eksdi

Lietotājs
 • Ieraksti

  176
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

2 Sekotāji

Par eksdi

 • Ranks
  Printeris

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2 150 profila skatījumi
 1. [Pieprasījums] Avatārs

 2. Atpakaļ suņu skriptu?

  Kāda jēga? Pirmajā dienā visi priecāsies un pie IGS būsu suņu sanāksme, jo katrs gribēs palielīties, taču 5 dienas vēlāk tas būs atkal noiets etaps un lieks skripts.
 3. Apbalvojumi

  Pievienojies steam grupai
 4. [MAP] Grove

  Interesanti, taču http://prntscr.com/kh4kia šīs lietas ir liekas, kā arī tie koki ir lieki. Vienkārši neiederas. Bez tā pārējais izskatās prātīgi, bet vēl šo to var paņemt nost, jo tā jau daži marketā lago, kur neviena mapping nav.
 5. [LSPD] Atskaites par dienesta ieroča pielietošanu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IZMANTOTO DIENESTA IEROCI Virsnieka pilnais vārds: Rickey Terry Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 02-HENRY-117 Datums un laiks: 10.08.2018 15:46 ________________________________________ Argumentēts iemesls dienesta šaujamieroča pielietošanai (norādīt arī kāpēc šaujamieroča pielietošana bija vienīgā/galējā opcija): Pielietotais dienesta ierocis, daudzums: Smith & Wesson, model 3914, 9mm ((Colt 45)), 7 lodes. Pret ko tika atklāta uguns ( nodarītie bojājumi, piemēram, pāršauta riepa, vai kāds tika ievainots utml..) : Pret bruņotu personu. Piezīmes ( iekļaut arī Augstākās/Vadošās vienības Vārdu, kurš devis atļauju pielietot šaujamieroci): Atļauja netik aprasīta, jo uguns tika atklāta pēc tā, kad persona pirmā raidija šāvienus pret policiju. ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai apzinies, ka nepamatota dienesta ieroča izmantošanas gadījumā, vari tikt sodīts? [ X ]
 6. [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Rickey Terry Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-KING-117 Datums un laiks: 07.08.2018, 23:43 Ieslodzītā pilnais vārds: Mike Doge Ieslodzījuma iemesls: 8.02 ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ X ] | Kādi: Nazis. ________________________________________ Personas fotogrāfija: Fotouzņēmums_0029 Ieslodzījuma laiks: 1 stunda.
 7. [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Rickey Terry Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-KING-117 Datums un laiks: 06.08.2018, 23:43 Ieslodzītā pilnais vārds: Vito Mills Ieslodzījuma iemesls: 8.02 ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: Fotouzņēmums_001 Ieslodzījuma laiks: 1 stunda.
 8. [Unban] Pipers

  1. Tavs TS3 lietotājvārds: Banoto neatceros, bet pašlaik "Pipers" 2. Administratora lietotājvārds: neatceros. 3. Screenshot no bana apraksta: http://prntscr.com/kevsop 4. Situācijas apraksts: Saņēmu banu, ja nemaldos, par strīdu ar administratoru. Par to principā nepienākas permanent bans, bet temporary. 5. Papildus informācija, ko vēlies piebilst: -
 9. Automašīnu dzinēji

  gan jau ka tu esi tas, kas lec ūdeni un priecājas, ka engine 100%. Esmu par šo ieteikumu, tiešām jēdzīgs un noderīgs.
 10. Karjeras darbs un nakts darbs

  sry, es nepūstu ar viņiem, vienkārši es esmu par balansu serverī. Un ja godīgi, tad domes darbi nav jau īsti paredzēti tikai lowakiem, bet gan ja kādā momentā nav vēlme kaut, ko tad var izmantot servera piedāvātās funkcijas. Un tici vai nē, bet ar busiņu nebraucu.
 11. Karjeras darbs un nakts darbs

  Mudināt jau tu vari, bet tev jāsaprot, ka šis nav ne ls-rp, ne rc-rp, ne owl, kur var šķirot cilvēkus un kur spēlē tikai roleplayeri. LV-RP bija, ir un būs ar atšķirīgiem cilvēkiem, kuriem ir atšķirīgas intereses. Vienam roleplay ir nosist laiku, ākstīties, otrs to ņem tik nopietni, ka pat no mājas ārā neiet, trešajam interesē laba mašīna un viņš darīs jebko, ceturtais lightam iemet dvacāru un brauc ar lambo.
 12. Karjeras darbs un nakts darbs

  Ar šo tekstu tu faktiski aizskar apmēram 1/5 no servera spēlētājiem. Šaubos vai tu pirmo reizi iepazīstot roleplay gamemode uzreiz biji ments vai gangsteris. Dažādība nenāktu par sliktu. Tev ir vienkārši pa nakti nopelnīt, jo tu katru otro spēlētāju pazīsti un ir sava veida draudzība, so vari daudz ko sarunāt. Pa nakti sēž maz cilvēku, daļa no tiem afko, otra daļa lidinās ar bemberiem, nav īsti ko darīt.
 13. [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  3/10
 14. RP Pērles

  nu cilveki uzskata lowakus par perlem, tas manskiet ir izcili.
 15. Los Santos Policijas Departaments?

  Autors: Delmyn7 Komentārs: Kāda sazināšanās ar priekšniecību? LSPD priekšniecība nenodarbojas ar nesaskaņu risināšanu. Bet jā, šeit polciisti ir tiešām degradēti, skraida ar taktiskajām vestēm pa traffic stopiem, ar čomiem smējāmies, pietrūkst tikai ķivere un var doties karot, absurds. Tiešām kauns par tādiem. Nē, nu. Ko var girbēt, ja jau situācijas nemāk risināt, tad ekipējumu lietot arī nejēdz.