Jump to content

a


Kqastr

Lietotājs
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

About Kqastr

 • Rank
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  Ruski amplis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsu spēles segvārds: Conan Ackert Zaudētā manta: 1966 Cherolet C10 Laiks un datums: 29/04/2019-30/04/2019 Mantas zaudēšanas iemesls: Nezinu, vakar izgāju no servera vēl man bija auto, tagad vairs nav šodien. Pierādījumi: https://imgur.com/a/tbJrjYt Piezīmes: Ceru, ka spēšu dabūt atpakaļ savu auto, jo īsti nezinu, kur pazuda, jo atslēgas un /stats arī nav.
 2. Kqastr

  [#SA18087] Los Santos Customs

  Sveiki, veicu maksājumu! (())
 3. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Jack McCurry Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history Tēla darba vieta: Zachary's comporation Tēla iepriekšējās divas darba vietas: RS HOUL. Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Jack jau pirmsākumos taisīja močus/rollerus. Tiem palielinot ātrumu, vieglāku un visu, kas ir saistīts ar močiem. Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Jack ir 30 gadus vecs vīrietis. Agrāk strādājis savā sētā, taisījis sev un citiem cilvēkiem močus/rollerus. Tiem viņš mācēja nomainīt svaru, krāsu, uzlīmes, izskatu. Bieži Jack patīk uzturēt savu auto kārtībām un bieži pārbaudīt vai transportam nekas netrūkst. Jack agrāk strādājis RS HOUL par preču piegādātāju. Jack ir labsirdīgs, zinoš, sportiks. Automašīnām māk mainīt lukturus, krāsu, uzlikt vai nomainīt kādu detaļu, jo senāk tam opis nevarēja pastaigāt un teica, kas jādara un Jack taisīja auto. Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums:14 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Tapēc, jo es saprotu daudz ko no auto, strādāju servisā. Vēlos uzlabot cilvēkiem auto. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs:Vēlos būt mehāniķis, jo ar šo personāžu, jo ar šo es veidoju mehāniķa tēlu, kurš arvien un arvien vairāk apgūst zināšanas par mehāniķa darbu. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Uzdzenu auto uz pacēlāju , pēc kā ar abam rokām satvertu atslēgu ar kuru atskrūvētu diskus vaļā, tad paceltu pacēlaju augšā un norautu visus četrus riteņus nost , pēc kā paripinātu malā un atnestu jaunos kuru uzmauktu un nolaistu leja pēc kā pievilktu tā skrūves stingri lai nekustētos nekādi. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: Noskrūvētu micīti, pieliktu gaisa mērītāju un tad pastītos cik atmosfēras ir.
 4. Kqastr

  Sveiciens no jauniņā!

  Sveiks, veiksmi iekarot zonas.
 5. Uzņēmuma nosaukums:Los Santos Customs Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 0$ · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) :0$ · Uzņēmuma nekustamie īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 40 000 $ Uzņēmuma valdes locekļi: Juridiskā adrese: Market, Auto Motive. Uzņēmuma rajons: [ ] Flint County [ x ] Los Santos [ ]Red County Kontakttālrunis:541599 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml):Serviss
 6. Kqastr

  RP Pērles

  Labāk nevar būt tādā brīdi.
 7. Kqastr

  ieteikums carwash

  Esmu par, jo redzēju šādu citā projektā un tīri labs bija. Ar laiku arī sasmērējās auto un to vajadzēja mazgāt.
 8. Kqastr

  Escape from Tarkov (EFT)

  Nezinu kas tā par spēli pat, bet paskatīšos vai kompis velk un cik maksā :).
 9. Kqastr

  Nelegālās frakcijas

  Piekrītu, jo reāli colts bez magām no cilvēka var nopirkt pa 10k. Agrāk uzi ar lodēm pa 15k. Cerams, ka tiks mainīta sistēma. Domāju, ka vajag veco sistēmu atpakaļ, jo šeit var nopirkt ak 47 pa 40 pakām, tad to var izdarīt kāda mafia vai kāds, kas vienkārši kādā orgā sēž un bugo naudu.
 10. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Johan Būves īpašnieka uzvārds: Jeamsky Būves īpašnieka tālruņa numurs:541599 Būves īpašnieka e-pasts: J.Jeamsky@sanew.net Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: N/A Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: N/A Būves informācija. Būves adrese: Market, Garage #2. Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Izlikt kameras. Uzbūvēt iekštelpās atsevišķu ofisu,
×