Jump to content

a


EastSide

MTA Administrators
 • Content count

  345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

EastSide last won the day on May 24

EastSide had the most liked content!

About EastSide

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 11/29/2000

Contact Methods

 • Steam
  Privāts

Profile Information

 • InGame
  Riley Knight
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3561 profile views
 1. EastSide

  Ieteikums- Mašinas.

  Viss tika uzlikts back, kas bija iepriekš, bet es domāju, ka auto nevajadzētu iet vairāk par 250. Atbalstu default auto, bet vai cilvēki spēlēs tad? Apšaubu. Vienīgais varētu noņemt auto top speed. Man liekas, ka iepriekš kaut kas tāds tika ieteikts. Custom auto ir iemesls spēlētājiem spēlēt.
 2. EastSide

  [LSB] Rory Taylor

  Los Santos Būvdarbi Personīgā Informācija: Vārds: Rory Uzvārds: Taylor Dzimums: Vīrietis Vecums: 35 Personas Kods: 030584-21002 Tālruņa numurs: 725244 Faktiskā dzīves vieta: San Andreas BLVD #3 Deklarētā dzīves vieta: San Andreas BLVD #3 Iepriekšējas darba vietas: LSPD. Kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu: Nostrādāju pietiekami ilgu laiku un aizgāju. Izglītība: Beigtās izglītības iestādes (Norādot sākuma un beigu gadu, iestādes nosaukumu): Los Santos bērnudārzs ( 1988-1991) Los Santos Vidusskola (1991-2003) Los Santos Policijas Akadēmija (2005-2006) Mičiganas Tehnoloģiskā universitāte (2015-2019) Papildus prasmes: N/A Darba pieredze/ vakance. Amats kurā vēlaties strādāt: Celtnieks / elektriķis Vai jums ir kāda pieredze jūsu izvēlētajā vakancē? [x] Jā [] Nē Ja jā, tad kāda ir jūsu pieredze: Palīdzēju draugam uzcelt māju un ievilkt elektrību. Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība: Jā Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta A kategorijas vadītāja apliecība (Nav obligāta): Nē Vai jums ir vēl kādas citas apliecības?: Ieroču licences Sodāmība: Vai jūs kādreiz esat tikts sodīts (Minēt sodīšanas iemeslu): Nē Ja esat sodīts uzskaitiet kad un kāpēc: N/A ((OOC)): Vārds: Rihards Vecums: 18 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: Kā sanāk Vai esat sodīts administratīvajā ieslodzījumā (Minēt sodīšanas iemeslu)?: Visiem gadās, neatceros.
 3. EastSide

  Sunday Reapers Motorcycle Club

  Riley Knight atgriežas spēlē.
 4. EastSide

  [2019] Jūnija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @eslains eslan radošākais; @terijs aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @index izpalīgs; @jex komunikablākais; @Middnes nopietnākais; @LightScribe labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); - sliņķis; @Demons seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Insecure MTA Roleplay MTA administrātors; @terijs MTA skolotājs; Nejau Christian, teikšu @PATRIOTS MTA aktīvākais lietotājs; @index MTA slinkākais administrātors/GM; @Demons MTA mēneša nelegālā; John Paul ielas zēni @index MTA mēneša frakcija; LSGD @terijs MTA bagātākais spēlētājs; @Ha4iks Teamspeak3 TS3 uzraugs; @Melone TS3 balamute; @Middnes
 5. EastSide

  Ieteikums-

  The Los Angeles Police Department, with 9,858 officers in 2010, currently pays its chief slightly more than Suhr. According to the Los Angeles City Controller, as of the first quarter of 2012, Police Chief Charlie Beck received a salary of $307,291. Viss ir reāli naudas ziņā.
 6. EastSide

  Ieteikums-

  @Kumariks lieta ir pavisam vienkārša. Uzdevu @Demons jautājumu, kapēc tiek pielietotas tik daudz /me un /do komandas, lai arrestētu vienu personu. Saņēmu atbildi, ka rp degradējas, ja izdaram to ar trīs komandām. Ar @Vodo4ka bija tas pats, kaut ko teicu, atbildēja - jā ok un noignorēja (nebija par komandu daudzumu). Es uzskatu, ka cilvēkiem, kas rpo ar 13 komandām vieglu darbību neko vairs nevar iemācīt. Nav jēgas vairs nevienam neko teikt, ja jau viss degradējas. RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu. P.s šis nav lai kādu aizskartu, bet gan tiek izpausti patiesi fakti un notikumi.
 7. EastSide

  [LSPD] Joseph McConville [Apstiprināts]

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Jūnijs 18, 2019 Cienījamais , Joseph McConville ; Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu. (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA) Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju. Ar cieņu, Connor Fletcher, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 8. Ejam 20:00 serverī, es gribu rpot jaunieti.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Alex's

   Alex's

   man mamma liek iet gulet 19:30

  3. index

   index

   ar to jau nav jalepjoas

  4. Cilvēks

   Cilvēks

   @Alex's es domāju ka tas ir pret bērnu tiesībām. Iesūdzi viņu tiesā.

    

    

    

 9. EastSide

  Ieteikums-

  Nu es uzskatu, ka ar šādu topiku nevar neko īsti ietekmēt. Ja cilvēks ir ieguldijis savu naudu, tad nekas tur netiks ņemts nost. Varētu veikt pāris uzlabojumus noteikumu ziņā, bet neviens to nedarīs, topiks par noteikumiem arī bija izveidots adminstrācijas sadaļā. Bijis, nebijis. @Cilvēks lieta ir tāda. Ja es esmu ADuty tu nevari mani apzagt, tas ir jāsaprot pašam par sevi. Nesaprotu vienu, kapēc cilvēki braukā ar mašīnām esot aduty vai gmduty, tas nav tā pārdomāti.
 10. EastSide

  Pamācība - Cosa Nostra

  Bleizin, laba pamācība, tagad taisi frakciju.
 11. EastSide

  Īpašumu cenas.

  @Bets. es ar uzskatu, ka nevajag likt klāt jaunus interjerus, bet tikai samazināt cenas esošajiem, lai iet forumā un pērk viens no otra, bet atkal daudziem tāpat nav māja, jo neinteresē nekāda attīstība, bet tam nepievērsīsim uzmanību. Šis ir ieteikums, kas ir viegli izpildāms. Nosaki cenu interjeram noteiktajā rajonā. Idlewood 10k, temple 25k un tā tālāk. Jo krutāks rajons jo lielāka cena. Adminstratoriem vajag vienoties savā starpā un visu salikt.
 12. kapec tu atbalsti komunismu un diktatūru?

  1. Show previous comments  30 more
  2. Daring

   Daring

   @EastSide "Madars nomira no ūdeņa"

  3. terijs

   terijs

   Užas

  4. Daring

   Daring

   Да, ужас, да. 

×