charming

teamPLAYHARD
 • Ieraksti

  20
 • Monētas

  17 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par charming

 • Ranks
  Jauniņais iekš PH

Contact Methods

 • Steam
  valds007
 • Skype
  valds007

Profile Information

 • InGame
  charming
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Riga
 1. Likšu Rec. 1. Aktīvs 2. Nelamājas global čatā. 3. Kaut cik galva ir uz pleciem.
 2. Par melošanu došu anti. Ololo Jau izskaidroja visu.
 3. Veca bilde, bet vienigais kas ir mainijies ir vairak matu un muskulu
 4. Kā tas izpaužas ? Kā pašreizējie supporteri nepalīdz ? Ienākot serverī vienmēr atbildu uz /reportiem! Tas,, ka jūs pm spamojat, nenozīmē, kad piemēram es nepalīdzu. Es jums saku, rakstat reportu. Priekš tam arī viņš ir domāts. Jo man drausmīgi nepatīk, ka spamo pm! \ Par šo indivīdu. Galīgs anti. Nepārzini servera noteikumus, bet centies iemācīt spēlēt pēc saviem.
 5. Ne, Ne, Ne un nē. Lielāko daļu administrācijas ir konflikts, kā arī visu laiku lamājas un čīkst čatā! Uzskatu, ja tevi pieņems par supporteri, radīsi vien nesaskaņas administrācijas starpā. Anti. Pie tam tagadējos servera administrāciju apmelo par tp, GM utt.Cik reizes, es pats personiski esmu teicis, lai raksti sūdzību! Tā pat arī owen! Pie tam tavs pieteikums ir vienkārši briesmīgs! Nav neviena normāla iemesla, lai tevi paņemtu!
 6. Nu nezinu, parak ātri aizsvilies un negribas, lai esi kā zaus.. Tāpēc likšu neitrāl.
 7. Šis konflikts notika aptuveni 18.00 Kad spēlētājs Meow. Sāka rakstīt, kad viņš bugo itemus un, lai nāku palīdzēt. Pēc tā, kad es pie viņa Teleportējos, viņš izrādījās bāze. To var apskatīties servera counsole, kā viņš vairāk kārtīgi aicināja mani palīdzēt buggot itemus. Par mute. Kad teleportējos pie viņa. Viņš sāka rakstīt jēlības global čatā. Pēc vairāk kārtīgiem brīdinājumiem un ieteikumiem, pretenzijas rakstīt forumā, viņš sāka rakstīt jēlības čatā. http://bildites.lv/a/brbnrx3v#zr3tav3y Takā tas bija admin abuse, mans pienākums bija izlemt vai tev dot banu vai mute. Šajā gadījuma izlēmu tev dot mute.
 8. Arī uzskatu, ka ir vajadzīgi pierādījumi, bet vajadzētu uzklausīt paskaidrojumus arī no AlCapones. Ko viņš teiks par šo situāciju.
 9. Vārds: Valdis Dayz Niks: charming Vecums: 24 Links uz sasveicināšanos: Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Pats esmu veidojis dayz serveri. Tehniskās zināšanas ir diezgan plašas. Runājot tieši par administrēšanu, esmu bijis, gan samp projektā administrators kurā agrak uzturējās tuvu pie 150 cilvēkie, kā arī milzīgos projektos, kā piemēram gig* utt. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi): Šajā serverī spēlēju aptuveni mēnesi, iespējams mazliet vairāk. Ienākot bieži lasot global čatā visādas jautājumus par spēlēšanu, par spēles pamatiem, kā arī bieži vien cilvēki vienkārši ir iestrēguši, dēļ servera bugiem, pie tam bieži vien global čatā raksta jēlības, kuras nevajadzētu rakstīt. Spētu palīdzēt daudz vairāk atrisināt problēmas, kas ir saistīts ar spēlēšanas procesu, kā administrēšanas lietām. Pie tam, kā jau minēju arī esmu taisījis savu dayz serveri un mazliet māku arī skriptot un mapot. Šī mēneša laikā, esmu iepazinis šo serveri ļoti labi, visus viņa + un -. Neesmu nevienu supporteri redzējis serverī, kā arī vienīgo administratoru kuru esmu redzējis serverī ir Owens, šim administratoram cepuri nost, jo vienīgais pilda aktīvi savus pienākumus, par pārējiem neko nezinu, ja viņi vispār ir. Galvenie 3 punkti, lai mani pieņemtu par supporteri, būtu: Bagātīga pieredze Tehniskās zināšanas Aktivitāte Rakstot pieteikumu izvērtēju arī prasība. Savai aizstāvībai varu teikt, ka šajā forumā esmu reģistrējies no pašiem pirmsākumiem un posti arī bija daudz, bet domāju priekš šī statusa tas nav tik aktuāli. Uz šo statusu mani rekomendē - LightScribe. Un domāju, ja paprasītu Kiwix, viņš arī mani rekomendētu.
 10. PlayHard.lv komandas sastāvs 1 komanda. 1. charming cs:go ranks- dmg steam profils 2. LightScribe cs:go ranks - dmg steam profils 2. Komanda.
 11. Pieņemts uz test.
 12. Pieteikuma paraugs PlayHard.lv komandā. Jābūt mikrofonam Nedrīkst būt banotam par čītiem playhard.lv serverī Jaizmanto teamspeak3 1.Vārds: 2. Vecums(Vēlams ne jaunāki par 15 gadiem): 3. Dzīves vieta: 4. Links uz sasveicināšanos: 5.Steam profila linku: 6 Vai jūs izmantojat teamspeak3: 7. Jūsu pieredze cs:go: 8. CS:GO ranks: 9.Īss apraksts par sevi: ========================================================================================================== Īss apraksts par punktiem ========================================================================================================== Uz visiem punktiem ir jāatbild, kā arī obligāti ir jāizmanto teamspeak3 serveris, jo visa komunikācija notiks caur šo programmu. Pretendenti kuri būs jaunāki par 15 gadiem, tiks īpaši izskatīti. Jo raudāšanu un čīkstēšanu, nevēlos redzēt vai dzirdēt. Piesakoties klanā jūs nevar būt banotam nevienā no playhard serverī par čītošanu, tai skaitā mta vai minecraft, jo čīteriem jebkādā veidā, nav vietas komandā. Obligāti ir jābūt mikrofonam jo visa komunikācija notiks teamspeak3 serverī. Komandas galvenā valoda ir Latviešu valoda. Komanda tiek veidota 2 daļās. 1 komanda un 2 komanda. 1 komandā var pieteikties cilvēki kuriem ir lielāks ranks par MG2. 2 komandā var pieteikties cilvēki sākot ar ranku nova 1 un līdz rankam MG1. Diemžēl Silvera ranki netiks pieņemti. ========================================================================================================== Rakstot pieteikumu, jūs aplieciniet, ka jums šie punkti ir izpildīti. Ja atklāsies, ka kāds no šiem punktiem nav izpildīts, pieteikums tiks automātiski atteikts.
 13. Tie laiki ir pagājuši, kad braukāju uz lan. CS:Go uzšauju prieka pēc. Un esmu noobs
 14. Diemžēl. Silveriem komandā nebūs vieta, jo uzskatu ka sākot ar nova 1, vismaz māk turēt ieroci rokās. Bet līdz novai 1 nav grūti tikt. Iemācies, kā pareizi turēt ieroci un ātri dabūsi savu novu.
 15. GN2 Examino nav ko darīt. Ar global mm nav ko tur darīt. Kad tev faceit būs 10līmenis un atradīsi +/- sakarīgu komandu ar kuru varēsi saspēlēties, tad var sākt domāt par Examino :