Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

:/)crazy123

Lietotājs
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

About :/)crazy123

 • Rank
  griezes moments

Contact Methods

 • Steam
  FlaTron

Recent Profile Visitors

2120 profile views
 1. Firma tika dibināta 2019. Gada 12.Decembrī,firmu dibināja Vladimirs Vaļeričs Un Dags Demuro Firma Nodarbosies šādās nozarēs: Celtniecība/Ēku Renovēšana: Varam Restaurēt vai pārbūvēt ēku ar jebkādiem bojājumiem , piedāvājam ļoti kvalitatīvus remota pakalpojumus Ceļu Būve(Drīzumā): Varēsim piedāvāt kvalitatīvu ceļa seguma atjaunošanu un renovāciju , varēsim jums asfaltēt iebraucamo celiņu pagalmu, atjaunot ceļu pie jūsu mājām Kokapstrāde(Drīzumā): Varēsim piedāvāt dēļu iepirkšanu, mēbeļu veidošanu , massveidā iepirksim mežus un tos izzāģēsim , dēļus eksportēsim arī uz citām valstīm.
 2. Es zinu ka mani nošāva jā , tad varēja mums abiem droši ck likt bet nu es viņiem traumas bija jāerpo.
 3. nav problēmu tikai lai mentiem pēctam neraud
 4. davaj pārbaudam varbūt? sašaušu tevi ar 9mm vēderā un redzēsim kā pastaigāsi apkārt
 5. Meklēju 2 cilvēkus krievu rp, ja kāds grib pm.

 6. Es neko negribu teikt bet kāpēc tur nav uzrakstīts kā tu nomaini riepu xd
 7. kapēc tur lielākā daļa detaļu nosaukumu angliski xd?
 8. normāls pipars esam kopā erpojuši bišīt , esmu diezgan labās domās par tevi.
 9. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds:Jimmy Sweed Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history http://prntscr.com/pila9h Tēla darba vieta: RS Haul Tēla iepriekšējās divas darba vietas: LSAK , RSHAUL Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 15 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Jo es no mašīnām saprotu pietiekami savam vecumam. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: N/A Bet ir dzīves stāsts - Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Tāpēc ka mans personāžs pēc profesijas ir mehāniķis , un viņam patīk ķimerēties ar auto un viņš par to daudz saprot Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Pirmkārt no auto tiek noņemti diski , tad viņus uzliek uz iekārtas lai nobortētu riepas.Pēc kā riepu lēnām grieztu uz iekrātas pēc kā riepu noņemtu , tad jāatrod pareiza izmēra riepas kas der noteiktam diskam , kad riepas esi dabujis tad riepa jāiesmērā ar kautko slidenu tad disku iestiprina iekārtā , kad iekārta sāk griezties tad riepu slidina virsū , tad var procesu pāatrināt ar kautko ar ko uzspiest riepu uz diska, kad riepa ir uzlikta tad disku liek uz balansēšanas iekārtas uz ekrāna tiek parādīts kur disksam ir savādāka gaita tur uzliek mazus atsvariņus, ja ir vajadzīgs tad arī pieregulē savērsumu. Lomu spēles situācija ar roleplay komandām, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu:/me paņemtu gaisa spiediena mērītāju pec kā noskrūvētu ventīļa uzgali pēc kā uzliktu mērītāju uz tā un pārbaudītu auto riepas spiedienu , ja riepa būtu zem paredzētā spiediena tad ar /me ieslēgtu kompresoru pēc kā kompresoru ar pumpja uzgali pieliktu pei ventīļa un uzpumpētu uz noteiktu spiedienu , to pašu izdarītu ar pārējām riepām
 10. Jimmy Sweed 1993. gada 1. Janvāri San Fierro piedzima zēns vārda Jimmy. Pēc pāris gadiem viņam palika 6 gadi. Viņš saņēma daudz dāvanu, tēvs viņu aizveda uz savu garāžu, kur strādāja pa mehāniķi, un parādija kā viss darbojas. Tad šis Jimmy's saprata, kad vēlās doties tēva pēdās, un grib kļūt pa mehāniķi. Tēvs bija labs mehāniķis. Kad Jimmy palika 13 gadi, tēvs viņam iemācija kautko no autobūves , un auto motoriem . Tad tēvs Jimmy nopirka pirmo automašīnu , un teica: "Dēls, šis būs tavs auto". 17 gadu vecumā Jimmy gāja macīties par mehāniķi. Skolā viņu neviens neaprunāja. Skolas beigās viņš dabuja labas atzīmes. reiz uz skolu atbrauca profesionāli mehāniķi ar sniedza lekcijas par auto uzbūvi un to labošanu . Visi nebija tik pārsteigti, bet Jimmy intresēja tas, . Tēvs bija dzirdējis, ka Jimmy mācās labi ,viņš viņam deva darbu servisā . Jimmy strādāja pie tēva, bet tad tēva bizness bankrotēja, Jimmy atrada darbu citā servisā. Jimmy ļoti pārsteidza darba devējus ar savām prasmēm, un bez šaubām tika darbā. Tad viņš ļoti krāja naudu savam nākamajam auto. Līdz to nopirka. Dažus gadus vēlāk Jimmy pārvācās Los Santos, jo San Fierro bija liels darba trūkums . Tad Jimmy atrada patsāvīgu darbu Los Santos, . Jimmy Los Santosā nebija pilnībā nekas. Viņš bija ļoti labs darbinieks, tādēļ viņam nebija slikta alga. Viņš nopirka sev BMW E92 M3 , jo auto bija diezgan laba cena . Nesen Jimmy pārdeva samu bmw m3 un nopirka Audi 100 C4 2.5 TDI Lai būtu ko garāžā skrūvēt .
 11. Tēla Vārds_Uzvārds : Jimmy Sweed Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Admiral, Nav vehlibā vēlos lai uztaisat-https://www.autoscout24.com/offers/mercedes-benz-e-55-amg-aut-gasoline-silver-7b9dec87-c8f8-e803-e053-e250040a26b2?cldtidx=3 Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Personiskām vajadzībām.
 12. Tēla Vārds_Uzvārds : Jimmy Sweed Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : freeway, Nav vehlibā vēlos lai uztaisat-https://www.autoscout24.com/offers/dnepr-k-750-gasoline-black-51568c89-802a-b01e-e053-e250040a74ac?cldtidx=2 Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Personiskām vajadzībām.
×
×
 • Create New...