Jump to content

a


LaMpAcKa

Lietotājs
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About LaMpAcKa

 • Rank
  Sācis drukāt iekš PH
 • Birthday 11/06/2003

Contact Methods

 • Steam
  shutzlsrp

Profile Information

 • InGame
  Ruslan Borisovich
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Kuldīga

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. LaMpAcKa

  [Pārdodu] Mercedes benz G65

  Pārdots ((VTC))
 2. Marka: Mercedes Benz Modelis: G65 AMG Gads: 2016 Krāsa: Melna Motora tilpums: 5.5L Cena: 65000$ Piezīmes: Stabilam pircējam cena runājama. Auto ir veikti vizuālie uzlabojumi, Xenon lukturi, lielāki diski, tonēti logi. aut ir kopts un lutināts, neliela skramba uz aizmugurējā bampera, Attēli:
 3. Ir tāda lieta, kādu dienu domāju nolādēt modus priekš mta. Pačekoju yt video, radijas kad vajag modloader caur kuru jaliek mods, labi es nokapāju torrentu, atveru un man uzmet šo te: kāds var lūdzu palīdzēt, ja pārāk daudz jaraksta var kautvai caur ts3 vai discord izskaidrot.
 4. LaMpAcKa

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Es Nekož sīkajiem KPV
 5. Marka: BMW Modelis: F10 M5 Gads: 2013 Krāsa: Mena Motora tilpums: 4.4L Nobraukums: 2500 Cena: 20000$ Piezīmes: Auto ir kopts, veikti vizuālie uzlabojumi, svaiga krāsa, xenoni, orģinālie bmw mpakas diski, sporta stūre. Stabilam pircējam cena runājama. Kontakti: TEL-389690 E-pasts raysmh@ls.com ((pm forumā vai ingame)) Attēli:
 6. LaMpAcKa

  Restart

  Piekrītu, kamēr cilvēki ir aktīvi, nevajag nekādu rr. kas notiks kad uztaisīs rr? vismaz 50% no cilvēkiem pazudīs un pajies ilgs laiks kad paradises atpakaļ visi. Varbūt tieši būtu labāk nemainīt tos nelegālo frakciju npc, iespējams izveidosies savādāka situācija iekš LS, varbūt ar laiku igs kļūs par bīstamu vietu, varbūt kāds izdomās uzlaist gaisā LSPD (kas protams nenotiks nekad kautvai tas būtu iespējams). Jo reali sprāgstvielas dzīvē dabūt ir vieglāk nekā ieročus. Varbūt vajag pamainīt domes rp? Atgriest mēru kas izdomātu jaunus likumus valstī. Es nez uzskatu kad nav vajadzīgs rr vienkārši pamainīt dažas figņas. Oh ye paldies kad aizvācāt import, tīrākais naudas farmings (huiņa). vienkārši naudas pelnīšanu padarīt erpiskāku.
 7. LaMpAcKa

  Problēmas ar mikrafonu

  varu iejiet disc, koplieto ekrānus un pastāstīšu kā.
 8. LaMpAcKa

  Izsaki domas (lsak izsole/tirgus)

  Par, ideja ļoti laba, un izskatās arī ļoti labi.
 9. LaMpAcKa

  [LSAK] Ray Smith

  Pieteikums darbam - Vārds, uzvārds: Ray Smith - Vecums: 29 - Tālruņa numurs: 389690 - Iepriekšējā darba vieta: RsHaul tad LSAK Konfiscētājs. - Izvēlētā vakance: Mehāniķis - Iepriekšējā pieredze: īsti neēsmu strādājis ar auto, tikai savā garāžā ar savu auto, bet esmu gatavs uzzinat un mācīties ko jaunu.
 10. LaMpAcKa

  [LSAK] Ray Smith

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Ray Smith Tālruņa Numurs: 389690 Faktiskā Dzīvesvieta: East Los Santos #81 Juridiskā Dzīvesvieta: West Las Venturas Personas Kods: 01061990-31104 Vecums: 29 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: RsHaul Izvēlētā vakance: Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): LasVenturas 3# bērnudārzs, LasVentutas Vidusskola, LosSantos Augstskola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Mani sauc Ray, mana līdzšinēja darba pieredze bijusi saistīta ar auto, gan piegādi gan auto vilkšanu. Iepriekš strādāju par preču piegādātāju, bet pirms tā biju Las Venturas konfiscētuves sekretārs. tur es nostrādāju 3 gadus, bet man mainijas dzīves apstākļi tādēļ nācās aiziet no darba un pārvākties uz Los Santos. Es esmu cilvēks kas spēj uzņemties lielu atbildību, ja iesāku tad pabeidz. Spēju ātri pielāgoties situācijām, kā arī esmu gatavs mācīties un uzzināt ko jaunu un apgūt visu nepieciešamo. Cienu un novērtēju augstākās personas. OOC Informācija Vārds: Lauris Vecums: 15 SS no /history:http://prntscr.com/mnupte SS no /stats:http://prntscr.com/mnupmn Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: jā, vairākas reizes cik es atceros šija serverī arī ļoti sen atpakaļ.
 11. LaMpAcKa

  [pārdodu] Subaru Impreza

  Pārdots!
 12. LaMpAcKa

  [pārdodu] Subaru Impreza

  Auto cena tiek nolaista, steidzami vajag naudu. Cena- 23000$
 13. LaMpAcKa

  Ieteikums - /createscene

  nu kinda useless, jo parasti tie kas māk erpot un saprot ko dara, vienkārši uzraksta statusā ka ir traumēts vai kautkas tāds.
 14. Marka: subaru Modelis: Impreza WRX STI Gads: 2005 Krāsa: Mašīna ir nolīmēta ar custom wrap - anime dizains Motora tilpums: 2.5 L Nobraukums: 3350km Cena: 25,000 bet cena nav akmenī kalta. Piezīmes: Auto ir jaudīgs ar labu vadību, perfekti ierakstās līkumā, svaigi diski, un svaigi nolīmēts. Mainīti lukturi, auto ir aprīkots ar visiem iespējamiem arējajiem uzlabojumiem. Kontakti: 389690-Tel. Varat rakstīt uz E-pastu ((ic pm)). Attēli:
×