Jump to content

a


terijs

LSPD Priekšnieks
 • Ieraksti

  320
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

7 Sekotāji

Par terijs

Profile Information

 • InGame
  Ezekiel Terry

Profilu Apskatījuši

4081 profila skatījumi
 1. terijs

  Los Sanots Ziņas

  Varbūt kāds beidzot atjēgsies un izdomās savām ziņām nosaukumu? Visur tikai Los Santos Times vai Los Santos Ziņas, kas ir pretīgi. Parasti normālā situācijā kompānijām ir nosaukumi, nevis nosaukums Los Santos tā itkā tas būtu officiāla mēroga medijs. Cilvēki Kalifornijā skatās CBS, Fox, CW nevis California News xd. Ok, es devu piemērus par televīziju tieši, bet ar ziņu medijiem tas pats strādā.
 2. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS ''Lai kalpotu un aizsargātu'' Apmācību norises laiks Apmācību vadītājs: Aaron Brunner; Matthew Douglas; Christopher Carrillo. Pakāpe: SGT I, KOM, SGT I Apmācību ilgums: 1-2 Stundas. Apmācību norises vieta: LSPD Sapulces telpa. Apmācību norises datums: 19.01.2018 18:00 Piezīmes: Ierašanās obligāta visiem kadetiem, tāpēc aicinām priekšlaicīgi sastādīt laikus. Ja nespējam ierasties - ziņojam, jo individuālas apmācības nenotiks.
 3. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" I. Kadeta Ride-Along pieprasījums Katram topošajam Los Santos Policijas Departamenta virsniekam pēc intervijas iziešanas ir jāpieprasa ride along. Pēc ride along iziešanas attiecīgi konkrētais virsnieks, kas ir atbildīgais par jūsu ride along sniedz atskaiti. Atceries! Ride along pieprasījums ir derīgs 2 pilnas dienas (48h), pēc tam šis pieprasījums automātiski tiks noraidīts.
 4. terijs

  [GM] Patriots

  Rekomendācija un pavisam noteikti. Cilvēks ar atbildības sajūtu, zina kas jādara, pieteikums ir pienācīgi aizpildīts.
 5. terijs

  Fotogrāfija /look vai virs galvas .

  Atbalstāms ieteikums, taču varu pateikt uzreiz, ka administrācijā joprojām šādi tādi atsevišķi gadījumi troļļojas un var gadīties arī tas pats trollisms no to cilvēku puses, kuri ir pietuvināti konkrētajiem administratoriem/am. Vārdā protams nesaukšu, bet ir cilvēki, kas sapratīs. Bet ja vispārēji runā par šo lietu, tad jā, būs vismaz iespēja realistiskāk apskatīt kādu konkrēto tēlu, šis labi noder servera frakcijām kā PD, FD, kur skiniem praktiski sejas vienādas kā arī noder tiem, kam mazāka saistība ar tiem custom skiniem.
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. terijs

  Moš man pamest PH?

  Šis topiks ir jātaisa ciet, jo tam nav nekāda jēga. Šādu topiku autoru mērķis ir panākt tādu efektu, lai cilvēki saka "nē paliec" un vēl visi mēsli. Ja gribi iet prom - ej un netaisi lieku padarīšanu, no kuras jēga nav.
 9. terijs

  [INT MAP] Elektronikas veikals

  Haskij? Baigais šedevrs!
 10. terijs

  yo, pamodos.

  Sveiki visi, kas ir atvēruši šo tēmu! Izskatās, ka esmu mazliet aizkavējies ar šīs tēmas veidošanu, bet nekas. Tātad jā, playhard uzturos jau vairāk kā gadu un sauc mani Adrians. Esmu 15 gadus vecs, taču vēl tikai nedaudz un jau tie 16. Nāku es no Bauskas puses un priecājos, ka bez manis šeit ir vēl daži no manas puses. Runājot par maniem hobijiem, tad tagad tādu konkrētu vairs īsti nav, taču vēl gadu atpakaļ aktīvi nodarbojos ar basketbolu un tā lieta bija visai nopietna, tomēr beigu beigās pēc 6 gadu nopietnas trenēšanās šo lietu nometu malā un atstāju tīri kā brīvā laika pavadīšanu tāpat kā sēdēšanu pie datora. Beidzot tikām pie datora tēmas. Ar datorspēlēm esmu uz "tu" jau diezgan ilgu laiku, no laikiem kad vēl CS 1.6 spēlēja teju gandrīz katrs, taču ar šo spēli īsti neaizrāvos, jo vēl nebiju lielais šāvējs un pats arī nebiju nekāds :D. Tālāk viss pārgāja tieši uz GTA, kur uzturos vēl šodien. Sākās viss ar single player, tad pārgāju uz samp (ap 2015. gadu), kur pirmo mēnesi vēl sitos pa freeroam serveriem. Tad vienā jaukā dienā uzskrēju uz samp latviešu roleplay serveriem, kur arī sākās viss mans roleplay ceļš. Iekš samp baigi neuzturējos tieši vienā konkrētā serverī, bet gan mētājos no viena uz otru, jo tur konkurence tajā laikā bija liela, visi cīnijās par spēlētājiem. Ap 2016. gada beigām sāku lēnām pāriet uz MTA un par to varam pateikties @Nātre, taču vēl īsti kā aktīvs MTA spēlētājs neskaitijos, jo radās interese par samp ārzemju roleplay kā ls-rp, kur vairāk gan nespēlēju uz roleplay iedziļināšanos, bet tīri for fun. Protams, visu laiku nevar būt jautrība un jautrība ātri beidzas, sāku meklēt alternatīvas un paliku pie MTA. Sākumā MTA:RP iesāku iekš KICK mta rp servera, varu teikt uzreiz, ka pāriet no samp bāzes uz MTA ir grūti, daudzi piekritīs, jo funkcijas atšķiras un sistēmas arī. Laikam ejot, kā zināms, kick padarīšana sajuka un tad sāku darboties playhard. Tā nu no 2017. gada, ar pārtraukumiem, šeit pavadu brīvo laiku. Ja mēs runājam par kaut ko vairāk par gta bāzētām spēlēm, tad vēl pa reizei uzspēlēju CS:GO, taču šobrīd neesmu īpaši sajūsmā par valves izdarībām :D, ets2 un vēl pāris steam spēles. Novēlu projektam augt, attīstīties un neapstāties!
 11. terijs

  Patriots, čau.

  Čau, sen zināms šeit un sakarīgs džeks.
 12. terijs

  [GM] EastSide

  Sūds vien ir. Ceru, ka parādīsi labāku piemēru kā pagājušo reiz. Veiksmi. Par.
 13. terijs

  [gm] Siierins

  Tak aizmirsti, puis.
 14. terijs

  Ieteikums adminu atsauces

  Šitam pasākumam pielietojums ir absolūta 0. Pret.
 15. terijs

  [LSPD] Kenneth Mathena

  Los Santos Policijas Departaments Sveicināti, cienījamais K.Mathena kungs! Izskatot jūsu iesūtīto rekrutēšanas aplikāciju un pēc apspriedes ar Los Santos Policijas Departamenta augstāko komandu ar milzīgu prieku var paziņot, ka tas tiek /APSTIPRINĀTS/ Interviju varat pieprasīt ŠEIT Ar cieņu, Los Santos Policijas Departamenta rekrutēšanas un uzņemšanas nodaļa
×