Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


terijs

MTA Administrators
 • Content Count

  591
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

terijs last won the day on October 24

terijs had the most liked content!

About terijs

 • Other groups Lietotājs,
  LSPD Priekšnieks
 • Rank
  Rookie

Recent Profile Visitors

7447 profile views
 1. Tu laikam nemaz neizproti šīs tēmas jēgu, jo šādās tēmas veido savādāk. Kāpēc bija jādzēš eslaina topiks es tā arī nevaru iebraukt, jo šitas pat idejiski nestāv līdzi tam.
 2. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS Iesūtītājiem: Jābūt Amerikas Savienoto Valstu pilsonim. Jābūt vismaz 20 gadus veciem. Jābūt izsniegtai San Andreas štata derīgai autovadītāja apliecībai. | Sadaļa 1 - Personālā Informācija | 1.1 - Uzvārds: 1.2 - Vārds: 1.3 - Dzimums: 1.4 - Dzimšanas datums: 1.5 - Vecums: 1.6 - Nacionalitāte: 1.7 - Dzīvesvietas adrese: 1.8 - Tālrunis: 1.9 - Pašreizējās licences [X/✓] Autovadītāja apliecība [X/✓] Motocikla vadītāja apliecība [X/✓] Ūdens transporta vadīšanas apliecība [X/✓] Gaisa transporta vadīšanas apliecība | Sadaļa 2 - Izglītība un Nodarbinātība | 2.1 - Augstskola [X/✓]; Asociāta grāds [X/✓]; Bakalaura grāds [X/✓]; Maģistra grāds [X/✓]; Doktora [X/✓] 2.2 - Iepriekšējā/Pašreizējā darba vieta: 2.3 - Amata nosaukums: 2.4 - Iegūtie sertifikāti: | Sadaļa 3 - Jautājumi | 3.1 - Kāpēc Jūs vēlaties pievienoties Los Santos Policijas Departamentm? (100 vārdi minimums): 3.2 - Kā Jūs aprakstītu sevi kā personu?: 3.3 - Kādi, Jūsuprāt, būs jūsu pienākumi?: 3.4 - Pastāstiet ko vēlaties sasniegt Los Santos Policijas Departamentā: | Sadaļa 4 - Zvērests | Es, [IERAKSTĪT PILNU VĀRDU], apzinos, ka visa informācija, ko esmu sniedzis aplikācijā ir patiesa un pilnīga. Viss programmas saturs ir mans darbs. Es saprotu, ka jebkuras informācijas viltošanu, sagrozīšanu, apzinātu informācijas nesniegšanu vai slēpšanu var uzskatīt par iemeslu tūlītējai atlaišanai. Es, [IERAKSTĪT PILNU VĀRDU], apstiprinu, ka visi ieraksti šajā aplikācijas veidlapā ir pareizi. Es apņemos, ka gadījumā, ja tiek konstatēts, ka kāda no manis sniegtajām ziņām ir viltota vai nepilnīga, vai jebkāda man slēpta materiāla informācija, manu kandidatūru var atcelt. Es, [IERAKSTĪT PILNU VĀRDU], kā Los Santos policijas pašreizējais pretendents un potenciālais darbinieks, saprotu, ka jebkura darbība, ko es veicu šajā jomā, ir tikai mans personiskais spriedums. Tas nozīmē, ka tad, ja lieta, kas saistīta ar mani, tiks nosūtīta uz tiesu, es būšu atbildīgs par savu rīcību. Tas attiecas arī uz kaitējumu, kas tiek nodarīts policijas departamentam saistībā ar manis veiktajām darbībām. Parakstīts, [PARAKSTS] [DATUMS] (( | Sadaļa 5 - OOC Informācija | )) 5.1 - Vecums: 5.2 - In-Game UCP vārds: 5.3 - Vai Tu jebkad iepriekš esi bijis policijas tipa organizācijā? 5.4 - Cik ilgi kopumā spēlē lomuspēli?: 5.5 - Vai Tu lietot programmu Discord? (VĒLAMS): 5.6 - Vai Tu spēsi lietot programmu TeamSpeak3? (OBLIGĀTI): 5.7 - Ekrānšāviņš ar administratīvo vēsturi ( /history ):
 3. Jaunumu Relīze Trešdiena, Novembris, 7, 2019 Policista Notriekšana Rezultējas ar Pakaļdzīšanos un Vairākiem Šāvieniem Los Santos: 2019. gada 7. novembrī ap plskt. 