Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

banots

Lietotājs
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

banots last won the day on December 21 2019

banots had the most liked content!

About banots

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 10/29/2000

Contact Methods

 • Steam
  Privāts

Profile Information

 • InGame
  Riley Knight
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5037 profile views
 1. jex

  slikts zens eastside

  1. Show previous comments  3 more
  2. Loski

   Loski

   ko atkal austrumu puse izdarija :? 

  3. GirtsMoka
  4. Apsis

   Apsis

   eastside iedod 134gc un pectam ipasnieks izdzesa :(

 2. banots

  NPC.

  Ja kāds kaut ko aplaupa, neviens tos npc tāpat neņem vēra, atbalstu.
 3. banots

  Jautājums.

  Situācija bija tāda, ka mēs divi bijām ar ieročiem rokās un no malas sāka šaut ar silenced ko es neredzēju un nezināju, jo man likās, ka šāva ar country rifle. (Man šo pateica pēc tam). Man un Terijam virs galvas parādijās /damages, bet uzrakstot komandu viss tur bija tukšs. Nākamreiz rpošu, ka sašāva vēderā, ja tā būs pistole, es vel ilgi varēšu turpināt šaudīties.
 4. banots

  Jautājums.

  Tātad situācija bija ļoti vienkārša. Mēs mēģinājām aplaupīt cilvēkus. atbrauca tā saucamā apsardze un sāka šaudīties, labi, mūs sašāva, bet redz /damages neparādijās nekas un es pat nezinu ar ko tika šauts. Jautājums: Ir vai nav jāerpo sekas pēc apšaudes, ja neparādas /damages un nav zināms ar ko un kur sašāva? Izsakat savu viedokli, jo es uzskatu, ka es nevaru kaut ko nezināmu noerpot. P.s pats uzspiedu ne to ko vajadzēja.
 5. (( https://imgur.com/a/ExS6eFJ ))
 6. (( Šāda lieta arī eksistē ))
 7. banots

  Sniedziņš

  Atbalstu, savādāk visi raud un nenāk rpot.
 8. Uzņēmuma nosaukums: EBS Group Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 10'000 · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : N/A · Uzņēmuma nekustamie īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 14'000 Uzņēmuma valdes locekļi: Earl Bell, Bob Higgins Juridiskā adrese: Angel Pine. Uzņēmuma rajons: [ x ] Flint County [ ] Los Santos [ x ]Red County Kontakttālrunis: 321320 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Kokzāģētava, koku eksports, lauku labumu tirgošana, miesniecība.
 9. EastSide earned a Trophy Reģistrējies 2 gadus. 

  Lieliski! 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Wiliams
  3. Apsis
  4. keyboard

   keyboard

   *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts* eastside *Cenzēts*

 10. Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts! Ar cieņu, Gamemasters EastSide
 11. banots

  Steps – Paranoja

  @Alex's es zinu, ka ir daudzi hispanic gangsteri ASV, kas lieto vārdu "nigga", bet pārsvarā reps sastāv no lietām ko tu esi piedzīvojis un savām problēmām. Tā ir arī īstā repa definīcija, ja mēs paskatamies uz viņu lirikām tad es neticu, ka viņi kaut ko no tā ir piedzīvojuši un šis tiešām ir apkaunojums, bet es arī nešaubos, ka viņi varētu uztaisīt koncertu un muļķi pietiktu, kas aizietu uz to. Reāli šādā dziedāšanā sasniegumus es neredzu, bet 21.gs nav īsti jābūt talantam, lai uzbūvētu karjeru uz tā, lil pump, kaut gan mumble reperis pelna daudz dolārus.
 12. banots

  RP Pērles

  Middnes ir normāls pipars.
 13. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS ATBILDE Los Santos Policijas Departamenta vadošā komanda ir izvērtējusi jūsu amata atjaunošanas pieprasījumu un nonākusi pie lēmuma. Los Santos Policijas Departaments piedāvā jums atgriezties departamentā ar pakāpi POLICIJAS VIRSNIEKS II. Ja piekrītat šim piedāvājumam un vēlaties atgriezties, aicinām jūs sazināties ar mums pa tālruni 311. Ar cieņu, ROBERT COOPER, KOMANDĒJOŠAIS VIRSNIEKS
×
×
 • Create New...