Andzhix

Lietotājs
 • Ieraksti

  8
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Andzhix

 • Dzimšanas diena 2002.05.29.

Contact Methods

 • Steam
  AndzhA
 • Skype
  andris.bodnieks

Profile Information

 • InGame
  Andy Jefferson
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  Teniss un bungas būtu hobiji! Bet ja iekš virtuālās dzīves tad rp un dizainu veidošana

Profilu Apskatījuši

213 profila skatījumi
 1. Bezmaksas OUTLAST + DLC

  Kā parasti HUMBLE mūs lutina ar dāvanām https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe?linkID=&mcID=102:59c2d127e1b8293e180e4f20:ot:58264be8f7bb513ff1a9c609:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2017_09_21_SummerSaleEncore_store&utm_content=Banner
 2. Čiu Riu - Stoksmens

  Sveicināts PH! Ceru ar Tevi saskarties iekš spēles ! Novēlu Tev labu pieredzi un spēli PH Un tici man ... to nenožēlosi!
 3. Sup.

  Sveicināts ! Cerams varēsim kādā brīdī uzspēlēt kopā
 4. FiveM

  Mans viedoklis ir bišķītiņ savādāks... Manuprāt nav jēgas šobrīd šo serveri celt augšā , jo FIVEM ir attīstīts uz Win 8 un uz augš , bet 7win useriem viņš crasho , lago un crashi usually notiek ik pēc 10 min... FiveM playerbase vēl nav attīstījies normālai spēlei , ir pilns troļļu un idiotu , kas bojā spēles experience. FiveM nav manuprāt labākais uz ko šobrīd balstīties, bet es nespiedīšu! Ja ir vajadzīga palīdzība PS , kaut kādā veidā varu palīdzēt
 5. [Supporter]EfeKts

  Nevarēju spriest , jo tikko atgriezos šajā komūnā , bet tas , ka Tu atbildi uz citu cilvēku domām par Tevi tas man parādija Tavu attieksmi! Piedod , bet tas ir ANTI no manis. + manliekas , ka bik pa maz esi bijis forumā.
 6. Heeyyoo

  Sveikiņ visiem! Mani sauc Andris! Man ir 15 gadi ... Iespējams kāds mani atcerēsies no sen seniem seniem laikiem ( manliekas aptuveni 2 gadus atpakaļ ) es šajā serverī MTA uzturējos ikdienā! Pat biju mēģinājis pieteikties STAFF! Ja nemaldos mani sauca Edgar Trender vai ,kas tāds Noteikti būs kāds , kas atcerēsies Diemžēl , biju beidzis spēlēt dēļ datora vīrusa un tad jau nebiju iedomājies kačāt atpakaļ... bet tagad man atkal ir vēlme pabaudīt rp dzīvi Tātad labi vairāk manā īstajā dzīvē ieiesim! Tātad esmu no Rīgas , mācos , sportoju un mācos spēlēt instrumentus , kā jau average bērns! Ar ko sportoju jautāsiet... es spēlēju tenisu... un bungas! Lai kāds brīnums nebūtu ,bet esmu īsts rp mīlētājs , jo citi gamemodi mani nesaista tik ļoti , kā rakstīt garos me un do un spēlēt virtuālo lomu , tādēļ esmu nolēmis atgriezties un uzsākt vēl vienu rp piedzīvojumu ar playhard spēlētājiem! Nerakstīšu eseju , tādēļ vienkārši teikšu - ceru varēsim labi kopā pavadīt laiku un uzspēlēt! Līdz tikšanās serveri! Veiksmi.