Jump to content

a


Yuzuks.

Lietotājs
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Yuzuks.

 • Rank
  PH Zaļknābis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yuzuks.

  [Supporter]YLG

  Došu par esmu ar tevi runājis un spēlējis,labs cilvēks.Par!
 2. Yuzuks.

  Sveiki,no YLG!

  Sveiks,lai veicas!
 3. Yuzuks.

  Čau no gobee.

  Sveiks.lai veicas!
 4. Yuzuks.

  Pieteikums par Supporteri!!

  Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem)Ir Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi!Ir Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti!Aptuveni Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2!0 Vārds: Sandis Dayz Niks: Yuzuks. Vecums: 15gadi Links uz sasveicināšanos: Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Esmu piedalījies vairākos projektos ,esmu bijis admins,supporters,gan modderators māku apieties ar P paneli. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi):Sveiki playhard.lv spēlētāji.Rakstīju pieteikumu ,jo zinu kad nav aktīva adminstrācija katru dienu.Es uzrakstīju pieteikumu ,lai palīdzētu serverim +lai ja ir kādam kādi jautājumi droši lai prasītu man.Par supportu/moderatoru un adminstraciju esmu ticis galā un ir bijušas labas atsauksmes.Tāpēc es nāku ar labumu palīdzēt serverim ,lai tas augtu un būtu aktīvs visu laiku gan 24/7.
 5. Yuzuks.

  Latvijai 99!

  Sveiciens visiem svētkiem!
 6. Yuzuks.

  [Sūdzība]Luke

  Pareizi izdarīja,piekrītu arī redzēju kad viņš tā dara,viņš tiko pie mūsu bāzes kampoja ,visi BlackRiders team kampoja mūsu bāzi ieskaitot Luke. Luke nemāk pildīt pienakumus.
 7. Yuzuks.

  [Supporter] Drazenis

  Sory Anti hacko serverī šauj tik hedā .Anti!!
 8. Yuzuks.

  Reģions

  Manuprāt būs visvairāk Vidzemē.
 9. Yuzuks.

  Pieteikums par Supporteri!!

  Neesmu iesācējs jau spēlēju 2 gadus.
 10. Yuzuks.

  Pieteikums par Supporteri!!

  Nezinu kapēc nēēsat redzējuši bet esmu iegājis serverī 2 reizes. Vakar un aizvakar!
 11. Yuzuks.

  Pieteikums par Supporteri!!

  Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības: Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem) Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi! Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti! Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2! Vārds: Sandis Dayz Niks: Yuzuks. Vecums: 15 gadi Links uz sasveicināšanos: Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Esmu bijis daudzos projektos supports un Adminu!Nelielos. Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi):Sveika tauta!Esmu redzējis kad playhard ir palicis labākais serveris MTA DayZ ,Tapēc piesakos uz supportu lai palīdzētu tautai kas spēlē.Esmu lepns kad playhardā spēlē 24/7 daži cilvēki,un servers ir ieslēgts visu laiku.Ar DayZ esmu apņēmies jau 2 gadus pirmstam spēlēju tapēc pieredze ir.Ja varēšu tikt pa supportu pratīšu paklausīt cilvēkiem,palīdzēt jautājumos ko varēšu spēt un mēģināšu būt aktīvs spēlētājs .Atiecības pret šo serveri man ir normālas jo ir viss normālākais un saprotošākais.Pratīšu pildīt uzdevumus ,varēs man uzticēties.
 12. Yuzuks.

  [SUP]Middnes

  Pret!Nav links uz sasveicināšanos,Neticu kad 16 gadīgam cilvēkam,nebūtu sasveicināšanās un nemācētu ielikt.
 13. Yuzuks.

  Sveiki!

  Sveiks!
 14. Yuzuks.

  Sveiki!

  Paldies !!Un jakas jā esmu pievienojies cs 1.6. playharda serverim.
×