16:00 lokālās policijas Seržants Robert Matthews atsaucās uz 911 zvanu. Zvana saturs sevī iekļāva ziņu par notriektu policistu (uniformā) netālu no Idlewood Pizza Stack. Ekipāžai ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka notriekts ir Los Santos Policijas Departamenta Leitnants, kurš veica savus dienesta pienākumus. Policista dzīvība bija garāmgājēju rokās, līdz ieradās mediķi. Notikuma vietā tika veikta liecinieku aptauja un pēc pirmatnējās informācijas tika noskaidrots, ka vainīgs ir melnas krāsas Audi A6, kurš pēc nozieguma pastrādāšanas ir uzreiz pazudis. Šī informācija nekavējoties tika nodota lokālās policijas dežūrdaļai un tika sākta automašīnas meklēšana Idlewood apkaimē. Jau pirmās stundas laikā, pēc nozieguma veikšanas melnā Audi klātbūtne tika konstatēta Idlewood uzpildes stacijā. Policija sāka pakaļdzīšanos aizdomās turamajam auto, taču tas ignorēja jebkuras policijas prasības. Automašīnai dodoties Verona Beach virzienā tās vadītājs zaudēja kontroli pār spēkratu avarēja un ielidoja ūdenī, netālu no LSIA. Avārijas vietā aizdomās turamais izrāpās no ūdens un mēģināja veikt uzbrukumu policistam skrienot tieši virsū un ignorējot pavēli nekustēties. Policists nekavējoties reaģēja izmantojot galējo metodi - letālo spēku un raidija 7 šāvienus aizdomās turamās personas virzienā. Šāvienu smago ievainojumu dēļ aizdomās turamais mira notikuma vietā. Pēc sākotnējās lietas izmeklēšanas noskaidrots, ka aizdomās turamā persona ir bijusi 25 gadus vecs vīrietis, kurš jau iepriekš ir bijis krimināli sodīts par dažādiem krimināla rakstura nodarījumiem. LSPD on Facebook Follow @LSPDHQ
 4. Iekšlietu Grupa Izmeklēšanas Divīzija Los Santos Policijas Departaments Disciplinārsodi, Ceturksnis 3, 2019 Kārtots pēc rekomendētā soda Visos disciplinārsodos tiks iekļauts sūdzības veids, saņemtais sods un tā iemesls, darbinieka pakāpe un piešķirtais birojs vai divīzija. Konfidencialitātes nolūkos disciplinārajā ziņojumā tiks izlaisti darbinieku vārdi un uzvārdi, viņu kārtas numuri, kā arī tiks slēpti numuri, kas piešķirti izmeklētājiem. Mēs augsti vērtējam sabiedrības līdzdalību drošības nodrošināšanā un pateicamies ikvienam, kurš ir ziņojis par pārkāpumu, kuru veikusi policijas amatpersona. Ceturkšņa 4 ziņojums ietver pārkāpumus, kas veikti no Augusta līdz Oktobrim. C3, Disciplinārais ziņojums, 2019 Izmeklēšanas divīzija, Iekšlietu grupa. #dwh50747
 5. rp veterāns, leģenda. Rekomendēju, neesi *Cenzēts* un filtrē ko dari, kā admins sūdīgs nebiji un esi ieguldijis diezgan lielu darbu tieši legālās lomuspēles uzlabošanā, ko, manuprāt, katrs nespēj. Veiksmi.
 6. FORUMS Foruma uzraugs; @OwenS lietotājs; @Wiliams radošākais; @nav aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @1K-27 izpalīgs; @OwenS komunikablākais; @index nopietnākais; @es labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); Mums visa maja nav uden sliņķis; @Eastside seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Middnes jokdaris; @PATRIOTS MTA Roleplay MTA administrātors; @PATRIOTS MTA skolotājs; @eslains MTA aktīvākais lietotājs; MTA slinkākais administrātors/GM; @eslains MTA mēneša nelegālā; Southern Bumpkini gangsteri MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs; @jex Teamspeak3 TS3 uzraugs; @PATRIOTS TS3 balamute; @sukadesu CS.1.6 CS BanTeam; svitrina CS Servera uzraugs; punktins CS prasmīgākais spēlētājs; komatins
 7. Sveiki ekskluzivais veteran, kuram ir loti svaks vardu krajums, jo nespej uzrakstit vairak par 3 teikumiem. Gribu teikt to, ka nebus sirsnin.
 8. pats izlasiji ko uzrakstiji? http://bvc.lv/lat/Logopedi Pievēršoties pieteikumam jāsaka, ka nekas jauns uzrakstīts nav, bet jāsaprot arī tas, ka ar 11 komandām jaunu neko uzburt nemaz nevar. Atskatoties uz tavām roleplay prasmēm varu teikt tikai to, ka tās ir tīri vispārīgas un pats vēl īsti nepārzini.
 9. Neesmu redzējis tevi aktīvi ikdienā piedalamies lomuspēlē, tāpēc arī neatbalstu.
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
×
×
 • Create New...