šitādas dziesmas,kad gruzies tad var mošk uzklausīties
 12. Nepiesaista šitādas dziesmas,bet katram sava gaume uz dziesmas
 13. Ir labs ,var klausīties.
 14. oldschool dziesmas vienmēr pie sirds gājušas.
 15. Smieklīgi.