charming

teamPLAYHARD
 • Ieraksti

  31
 • Monētas

  26 
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par charming

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Contact Methods

 • Steam
  valds007
 • Skype
  valds007

Profile Information

 • InGame
  charming
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Riga

Profilu Apskatījuši

145 profila skatījumi
 1. Anti. Šodien 1x ieraudzīju serverī tevi. Pie tam, man nepatika tava valoda serverī.
 2. Rec, bet zinu ka tev atteiks. Iemesls pa visam vienkāršs. Tu esi RP servera administrators, Dayz servera administrators un ja atmiņa mani neviļ, tad arī cs 1.6 servera administrators. GTA SA, pati spēle aizņem ļoti daudz laika! Es saprastu, ja Tu būtu administrators tikai 1 serverī, tad tu spētu pavilkt šo pienākumu, bet takā tu esi divos mta serveros administrators tad pārāk daudz pienākumu.
 3. Došu Rec. Esi aktīvs. Pārzini cs. Domāju ar tevi nebūs problēmas. Neesmu tas kurš dēļ gadiem liks anti, serverī vajag aktīvu supporteri. Un serverī esi sevi pierādījis.
 4. Cik atceros, tad olololo vinēja 2 huntley no manis veidotiem eventiem.
 5. Tāda sajūta, ka tēmas īpašnieks domā, kad playhard.lv ir tikai mta rp projekts. Ienākot forumā atveras vairāki monitori ar spēļu serveriem. KUR NAV TIKAI MTA RP, BET GAN IR CS 1.6 MINECRAFT , DAYZ. Nevar runāt, ka playhards ir izmiris, tikai dēļ viena servera. Lasot komentārus, par servera administrāciju un pašu serveri - RolePlay ir lomu spēle. Kurā galvenā doma ir izveidot dzīvi, tādu kādu jūs vēlētos dzīvē vai tieši otrādāk. Šī spēle ir balstīta ir fantāziju. Ja pašam Fantāzija strādā tad arī ar 5 cilvēkiem serverī nebūs garlaicīgi. Katrs nākamais skripts kas ir serverī, tas ir palīg līdzeklis RolePlay. Es vienmēr esmu uzskatījis, ka serveri veido spēlētāji, kas viņā spēlē. Tāpēc administrāciju vai pašu serverī nevar vainot! Tas ir tikai mans viedoklis!
 6. Video gavno, rp gavno, tu gavno, beast vai kā viņu tur, gavno.
 7. Pēc postiem izskaties sakarīgs..
 8. Es tevi serverī neesmu redzējis. Edit. Anti. Pieķēru ka bugo mašinas serverī. Kā nākošajam supportam, tev ir jāzin servera bugi, kā arī noteikumi par bugu izmantošanu!
 9. Tev vismaz kaut kādi pierādījumi ir ? Kaut vai viens ss ? Jo pēc mana skata punkta izskatās šādi - Tu nolamājies čātā un viņš tev uzlika čata banu.(Kas ir pareizi) Tu viņu apvaino par teleportēšanos uz noteiktu lokācijas vietu, bet tev nav kādu pierādījumu, ka viņš tā dara . Uzskatu, ka šo sūdzību nopietni nevar ņemt vērā, jo nav nekādu pierādījumu.. Ieteikums nākošajā reizē dabūt kaut vai bildes formātā pierādījumus.
 10. Tev ir 18 gadi ? Tev steidzami ir jāiemācās pareizrakstība. Kad raksti reportus vai global čatā, katrā vārda ir kļūda. Es domāju, ka esi kārtējais 13 gadnieks.
 11. Liels, Anti. Uzskatu, ka ar tevi būs vienīgi problēmas. Tev patīk bieži troļot cilvēkus, kā arī supporteram vajag palīdzēt cilvēkiem, bet es uzskatu, ka Tu nepalīdzēsi, bet izmantosi tikai savā labā. Serverī Tu esi aktīvs, bet tu bieži aizsvilies. Neesmu tas cilvēks, kas ieraugot vecumu uzreiz dod anti, bet ieraugot tavu uzvedību serverī, man ir ļoti liels pamatojums likt tev anti! Pats lielākais mīnus, kādēļ es dodu anti, ka nespēsi kopā strādāt ar pašreizējo dayz administrāciju. Es uzskatu, ka administrācijai ir jāturas kopā, bet tu visuu otrādāk padarīsi.
 12. Likšu Rec. 1. Aktīvs 2. Nelamājas global čatā. 3. Kaut cik galva ir uz pleciem.
 13. Par melošanu došu anti. Ololo Jau izskaidroja visu.
 14. Veca bilde, bet vienigais kas ir mainijies ir vairak matu un muskulu
 15. Kā tas izpaužas ? Kā pašreizējie supporteri nepalīdz ? Ienākot serverī vienmēr atbildu uz /reportiem! Tas,, ka jūs pm spamojat, nenozīmē, kad piemēram es nepalīdzu. Es jums saku, rakstat reportu. Priekš tam arī viņš ir domāts. Jo man drausmīgi nepatīk, ka spamo pm! \ Par šo indivīdu. Galīgs anti. Nepārzini servera noteikumus, bet centies iemācīt spēlēt pēc saviem.