Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

weedleylv

Lietotājs
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About weedleylv

 • Rank
  PH Zaļknābis

Contact Methods

 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198324679933/

Recent Profile Visitors

1037 profile views
 1. weedleylv

  IETEIKUMI

  Visam pilnībā piekrītu!
 2. Wēda Ieteikumi 1. Ātrāks inventorijs Tātād pēc manām un iespējams citu domām visa šī pick up sistēma ir lēna... Laikam ta ka anti-item-bug, bet nu jebkurā gadījumā tracini, ka viss notiek lēni. Pirms kādiem 4 mēnešiem, kāds no adminiem teica, ka strādā pie jauna inventorija, bet līdz šim nekas nav sagaidīts... Mans ierosinājums ir pietaisīt klāt vismaz ''take ammo'' kas no zemes vai līķa uzreiz izņem visu ammo vai ari vienkārši noņemt delay! 2.Turfi visās trijās pilsētās Tātad būtu forši, ja turfus zonas uzliktu vēl gan SF un LS, manuprāt tas būtu interesantāk! Cilvēki vairāk karotu un būtu lielāks ACTION!!! 3. Lietas ko tirgot Serverī ir samērā daudz itemi kuri netiek izmantoti un viņus varētu pārdot, kā piemēram - Toolbox,nightvision,infrared googles u.t.t Cilvēkiem būtu iespēja vairāk pelnīt un es domāju aktivitāte dēļ tā varētu uzlaboties, jo tauta vienmēr grib daudz naudu !!! Paldies par uzmanību!
 3. ''Tatad es ka dayz speletajs esmu ieverojis ka dażreiz ejot ieksa baze viss nobugojas'' Lai tā nenotiktu nedrīkst būt uz mašīnas vai blakus sēdētāj vietā..... Bet tavs ieteikums, ka vajadzētu uz zemes ir true!
 4. Īsti nebija laika atbildēt uz ļoti veciem komentāriem tad lūk šeit būs pamācība kā nolādēt MTA un ieiet pašā serverī un vēl tieši par dayZ paskaidrots, kas un kā! Cerams noderēs
 5. Nezinu, bet pēc tās bildes grūti spriest :/
 6. Lel, nezinaaju, bet vienalga būtu labāk ja butu nocentrēts
 7. Sveiki. Par inventoriju.... Tātad neesmu skatījies vai kāds par šo lietu ir rakstījis vai ari viņa varbūt jau ir salabota, bet es domāju un varbūt ari citi domā, ka varētu sataisīt to ka ja inventorijā, ja tev ir eqipots kāds no armoriem vienalga kāds un viņi tev ir 2 vai vairāk tad tu viņu nevari nomest! Par karti... Daudzi es domāju, ka viņi ir ievērojuši to ka ja tu atrodies kāda no mapes malām tu nevari pārredzēt visu karti, bet ja tu es mapē pa vidu tad viss ir labi.Es domāju, ka tas varētu būt viegli salabojams. Itkā nav nekas traks, bet kad ir ''Air drops'' tad tu nemaz nezinu kur viņš ir nokritis.. P.S. Ja kāds domā ka to mapi var rullēt tad tas vienalga neko nedod! Par bāzes bugiem... Tātad es jau nezin kuru reizi esmu izbugojies ārā no bāzes! Tas vairāk atiecās uz motocikliem, jo tu ejot iekšā bāzē vai ārā tu no viņa nokrīti un citreiz tu kaut kur krīti citā dimensijā un neuzspawnojies nekur! Vel ar šo broblēmu saskaros, ja tev ir glue uz mašīnas vai moča, tad ļoti bieži atkal, kaut kur krīti un tas ļoti izbesī tādos brīžos, ja tev ir liels loots! Paldies par uzmanību! Btw manā kanālā rīt no rīta 08.00 iznāks trešā epizodē MTA dayZ!!!! https://www.youtube.com/channel/UCSnYv4rv5Wo2ezB3pLpS07g?view_as=subscriber
 8. Skola ir iemesls un sporta veids un motivācija ari montēt pazudusi bija. Pirmdien nākamā. Ja būs labi momenti tad likšu katru trešo!
×
×
 • Create New...