Jump to content

a


EastSide

Lojālais lietotājs
 • Content count

  357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

EastSide last won the day on May 24

EastSide had the most liked content!

About EastSide

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 11/29/2000

Contact Methods

 • Steam
  Privāts

Profile Information

 • InGame
  Riley Knight
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3920 profile views
 1. EastSide

  Free GTA SA

  švaki laikam.
 2. Es kā patriotisks šīs pilsētas iedzīvotājs laikam negribu zināt kas Jūs esat, bet čau.
 3. Vegānisms nogalina - 

   

  1. keyboard

   keyboard

   shitas ir labs, pirms gada noskatijos

  2. GirtsMoka

   GirtsMoka

   Tieši tā, takā @Mykat atmet.

 4. EastSide

  Ieteikums - Mappingi

  Kāda jēga kopēt visu no citiem serveriem? @Brodyaga Nebūs pielietojums tāpat kā alhambrai. Lsrp ir FBI, te ar vajag, ne?
 5. EastSide

  The Douglas Crime Network

  Pacel terru, laba frakcija. Doma saprasta.
 6. EastSide

  Peļņa internetā.

 7. EastSide

  [Atjaunošana] Thomas Marshall

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Marshall A2. Vārds: Thomas A3. Telefona numurs: 321320 A4. Dzīvesvieta: Idlewood hotel 4. A5. Dzimums: Vīrietis Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Komandieris B2. Pieņemšanas datums: 1999.gada 26.marts. ((9 Decembris, 2018.gads)) B3. Amata pamešanas iemesls: Augstākā komanda pameta departamentu, gribēju atpūtu un aizbraucu atpūsties uz kādu laiku par iekrāto naudu. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Vēlos uzlabot pāris lietas departamentā, turpināt iesāktos darbus, kas vel netika pabeigti, atgriezties ieroču licencēšanas divīzijā kā uzraugs. Uzlabot departamenta protokolus. B5. Aplikācijas paraksts: T.Marshall (( OOC informācija )) Vecums: 18 Visu esošo, pagātnes tēlu vārdi un uzvārdi: Pārāk daudz vārdi ir bijuši. Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju:
 8. Topiks uzlabots un atjaunināts, ja ir kādas jaunas idejas, droši PM. 14.08.2019
 9. EastSide

  Sveicieni visiem Playhardistiem!

  Čau jā. Veiksmi nesaskrieties ar "tokseriem".
 10. EastSide

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  Nē, dashcam ir laba lieta un laba rp iespēja kā tāda. Cik es skatos tad te ir tāda lieta, ka tie biedri kas nav bijuši on izdomā ienākt, iet cauri dashcam footage un nodot informāciju policistiem, kas nomira, lai atkal viņi visus turpina ķert ar pamatojumu - dashcam un netika visi nošauti. Tas tāpat ir savā ziņā RK un MG. MG veidojas arī no offline biedru puses, jo ienāk un pēkšņi visu zina par apšaudi un zina apskatīties dashcam footage. Otrkārt, neerpojam nekādas tantiņas un onkulīšus, kameras var rpot, bet to datus ir jāsavāc kādam reālam cilvēkam. @Bets. to nevar aizliegt rpot, vari mest jail, ja neiedod normālus logus, kas noveda pie informācijas iegūšanas. @Skeips atbalstu dažās lietās.
 11. EastSide

  [2019] Jūlija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @Walker radošākais; N/A aktīvākais(gan forumā,gan serveros); N/A izpalīgs; N/A komunikablākais; N/A nopietnākais; N/A labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); N/A sliņķis; N/A seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe jokdaris; @Christian katlins prasa fly un nekad neuzvedas nopietni, paldies par forceapp. MTA Roleplay MTA administrātors; N/A MTA skolotājs; N/A MTA aktīvākais lietotājs; @jex MTA slinkākais administrātors/GM; @Saldumins MTA mēneša nelegālā; SRMC MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs; @Melone end of watch kidala Teamspeak3 TS3 uzraugs; TS3 balamute; @Middnes CS.1.6 CS BanTeam; @milkhouse` CS Servera uzraugs; @milkhouse` CS prasmīgākais spēlētājs; @milkhouse`
 12. EastSide

  Ieteikums- UCP, Nel.vadība,admini.

  Cits ts vai discord, bet ddosot nav forši @Middnes -_-. Vispār tev tika resetoti tēli, interjerus tev atgrieza atpakaļ @terijs , vēlāk atkal atņēma visus tos izdzēšot, jo tev nevajadzēja viņiem būt. Nevajadzēja ddosot pēc lieguma saņemšanas, vel šantažēji @Superbee savā ziņā. Teici, ja nedos unban, ddos nebeigsies, spried pats. Middnes, šantažēt tiešām nav forši, lai nu kādā mēra. Runā vienu, domā otru un dari vispār visu savādāk. Iesēj vel puķītes, ar tevi nav jēgas nemaz runāt par šādām tēmām, jo mēs jau neviens nekad neko neesam izdarijuši.
 13. EastSide

  Ieteikums- Mašinas.

  Viss tika uzlikts back, kas bija iepriekš, bet es domāju, ka auto nevajadzētu iet vairāk par 250. Atbalstu default auto, bet vai cilvēki spēlēs tad? Apšaubu. Vienīgais varētu noņemt auto top speed. Man liekas, ka iepriekš kaut kas tāds tika ieteikts. Custom auto ir iemesls spēlētājiem spēlēt.
×