Jump to content

a


Kqastr

Lietotājs
 • Ieraksti

  83
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Kqastr

Contact Methods

 • Steam
  Ruski amplis

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kqastr

  15. Marta shootup

  Es domāju, ka tas ir nežēlīgi apšaut neparko cilvēkus, kas viņam neko nedara. Ne visi bēģļi taisa huiņu.
 2. Kqastr

  Ganton Movement

  Izskatās, ka screenshotus mākat taisīt, RP ir kvalitatīvs. Lai veicas nākamajās situācijās. GL!
 3. Kqastr

  Hellou PH :)

  Sveiks Lauri, bija prieks daudz ko par tevi uzzināt. GL!
 4. Kqastr

  Keegan Ortiz

  Patīk jūsu RP, pie screeniem ir piestrādāts gana, patīk. Nu, lai veicas. GL!
 5. I — INFORMĀCIJA PAR KANDIDĀTU 1A. Pilnais vārds, uzvārds: Johan Jeamsky 1B. Dzimšanas datums: dd;mm;gg 22.02.1990 1C. Dzimums: Vīrietis. 1D. Svars: 71kg 1E. Augums(m): 1.93m 1F. E-pasta adrese: J.Jeamsky@sanew.net 1G. Dzīvesvietas adrese: Los Santos izīrējamā istaba #8 1H. Telefona numurs: 541599 1I. Vai Jums ir vadītāja apliecība?: Jā. 1J. Vai Jūs iepriekš esat krimināli sodīts?: Nē. 1K. Izvēlētā profesija (ugunsdzēsējs/mediķis): Mediķis. II — KANDIDĀTA PAGĀTNE UN IZGLĪTĪBA 2A. Vai Jūs esat pabeidzis augstskolu?: Jā. 2B. Vai Jūs esat iepriekš pieteicies Los Santos Glābšanas Dienestā?: Jā. 2C. Vai jūs esat iepriekš pieņemts Los Santos Glābšanas Dienestā?:Jā. 2D. Vai Jūs esat iepriekš strādājis kādā citā valdības organizācijā?:Nē. 2E. Jūsu iepriekšējā darba vieta, ja esat iepriekš strādājis: Los Santos Glābšanas Dienests. III — KANDIDĀTA ATBILDES UZ JAUTĀJUMIEM 3A. Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Glābšanas Dienesta glābēju?: Es vēlos kļūt Los Santos Glābšanas Dienestā par mediķi, jo man ir pieredze un tagad nav kur strādāt kā arī LSGD biedri man teica, ka vajadzīgs kāds lieks darbinieks. Esmu jau šeit strādājis ļoti ilgstošu laiku un daudzi varbūt mani pazīs. Es vēlos kļūt par LSGD darbinieku, jo es esmu jauns, izglītots, spēcīgs kā arī man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem. Es parasti pēc padarītā darba esmu ļoti gandarīts, jo ir izdevies darbs un viss ir izdevies. Es vēlos šeit strādāt, jo LSGD ir atdalīts tagad un nav viss saspiests. 3B. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Glābšanas Dienestā?: Es domāju, ka mani vajadzētu pieņemt, jo es esmu jauns, spēcīgs, izglītots un apmācīts kā un ko pareizi jādara izsaukumos. Es esmu speciāli studējis psiholoģiju, lai notikumu vietā var nomierināt cilvēku. Es zinu kā, kurā gadījumā ir jārīkojas. Esmu šeit jau strādājis un jau ir pieredze ar dažādiem notikumiem. Es esmu piemērots šim darbam, jo es esmu draudzīgs un man patīk palīdzēt cilvēkiem kā arī nevienam nevēlu sliktu. Spēšu sadzīvot ar darbiniekiem jeb kolēģiem. IV — KANDIDĀTA APGALVOJUMS Aizpildiet šo apgalvojumu. Es, Johan Jeamsky, apliecinu, ka šajā pieteikumā sniegtā informācija ir patiesa iesniegšanas brīdī. Iesniedzot šo pieteikumu, es pilnvaroju Los Santos Glābšanas Dienestu un visus attiecīgos darbiniekus, kurus viņi ir pilnvarojuši veikt rūpīgu izmeklēšanu par mani, kas var ietvert piekļuvi attiecīgajiem valdības ierakstiem. Es saprotu, ka, ja kāda informācija tiek uzskatīta par nepatiesu, es varu saskarties ar civiltiesiskām vai krimināltiesiskām sankcijām. Es arī atzīstu, ka esmu izlasījis man sniegto informāciju un esmu pilnībā pārliecināts par informācijas pareizumu. V — ((ĀRPUSTĒLA INFORMĀCIJA)) 5A. Vecums: 14 5B. Ekrānšāviņš no /history: 5C. Vai būsi spējīgs lietot Discord? (F3 info serveris): Jā. 5D. Vai tu uz doto momentu atrodies kādā citā frakcijā?: Nē.
 6. Kqastr

  Hey.

  Sveiks, redzu, ka esi kārtīgi pacenties pie sasveicināšanās, daudz ko uzzināju. Protams visu nelasīju.
 7. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Pasūtītāja nosaukums: Mike Steinhauer Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : 541599 Būves nosaukums, adrese: Polimino Creek #8 Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Nu privātuma dēļ, drošība. Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: N/A Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) : 17.01.2019-19.,01.2019
 8. Kqastr

  mani spilgtākie mirkļi ph

  Šitas labs XD. Čalis rāda savas atmiņas no servera un pēc tam vienkārši paskaties a tur lejā viens uzrakstījis unbans pa 3eiro.
 9. Kqastr

  GRATZ MILK!

  Apsveicu ar nelielu nokavēšanos
 10. Kqastr

  Kā jums iesākas 2001. gads?!

  Am.... vēl nepastāvēju.
 11. Kqastr

  3000 pirmais ph vēsturē

  Nice veci! Redzu forumā arī esi ļoti aktīvs.
 12. Kqastr

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  Neids vienk omgg! Tāds muļķis tā rupji sakot un, ja tiešām notiks, vienk ....
 13. Kqastr

  Fortnite spams

 14. Kqastr

  PUBG Spams

×